2018/2019

Menü:

Gratulálunk!

Versenyeredmények a tanév folyamán

 Baróti Szabó Dávid Szavalóverseny, Dunaradvány, 2013. október 16

Geleta Emese, 5.o. - II. kategória vers, 2. hely

Gál Réka Ágota, 7.o. - III. kategória, vers, 1. hely

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Németh Nóra

 Cezpolný beh – CVČ KN- 2013.09.24.

  1. Németh Máté                     24. hely
  2. Hollósi Csaba                     44. hely
  3. Juhász Áron                       67. hely
  4. Rancsó Máté
  5. Czibor Kinga                       33. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin




 

 Kárpát - medencei sakkverseny, 2013. október, Komárom

Takács Dániel, 8.o. - 15. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin




 Karate versenyeredmények Őszi szezon 2013
















 

 LakiMatek, 2013. október 29, Lakszakállas

csapatversenyben 3. hely: Hollósi Csaba, 6.o., Kopecz Kitty, 7.o., Hozák Bettina, 8.o.

egyéni versenyben: Hollósi Csaba, 6.o. - 3. hely

Hozák Bettina, 8.o. - 1. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János, Mgr. Csintalan Márta




  Stolný tenis D – ZŠ Marcelová – 2013.11.25.

résztvevők: Fülöp Cyntia, Czibor Kinga, Kopecz Kitty, Gál Réka Ágota

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin






 

 Pislákoló mécses, országos katolikus szavalóverseny, 2013. november 9, Komárom

Mohos Viktória, Rancsó Kamilla, 5.o. - eredményes szavalók

Rancsó Sarolta, 7.o. - IV. kategória próza, megosztott országos 1. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Sukola Anita


 Stolný tenis CH – ZŠ Kossányi Szentpéter – 2013.11.26.

résztvevők: Kopecz Adrián, Juhász A. Áron, Hollósi Csaba, Lucza Levente

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 Teremfoci – Kossányi Kupa AI Szentpéter – 2013.11.28.

járási 3. hely: Kopecz Adrián, Androvics János, Juhász Adalbert Áron, Lucza Levente, Németh Máté, Vágner István, Kiss Dominik, Hollósi Csaba

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin






 

 Kincskeresők, országos helytörténeti kutató - konferencia, 2013. november 12 - 13, Dunaszerdahely

Kotiers Ráhel Annamária, 6.o., Rancsó Sarolta, 7.o. - Színház az egész Hetény!

Androvics Francoska, Rancsó Dorottya, 9.o. - A hetényi tűzvész története

 - a munkákat a kimagasló színvonalú pálymunkák közé sorolták

felkészítő pedagógusok: Mgr. Kotiers Éva, PaedDr. Rancsó Andrea





 

 Bibliaverseny Martos, 2013. november

3. hely - Kurina Dóra, Habardik Patrik Dániel, Tárnok Levente, Hencz Annamária,

további résztvevők: Gál Réka Ágota, Lucza Levente, Juhász Adalbert Áron, Mészáros Nikoletta, Kotiers Ráhel Annamária, Fábrik Henrietta, Hollósi Csaba, Krizsan Márk, Gál Ádám, Vörös Péter

felkészítő ped.: Écsi Gyöngyi

 TUDOK 2013/2014, Dunaszerdahely, 2013. november 29. Kutató Diákok Országos Konferenciája

Androvics Franciska, Rancsó Dorottya, 9.o. - Hetényi kálvária c. munkájukkal országos 2. helyet szereztek meg (a történelem szekcióban 11 munkát bíráltak el), ezzel bejutottak a nemzetközi döntőbe, mely Kecskeméten kerül megrendezésre

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

Szlovákiai Református Keresztyén Egyház VII. Országos énekversenye, 2013. december 7., Rimaszombat

Kotiers Ráhel Annamária, 6.o. - II. kategória aranysávos minősítés

Gál Réka Ágota és Takács Kamilla, 7.o. - III. kategória, ezüstsávos minősítés

Kurina Dóra, 5.o. - II. kategória, bronzsávos minősítés

felkészítő ped.: Écsi Gyöngyi

 

 Karate, őszi szezon 2013

Dátum:

Helyszín:

Verseny megnevezése:

Verseny típusa:

Eredmények:

 

 

 

 

 Osztály:    Név:                           Kategória:             Helyezés:

2013. szept. 21.

Almásfüzitő

Utánpótlás Kupa

Regionális verseny

  3.o.    Hovany Dóra              Gy.1. női                             1.

  3.o.   Gál Ádám Vajk            GY.1. ffi                               1.

  8.o.   Androvics János         Serd. ffi.                              2.

  6.o.  Pluhár György             Gy.II. ffi                               2.

  8.o.  Németh Máté             Serd. ffi                              2.

 

2013. okt. 5.

Tarján

J&S Speed Kupa

Nemzetközi verseny

8.o.          Czibor Kinga               Serd.. női                            2. 

8.o.           Czibor Kinga                 kata                                4.-8.                                                               

7.o.           Gál Réka Ágota              Gy.II.női                      résztv.                                                              

8.o.           Androvics János        Serd. ffi.                           résztv.

6.o.           Pluhár György            Gy.II. ffi                              3.

5.o.           Hovany Márton         Gy.I.  ffi.                           résztv.                                               

 3.o.         Gál Ádám Vajk           GY.1. ffi.                            résztv.

 8.o.          Németh Máté            Serd.  ffi.                          résztv.                                                                        

 

 

2013. okt. 26.

Dunaszerdahely

Európa Kupa

Nemzetközi verseny

8.o.          Czibor Kinga              Serd. női  58kg                    3.

3.o.         Gál Ádám Vajk           GY.1. ffi.                            résztv.

 

2013. nov.23.

Gyöngyös

Utánpótlás Magyar Bajnokság

Országos verseny

  6.o.          Pluhár György           Gy.II.  ffi. 45kg                    3.

  8.o.          Czibor Kinga              Serd. női  58kg                   résztv.

  3.o.          Gál Ádám Vajk          Gy.I. ffi                                résztv.

 

2013. nov.30.

Kisvárda

Nemzetközi jubileumi gála

Nemzetközi verseny

  8.o.          Czibor Kinga                Serd. női                            3.

 

 Pitagorasz iskolai forduló, 2013. december 10, 11, Hetény

3. osztály

Ádám Boglárka, Bakulár Bálint, Balogh Attila, Gál Ádám Vajk, Hovany Dóra, Váczy Klaudia

4. osztály

  Ďurčovič Richard, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek,Senkár Zoltán Kristóf Szalai Zója Lili, Vörös Péter

5. osztály

Daniš Dárius, Geleta Emese, Hencz Annamária, Hovany Márton, Kurina Dóra, Lucza Ákos, Németh Kristóf,  Pálinkás Adrián, Rancsó Kamilla

6. osztály

György Réka, Hollósi Csaba,Kotiers Ráhel Annamária , Križan Márk,

Pluhár György

7. osztály

Gál Réka, Kis Dominik, Kopecz Kitty, Kusala Viktória, Lampert Zsófia,

Mester Jázmin, Rancsó Sarolta, Senkár Kornél, Szkaliczki Bálint,

Takács Kamilla

8. osztály

Czibor Kinga, Hozák Bettina, Juhász Áron, Lucza Levente, Mlinkovics Gergő  Takács Dániel, Tanka Anna,













    Meseládikó, középdöntő, Ógyalla, 2014. március

Kurina Dóra, Mohos Viktória, Rancsó Kamilla, Németh Kristóf, Lucza Ákos, 5.o. bejutottak a  döntőbe - 5. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva











 

    Karácsonyváró 2013 kötészeti verseny, 2013. december 10, Karva

Gál Réka Ágota, 7.o. - karácsonyi gyertyatartó kategóriában 3. hely

Rancsó Sarolta, 7.o., Mészáros Nikoletta, 8.o. - eredményes résztvevő

felkészítő ped.: Bc. Keszeg Ildikó

 Matek Olimpia (Z5), 2014. január 22, Komárom

Hovany Márton, 5.o. - 9. hely/72 tanulóból

Geleta Emese, 5.o. - 26. hely/72 tanulóból

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

Wikipedia - országos szócikkíró verseny a Felvidék Műhely szervezésében, SZMPSZ támogatásával, 2013 szeptember - 2013 novebember között

Rancsó Dorottya, Androvics Franciska - országos eredményes megoldó a "hetényi azsúr" szócikk szerkesztésével

Felkészítő pedaggus: PaedDr. Rancsó Andrea














 

 Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny, iskolai forduló, 2014. február

aranysávos, továbbjutó a körzeti versenyre: Czibor Lea, Hencz Kornél, Váczy Klaudia, Ádám Boglárka, Balogh Attila, Gál Ádám Vajk, Szalai Zója Lili, Rancsó Kamilla, Lucza Ákos, Kurina Dóra, Geleta Emese, Kotiers Ráhel Annamária, Hollósi Csaba, Takács Kamilla, Rancsó Sarolta, Gál Réka Ágota, Bolla Edina, Lucza Levente, Hegedűs Tamara, Androvics Franciska, Rancsó Dorottya

további résztvevők:

I.osztály: Tóth Kira, Csintalan Kevin, Téglás Gergely, Križan Kitty

II.osztály: Tóth Orsolya, Sárai Izabella, Pákozdi Máté, Fülöp Krisztopher, Kocsis Dóra, Lajos Ábel

III.osztály: Bakulár Bálint, Hovany Dóra, Ondró Ildikó,

IV.osztály: Bolla Dóra, Vörös Péter, Senkár Zoltán Kristóf

V.osztály: Hencz Annamária, Hovany Márton, Tárnok Levente

VII.osztály: Horváth Dániel, Senkár Kornél

felkészítő pedagógusok: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Hencz Kornélia, Mgr. Németh Nóra

 Kidobócska lányok– Jár. döntő Mariánum AI KN – 2014.03.17.

járási 4. hely: Bolla Dóra, Fábrik Henrietta, Geleta Emese, György Réka, Hencz Annamária, Hovany Dóra, Kotiers Ráhel Annamária, Kurina Dóra, Mohoš Viktória, Rancsó Kamilla, Rancsó Sarolta, Szalay Zója Lili

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, járási forduló, 2014. február

résztvevők: Takács Kamilla, 7.o., Takács Dániel, Pluhár Katalin, 8.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Németh Nóra, Mgr. Hencz Kornélia


 Asztalitenisz fiúk– Kossányi Kupa Szentpéter 2014.03.20.

résztvevők: Juhász Adalbert Áron, Kopecz Adrián, Takács Dániel, Pluhár György

Asztalitenisz lányok– Czibor Kinga, Kopecz Kitty, Fülöp Cyntia, Takács Kamilla

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 „Dôvera” minifoci – ZŠ Marcelová – 2014.03.04

résztvevők: Bokros Márió, Kiss Dominik, Kálmán Krisztián, Daniš Dáriusz, Hovany Márton, Križan Márk, Ponty Ádám

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin




 

 Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny körzeti fordulója, 2014. március

aranysávos: Váczy Klaudia, Ádám Boglárka, Gál Ádám Vajk, Szalai Zója Lili, Rancsó Kamilla, Gál Réka Ágota, Kotiers Ráhel Annamária, Rancsó Sarolta, Lucza Levente

ezüstsávos minősítés: Androvics Franciska, Takács Kamilla, Hovany Dóra, Rancsó Dorottya, Czibor Lea

bronzsávos minősítés: Hegedűs Tamara, Balogh Attila

felkészítő pedagógusok: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Hencz Kornélia, Mgr. Németh Nóra



  Alapiskolások bibliaismereti versenye, pozsonyi és komáromi egyházmegyében, 2014. március 1., Jóka

1. helyezés: Habardik Patrik Dániel, Hencz Annamária, Hovany Márton, Kurina Dóra, Paluk Dávis, Tárnok Levente

2. helyezés: Czibor Kinga, Gál Réka Ágota, Juhász Áron, Lucza Levente, Mészáros Nikoletta

4. helyezés: Bokros Márió, Hollósi Csaba, Krizsan Krisztián Márk, Fehérvári Bence, Takács Kamilla

felkészítő pedagógus: Écsi Gyöngyi

 Szép magyar beszéd, járási kiejtési verseny, 2014. február, Komárom

Senkár Kristóf Zoltán, 4.o. - járási 3. hely továbbjutó a kerületi fordulóba

Gál Réka Ágota, 7.o. - 5. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin, Mgr. Németh Nóra

 Pitagorsz járási matematikaverseny, 2014. március 18, Komárom

S.sz.

Név

Évfolyam

Potszám a feladatokra

Pontszám az időre

Összpontszám

1.

Gál Ádám Vajk

3.

11

8

19

2.

Hovany Dóra

 3.

10

10

20

3.

Pákozdi Benedek

 4.

10

10

20

4.

Szalai Zója Lili

4.

10

10

20

5.

Hollósi Csaba

6.

15

5

20

6.

Czibor Kinga

8.

11

4

15

7.

Hozák Bettina

8.

13

8

21

8.

Lucza Levente

8.

11

4

15

9.

Takács Dániel

8.

10

6

16



 McDonald´s Cupminifoci járási döntő ZŠ Komenského- 2014.04.16.

4. hely: Ruháš Alex, Senkár Kristóf, Tóth Balázs, Sárai Izabella, Černák Árpád, Križan Kristóf, Hencz Kornél, Pákozdi Máté, Gál Ádám, Kocsis Ádám

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 „Jednota” Futbal Cup – minifoci – AI Marcelháza – 2014.04.30.

résztvevők: Kopecz Adrián, Androvics János, Juhász A. Áron, Lucza Levente, Németh Máté, Vágner Stefan, Bokros Márió, Hollósi Csaba

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin



 

 Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny járási fordulója, 2014. március

aranysávos: Váczy Klaudia, Ádám Boglárka, Gál Ádám Vajk, Gál Réka Ágota

ezüstsávos minősítés: Lucza Levente, Rancsó Sarolta, Kotiers Ráhel Annamária

bronzsávos minősítés: Szalai Zója Lili, Rancsó Kamilla

felkészítő pedagógusok: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Németh Nóra




VII. Médiasztár, 5 fordulós levelezős  újságírói tehetségkutató verseny

meghívást kaptak az országos döntőre: Gál Réka Ágota, Rancsó Sarolta, Hozák Bettina, Bolla Edina, Hegedűs Tamara, Rancsó Máté

"Az év diákriportere" országos döntőre meghívást kapott Tanka Anna, Rancsó Dorottya

felkészítő pedagógusok: Mgr. Hencz Kornélia, Mgr. Németh Nóra, PaedDr. Rancsó Andrea








 

Szép magyar beszéd, kerületi kiejtési verseny, 2014. február, Érsekújvár

Senkár Kristóf Zoltán, 4.o. - eredményes

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 "Dobré slovo" járási szlovák nyelvű szavalóverseny, 2014. március 19, Komárom

Gál Réka Ágota, 7.o. - járási 1. hely

Hollósi Csaba, 6.o. - járási 5. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Szilárd Ágnes



 Erzsébet vetélkedő, nemzetközi 5 fordulós levelezős verseny, 2013. október - 2014 március

MaFraDor csapat - Rancsó Dorottya, Androvics Franciska, Rancsó Máté, 9.o. - 486 csapat közül a 110. helyen végzett

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea






 

 Kossányi emléknap, regionális képzőművészeti vetélkedő, vers- és prózamondó verseny, 2014. március 21, Szentpéter

Képzőművészeti verseny - II. kategóriában a 2. osztály 1. helyezést ért el

Hovany Dóra, 3. o. - II. kategóriában 2. hely

résztvevők: Kis Dominik, Mester Jázmin, 7.o.

vers- és prózamondó verseny I. vers kategóriában:

Balogh Attila, 3.o. - II. hely

Hovany Márton, 5.o. - különdíj

felkészítő pedagógusok: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Kotiers Éva


 



  „Regionális Atlétikai Nap” – Búcs – 2014.05.02.

Czibor Kinga - 300m  - 3. hely

Androvics Franciska          mag. ugrás         2. hely, krikett 3. hely

Bokros Márió                       táv.ugrás             3. hely

Hollósi Csaba                        Krikett               3. hely

Fülöp Cyntia                         krikett                  1. hely

Gál Ágota Réka                   táv. ugrás            3. hely, 300m 1. hely, mag. ugrás2. hely, Legjobb hetényi versenyző – polg. díja

„Reg.Atl.Nap – Vándorserlege” – 1. hely,

  1. Németh Máté                     4x150m                2. hely
    1.  
  2. Juhász A. Áron                    táv.ugrás             1. hely
  3. Kálmán Krisztián, Takács Kamilla, Takács Dániel -                  részvétel












 

 Mozaik tanulmányi verseny, az 5 forduló végeredménye tantárgyanként:

Geleta Emese -                 Általános műveltség (3-4.) - 79. hely/567 versenyzőből

Rancsó Sarolta                  Történelem (5-6.) – 217. hely//883 versenyzőből

Lucza Ákos                       Természetismeret (5-6.) – 219. hely/753 versenyzőből

Rancsó Kamilla                  Természetismeret (5-6.) – 223. hely/753 versenyzőből

Horváth Dániel                     Történelem (5-6.) – 338. hely/883 versenyzőből

Habardik Patrik Dániel        Természetismeret (5-6.) – 360. hely/753 versenyzőből

Kurina Dóra                       Általános műveltség (3-4.) – 426. hely/567 versenyzőből

Mohos Viktória                   Természetismeret (5-6.) – 474. hely/753 versenyzőből

Tárnok Levente                    Természetismeret (5-6.) – 460. hely/753 versenyzőből

 Hencz Annamária               Természetismeret (5-6.) – 550. hely/753 versenyzőből

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

 Médiasztár  - országos újságírói tehetségkutató verseny, szóbeli döntő, 2014. március 25, Gúta

"Az év diákújságírója" I. kategóriában - Rancsó Sarolta 2. hely

"Az év diákújságírója"II. kategóriában - Bolla Edina 3. hely

Eredményesen szerepelt: Rancsó Máté, Hegedűs Tamara, Hozák Bettina

"Az év diákriportere" kategóriában eredményesen szerepelt: Rancsó Dorottya, Tanka Anna

felkészítő pedagógus: Mgr. Németh Nóra, Mgr. Hencz Kornélia



 Atlétikai járási bajnokság – NZ – 2014.05.21.

résztvevők: Juhász A. Áron, Németh Máté, Czibor Kinga, Gál Ágota Réka

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin




 

 Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, kerületi forduló - országos eldöntő, 2014. március 26, Léva

aranysávos, bejutott az országos döntőbe: Gál Ádám Vajk, Gál Réka Ágota

ezüstsávos:   Ádám Boglárka

bronzsávos: Váczy Klaudia

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Németh Nóra 














 

  TUDOK 2014, nemzetközi döntő, 2014. március 28 - 29, Kecskemét

Androvics Franciska, Rancsó Dorottya, 9.o. - a néprajz és közgazdaságtan szekció különdíjasai

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

 Nemzetközi Számítógépes Rajzverseny Paint programban, 2104. március 31, Pápa

3.osztályos kategóriában: 3. hely - Hovany Dóra

4. osztályos kategóriában: 2. hely - Kocsis Ádám, 4. hely -Szalai Zója Lili

5. osztályos kategóriában: 3. hely - Hovany Márton, 5. Pálinkás Adrián, 6. Lucza Ákos, 8. Rancsó Kamilla, 9. Tárnok Levente, 15. Hencz Annamária, 16. Mohos Viktória

felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Kocsis János, PaedDr. Rancsó Andrea

 Csodálatos Komárom - Prekrásne Komárno, Ahojte - Sziasztok polgári társulás járási fotokiállítása, 2014. április

eredményes fotósok: Horváth Dániel, Kis Dominik, Rancsó Sarolta, Tanka Anna

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

  Sajó Károly Környezet és Természetvédelmi Csapatverseny, országos döntő, 2014. április 10., Gúta

Tanka Anna, Hegedűs Tamara, Fülöp Cyntia - országos 5 - 6. hely / 17 csapatból

póttag: Bolla Edina

Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Czibor Angelika, Mgr. Hovany Renáta

 Nagy László Szavalóverseny, 2014. április 11., Pápa

Gál Ádám Vajk - 1. kategória 1. hely

Czibor Lea - 1. kategória 2. hely

Kotiers Ráhel Annamária - 2. kategória 1. hely

Gál Réka Ágota - 2. kategória 1. hely

Lucza Levente - 2. kategória 1. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Téglás Erika, Mgr. Hencz Kornélia, Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Németh Nóra

 XXIII. Tompa Mihály Vers- és Prózamondók Országos Versenye, 2014. április 26, Rimaszombat

Gál Réka Ágota - III. kategória ezüstsávos besorolás prózában

Gál Ádám Vajk - I. kategória, aranysávos besorolás  1. hely versben,

Gál Réka Ágota - III. kategóriában aranysávos besorolás 2. hely versben

 Dobré slovo - szlovák nyelvű országos szavalóverseny, 2014. április 30, Komárom

Gál Réka Ágota - országos 1. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Szilárd Ágnes

 XX. Atlétika - nap Búcs, körzeti atlétiaki verseny, 2014. május 2

legeredményesebb versenyzők:






 Megszentelt élet, országos katolikus rajz- és fotó- verseny, 2014. április 30, Dunaszerdahely

Tanka Anna, 8.o. - fotó

Rancsó Sarolta, 7.o. - fotó

a lányok a témára beküldték munkáikat, az eredményhirdetésre azonban várni kell októberig, mivel a szervezők technikai okok miatt nem tudják megszervezni a kiállítást

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Sukola Anita




  MÉRFÖLDKÖVEK. Szlovákiai magyar helytörténészek 18. országos találkozójára 2014. május 2 - 3. Udvard,

eredményes résztvevők: Tanka Anna, Bolla Edina, Hegedűs Tamara, Rancsó Dorottya, Androvics Franciska

felkészítő pedagógusok: Mgr. Czibor Angelika, PaedDr. Rancsó Andrea

 Katedra Matematika, 5 fordulós országos levelezős verseny

Hovany Márton, 5.o.

Hollósi Csaba, 6.o.

Takács Kamilla, Kopecz Kitty, Rancsó Sarolta, 7.o.

Lucza Levente, Hozák Bettina, 8.o.

Rancsó Dorottya, 9.o.

az országos döntőbe meghívást kapott: Hovany Márton, Hollósi Csaba, Takács Kamilla, Lucza Levente

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 Katedra Magyar nyelv, 5 fordulós országos levelezős verseny

Gál Réka Ágota, Rancsó Sarolta, Takács Kamilla, 7.o. - meghívást kaptak az országos döntőre

felkészítő pedagógus: Mgr. Németh Nóra

 Katedra Matematika, országos döntő, Dunaszerdahely, 2014. május 9

Hovany Márton, 5.o. - 10. hely/15 - ből

Hollósi Csaba, 6.o. - 2. díj, 4. hely

Takács Kamilla, 7.o. - 9. hely/18 - ból

Lucza Levente, 8.o. - 3. díj, 5. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 Katedra Magyar nyelv, országos döntő, Dunaszerdahely, 2014. május 9

Gál Réka Ágota, Rancsó Sarolta, Kopecz Kitty, 7.o. - 8. hely/ 23 -ból

felkészítő pedagógus: Mgr. Németh Nóra

 Najlepšia protidrogová nástenka - Legjobb drogellenes faliújság 2014, (ÚRAD VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY pod záštitou HLAVNÉHO HYGIENIKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY pri príležitosti „Európskeho týždňa boja proti drogám"celoslovenská súťaž pre 7. ročníky základných škôl)

országos verseny 7. osztályosok számára, melyben 54 iskola vett részt, a mi hetedikeseink eredményesen szerepeltek

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

 Jókai és kora, országos irodalmi vetélkedő, Komárom, 2014. május 16

Lucza Levente, Tanka Anna, Hozák Bettina, 8.o. - országos 4. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia

 Madari próba – AI Madar – 2014.06.06.

Csapatverseny 1. hely

Czibor Kinga                         2. hely

Androvics Franciska          3. hely

Németh Máté                     2. hely

Juhász A. Áron                    3. hely

részvevők: Tanka Anna, Kálmán Marcel, Bokros Márió, Hollósi Csaba

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin



 

 DMT, járási válogató, Komárom, 2014. május

Három bolond mese bejutott az országos döntőbe: Habardik Patrik Dániel, Kocsis Ádám, Vörös Péter, Hovany Márton, Lucza ÁKos, Rancsó Kamilla, Geleta Emese, Kurina Dóra, Mohos Viktória, Szalai Zója Lili, Kotiers Ráhel Annamária

Iskolánkat sikeresen képviselték:

Kacor király: Ponty Abigél, Kocsis Dóra, Sárai Izabella, Tóth Orsolya, Bakulár Bálint, Váczi Klaudia, Lajos Ábel, Gál Ádám Vajk, Trencsik Vanessza, Tóth Kira, Czibor Lea, Téglás Gergely

felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva

Ballada a költészet hatalmáról: Tanka Anna, Czibor Kinga, Hozák Bettina, Androvics János, Pluhár Katalin, Lucza Levente, Juhász Adalbert Áron, Fülöp Cyntia, Hegedűs Tamara, Gál Réka Ágota, Rancsó Sarolta, Hollósi Csaba, Kotiers Ráhel Annamária

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia

    KATEDRA – alsó tagozatos 4 fordulós levelezős verseny

Gál Ádám Vajk, 3.o.             

Bakulár Bálint Benjámin, 3.o.

Hovany Dóra, 3.o.                                    

Sárai Izabella, 2.o.

Tóth Orsolya, 2.o.

Gál Levente, 2.o.

Lajos Ábel, 2.o.

Kocsis Dóra, 2.o.

Pákozdi Máté, 2.o.                                   

Egyforma pontszám:     250                  a 18.helytől a 26.helyig




 

Ádám Boglárka, 3.o.               55.hely

Váczy Klaudia, 3.o.                  56.hely

felkkészítő pedagógusok: Mgr. Hovany Renáte, Mgr. Csintalan Márta

 Meseládikó, döntő, Ógyalla, 2014. június 3.

Kurina Dóra, Mohos Viktória, Rancsó Kamilla, Németh Kristóf, Lucza Ákos - regiós 8. hely

felkészítő pedagógus: Mgr Kotiers Éva

a döntő vetélkedő vendégei voltak a színjátszsok is!

 DMT - országos döntő, Dunaszerdahely, 2014. június 6.

Három bolond mese - országos bronzsávos minősítés

Habardik Patrik Dániel, Kocsis Ádám, Vörös Péter, Hovany Márton, Lucza ÁKos, Rancsó Kamilla, Geleta Emese, Kurina Dóra, Mohos Viktória, Szalai Zója Lili, Kotiers Ráhel Annamária

felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva

 Bibliaismereti országos 5 fordulós levelezős verseny, 2014. január - május

Tanka Anna, 8.o., Senkár Kornél, Rancsó Sarolta, 7.o. - a csapat bejutott az országos döntőbe, melynek megrendezésére októberben kerül sor Dunaszerdahelyen

felkészítő pedagógus: Mgr Sukola Anita

 TIT Nemzetközi levelezős verseny,4 vagy 5 fordulós, Debrecen

Krizsan Krisztian Márk - magyar nyelv 14. hely

Hovany Márton - magyar irodalom 2. hely

Rancsó Kamilla  - magyar irodalom 5. hely

Gelata Emese - magyar irodalom 3. hely, matematika 4. hely

Horváth Dániel - történelem 2. hely

 Gólya Csárda Kupa, 2014. június 10, Hetény

Juhász Adalbert Áron     -   Legjobb hetényi versenyző

résztvevők: Mohos Viktória, Kurina Dóra, Danis Dáriusz, Geleta Emese, Hovany Márton, Pálinkás Adrián, Tárnok Levente, Kotiers Ráhel, Kálmán Krisztián, Fábrik Henrietta, Križan Márk, Hollósi Csaba, Bokros Márió, Senkár Kornél, Gál Réka  Ágota, Kis Dominik, SzkaliczkI Bálint, Mlinkovics Gergő, Takács Dániel, Molnár Attila, Vágner István, Androvics János, Kálmán Marcel, Kopecz Adrián, Bak Rodrigó,

  Kaszás Attila Nemzetközi Szavalóverseny, 2014. június 14., Komárom

Gál Réka Ágota - aranysávos, Kaszás Attila - díj

Gál Ádám Vajk - aranysáv, különdíj a legemlékezetesebb szavalatért

felkészítő pedagógus: Mgr.Art. Kis Szilvia

  Diákolimpia – AI Bátorkeszi atlétika, négytusa – 2014.06.11.

  1. Kálmán Krisztián                 táv.ugrás             3. hely
  2. Juhász A. Áron                    táv.ugrás             4. hely, krikett 4. hely
  3. Gál Ágota Réka                   krikett                  4. hely
  4. Hollósi Csaba                     
  5. Bokros Márió
  6. Kurina Dóra
  7. Mohos Viktória
  8. Rancsó Kamilla
  9. Németh Máté
  10. Czibor Kinga
  11. Pluhár Katalin


 

 Karate, tavaszi szezon 2014

Dátum:

Helyszín:

Verseny megnevezése:

Verseny típusa:

Eredmények:

 

 

 

 

 Osztály:    Név:                           Kategória:                   Helyezés:

2014. márc.8.

Várpalota

Diákolimpia elődöntő

Kerületi verseny

  3.o.           Gál Ádám Vajk         Gy.1  ffi.                           résztv.  

  7.o.            Gál Réka Ágota        Gy II. női  kata                 5.-8.                  

  6.o.            Pluhár György           Gy.II.  ffi.                          5.-8. 

  8.o.           Czibor Kinga                Serd. női                         5.-8.

   8.o.           Czibor Kinga               Serd. női kata                 5.-8.

 

2014. márc. 29.

Veszprém

Diákolimpia döntő

Országos verseny

8.o.           Czibor Kinga                  Serd. női                         5.-8.

7.o.           Gál Réka Ágota             Gy II. női  kata              résztv.  

6.o.            Pluhár György           Gy.II.  ffi.                          résztv.

2014. ápr. 26.

Tarján

J&S Speed Kupa

Nemzetközi verseny

  6.o.            Pluhár György            Gy.II.  ffi.                                  

  8.o.           Czibor Kinga                 Serd. női  58 kg             5.-8.

  8.o.           Czibor Kinga                Serd. női kata                5.-8.

 

2014. május 17.

Ekecs

VII. Polgármester Kupa

Nyílt Szlovák Bajnokság

Nemzetközi verseny

  3.o.           Gál Ádám Vajk              Gy.I. ffi. hal.                  2.                         

  2.o.            Tóth Orsolya                Gy.0. női kezd.             3.  














 
















 

















 































 

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: