2018/2019

Menü:

Képzőművészet

Versenyek és eredmények

 

   Harmos Károly Rajzverseny (SZMPSZ), 2017. szeptember 29. - az előző tanévben beküldött munkák értékelése, díjkiosztó

Díjazottak: Szilvás Lara (2.o.) és Peredy Abigél (3.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Hovany Renáta

 

 

Kossányi József Képzőművészeti Verseny, Szentpéter, 2017. október 27.

I.kategória: Domonkos Levente, Kaderábek Lili, Lestár Lilla, Ollé Dániel, Rancsó Kristóf, Sipos Jázmin, Szabó Dóra, Szilvás Lara, Szlama Mathyas (2.o.), Tárnok Félix, Hencz Krisztián, Csintalan Balázs, Peredy Abigél, Szabó Fanni (3.o.), Tóth Bence, Sipos Fruzsina, Szabó Dániel, Bencsík Regina, Horváth Diana, Bakulár Emília, Daniš Dorián (4.o.)  -  résztvevők

Dufek Lara (2.o.)  -  2.hely

II. kategória: Sárai Izabella (6.o.), Bolla Dóra, Szabó Edina (8.o.)  -  résztvevők

Hovany Dóra (7.o.)  -  1.hely

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Romada Rakottyay Katalin

 

 Halloween - rajzverseny, iskolai verseny, 2017. október 27.

alsó tagozat

Bakulár Emília (4.o.)  -  1.hely

Sipos Jázmin (4.o.)  -  2.hely

Peredy Abigél (3.o.)  -  3.hely

Szabó Fanni (3.o.)  -  4.hely

Černák Dóra (3.o.)  -  5.hely

felső tagozat

Szabó Edina (8.o.)  -  1.hely

Ádám Boglárka (7.o.)  -  2.hely

Križan Kitty (5.o.)  -  3.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Romada Rakottyay Katalin

 

 Karácsonyi díszítés, 2018. december 19., Ógyalla

Berényi Attila (3.o.)  -  különdíj

Résztvevők: Peredy Abigél (3.o.), Bakulár Emília, Sipos Fruzsina (4.o.)  

Felkészítő pedagógus: BA Keszeg Ildikó

Vesmír očami detí, 2018. február

Ollé Dániel (2.o.) - résztvevő

 

 Mátyás király évforduló, 2018. február 22., Budapest

1.osztály: .....

2.osztály: Dufek Lara, Kaderábek Lili, Sipos Jázmin, Rancsó Kristóf, Szilvás Lara, Domonkoš Levente, Szabó Dóra

 

 

 Kecskeméti rajzverseny - 1848-as forradalom, 170 éves a Magyar Honvédség,          2018. március 15.

1.-2. osztály: Csintalan Fruzsina - 3.hely

                     Jalsovszki Csenge - különdíj

                     Szabó Dóra - különdíj

3.-4. osztály: Szabó Dániel - különdíj

felső tagozat: Bolla Dóra - különdíj

                       Szabó Edina - különdíj

                       Hovany Dóra - 1. hely

A beküldött munkák készítőinek listája:

1.o.: Rakus Nikoletta, Váczy Dániel, Zalaba Margaréta, Csintalan Fruzsina, Jalsovszky Csenge, Váczy Dóra, Lajos Zsóka Izabella, Križan Bianka, Dékány Dóra, Pluhár Anna Regina

2.o.: Rancsó Kristóf, Ollé Dániel, Szilvás Lara, Szlama Mathyas, Dufek Lara, Sipos Jázmin, Szabó Dóra

3.o.: Peredy Abigél, Sinka Csenge, Černák Dóra, Sárai Csongor, Hencz Krisztián, Szabó Fanni, Rakus Ján, Berényi Attila

4.o.: Bencsík Regina, Bakulár Emília, Szabó Dániel, Horváth Diana, Sipos Fruzsina

5.o.: Téglás Gergely, Križan Kitty, Tóth Kira

7.o.: Hovany Dóra, Bencsík Jázmin, Ádám Boglárka, Vörös Zsófia

8.o.: Bolla Dóra, Szabó Edina

9.o.: Hencz Annamária, Tárnok Levente, Hovany Márton, Rancsó Kamilla

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Rakottyay Katalin

 

Számítógépes rajzverseny, Pápa, 2018. április 9.

Résztvevők: 4.o, 6.o., 7.o., 8.o.

Eredményes munkák:  Bencsík Regina (4.o.), Gál Ádám Vajk, Hovany Dóra, Ádám Boglárka, Vörös Zsófia (7.o.)

Díjazott munkák:     Daniš Dorián (4.o.)  -  2.hely

                                Bolla Dóra (8.o.)  -  2.hely

Felkészítő pedagógus: Rancsó Andrea

 

 Harmos Károly Rajzverseny (SZMPSZ), 2018. május 25., beküldött munkák, értékelés szeptemberben

2.o.: Lestár Lilla, Szabó Dóra

3.o.: Černák Dóra, Peredy Abigél, Rakus Ján, Sárai Csongor, Sinka Csenge, Szabó Fanni

4.o.: Bakulár Emília, Bencsík Regina, Daniš Dorián, Sipos Fruzsina, Szabó Dániel

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Hovany Renáta

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: