2017/2018

Menü:

Matematika

Versenyek és eredmények

  Laki Matek, Lakszakállas, 2017. október 27.

csapat: Jalsovszky Dávid (6.o.), Vörös Zsófia (7.o.), Pákozdi Benedek (8.o.)  -  6.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

 Pitagorasz – iskolai forduló, Hetény, 2017. december 13.-14.

3.osztály: Berényi Attila, Peredy Abigél, Rakus Ján, Sárai Csongor, Sinka Csenge

4.osztály: Daniš Dorián – eredményes, továbbjutott a járási fordulóra (18 pont)

5.osztály: Basternák Dorina, Fodor Kira – eredményes (13 pont), Téglás Gergely – eredményes (17 pont), Tóth Kyra, Vadkerti Bence – eredményes (20 pont)

6.osztály: Gál Levente, Jalsovszky Dávid, Kocsis Dóra, Pákozdi Máté - eredményes (21 pont)

7.osztály: Ádám Boglárka, Bencsík Jázmin, Hovany Dóra – eredményes (12 pont), Gál Ádám Vajk, Sztyehlik Dorina, Vörös Zsófia – eredményes (17 pont)

8.osztály: Černák Árpád, Ďurčovič Richárd, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Senkár Zoltán Kristóf, Vörös Péter

Felkészítő pedagógus: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János

 

 Matematikai Olimpia, 2018. január 24., Komárom

5.osztály: Téglás Gergely, Vadkerti Bence - résztvevők

9.osztály: Hovany Márton - résztvevő

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Kocsis János, Mgr. Lucza Enikő

 

 Pitagorasz járási forduló, 2018. március 13., Komárom

4.osztály: Daniš Dorián - résztvevő

5. osztály: Vadkerti Bence - eredményes, 19.hely

6. osztály: Pákozdi Máté - eredményes, 6.hely

7. osztály: Vörös Zsófia, Hovany Dóra - résztvevők

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János

 

 Zrínyi Ilona Nemzetközi Matematikaverseny, 2018. február 16., Marcelháza

 

Név Évfolyam Felkészítő Pontszám Helyezés/ Résztv.sz*
Lestár Lilla 2. osztály Mgr. Hovany Renáta 49 54/81
Szabó Dóra 2. osztály Mgr. Hovany Renáta 45  
Rakus Ján 3. osztály Mgr. Lucza Enikő 60 39/120
Peredy Abigél 3. osztály Mgr. Lucza Enikő 68 23/120
Sárai Csongor 3. osztály Mgr. Lucza Enikő    
Berényi Attila 3. osztály Mgr. Lucza Enikő 53 62/120
Sinka Csenge 3. osztály Mgr. Lucza Enikő 69 21/120
Szabó Fanny 3. osztály Mgr. Lucza Enikő 56 46/120
Hencz Krisztián 3. osztály Mgr. Lucza Enikő 10  
Danis Dorián 4. osztály Mgr. Lucza Enikő 65 55/102
Tóth Kira 5. osztály Mgr. Lucza Enikő 51 60/85
Basternák Dorina 5. osztály Mgr. Lucza Enikő 37  
Vadkerti Bence 5. osztály Mgr. Lucza Enikő 60 39/85
Téglás Gergely 5. osztály Mgr. Lucza Enikő 58 46/85
Czibor Lea 5. osztály Mgr. Lucza Enikő 25  
Jalsovszky Dávid 6. osztály Kocsis János    
Kocsis Dóra 6. osztály Kocsis János 38  
Pákozdi Máté 6. osztály Kocsis János 78 4/94
Ádám Boglárka 7. osztály Kocsis János 79 18/80
Bencsík Jázmin 7. osztály Kocsis János 79 19/80
Gál Ádám Vajk 7. osztály Kocsis János 68 45/80
Hovany Dóra 7. osztály Kocsis János 69 42/80
Sztyehlik Dorina 7. osztály Kocsis János 47  
Váczy Klaudia 7. osztály Kocsis János 57  
Vörös Zsófia 7. osztály Kocsis János 78 22/80
Durcovic Richárd 8. osztály Kocsis János 42  
Kocsis Ádám 8. osztály Kocsis János 57 38/62
Pákozdi Benedek 8. osztály Kocsis János 63 25/62
Senkár Zoltán Kristóf 8. osztály Kocsis János 63 28/62
Vörös Péter 8. osztály Kocsis János 37  
* A résztvevők számának csak a 70%-a van feltüntetve.        

 

Csapatverseny: Bencsik Jázmin, Vörös Zsófia és Ádám Boglárka (7. osztály) - 3. hely (15 csapatból)

 

Katedra matematikaverseny, elődöntő, 2018.április 11., Gúta

továbbjutók: Pákozdi Máté (6.o.), Vörös Zsófia (7.o.), Hovany Márton (9.o.)

további résztvevők: Basternák Dorina (5.o.), Jalsovszky Dávid (6.o.), Bencsík Jázmin, Hovany Dóra (7.o.)

Felkészítők: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János

 

Matematika olimpia, járási forduló, 2018. április 13., Komárom

Pákozdi Máté (6.o.)  -  6.hely, eredményes

Vörös Zsófia (7.o.)  -  résztvevő

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018

1.-50.hely:

Pákozdi Máté (6.o.)  -  6.hely/164-ből

Téglás Gergely (5.o.)  -  13.hely/161

Bencsík Jázmin (7.o.)  -  21.hely/142, Hovany Dóra (7.o.)  -  24.hely/142, Gál Ádám Vajk (7.o.)  -  30.hely/142

Czibor Lea (5.o.)  -  31.hely/161, Szabó Dóra (2.o.)  -  36.hely/159

50.-100.hely

Berényi Attila (3.o.)  -  51.hely/172, Németh Kristóf (9.o.)  -  57.hely/251, Sárai Csongor (3.o.)  -  58.hely/172,

Váczy Klaudia (7.o.)  -  59.hely/142 , Daniš Dárius (9.o.)  -  60.hely/251, Ádám Boglárka (7.o.)  -  62.hely/142,

Vörös Zsófia (7.o.)  -  64.hely/142, Jalsovszky Dávid (6.o.)  -  64.hely/164, Sinka Csene (3.o.)  -  65.hely/172,

Pákozdi Benedek (8.o.)  -  65.hely/118, Lestár Lilla (2.o.)  -  68.hely/159, Vadkerti Bence (5.o.)  -  68.hely/161, 

Kocsis Ádám (8.o.)  -  71.hely/118, Tóth Kira (5.o.)  -  76.hely/161, Hencz Krisztián (3.o.)  -  77.hely/172,

Vörös Orsolya (5.o.)  -  82.hely/161, Basternák Dorina (5.o.)  -  85.hely/161, Fodor Kyra (5.o.)  -  86.hely/161,

Bakulár Emília (4.o.)  -  88.hely/160, Senkár Zoltán Kristóf (8.o.)  -  91.hely/118

101. helytől

Vörös Péter (8.o.)  -  101.hely/118, Ďurčovič Richárd (8.o.)  -  102.hely/118, Pataki Viktor Béla (7.o.)  -  103.hely/142,

Kocsis Dóra (6.o.)  -  106.hely/164, Bakulár Bálint Benjámin (7.o.)  -  107.hely/142, Hovany Márton (9.o.)  -  108.hely/251,

Rakus Ján (3.o.)  -  113.hely/172, Szabó Fanny (3.o.)  -  116.hely/172, Sztyehlik Dorina (7.o.)  -  122.hely/142, 

Csintalan Kevin (5.o.)  -  124.hely/161, Bencsík Regina (4.o.)  -  128.hely/160, Čontoš László (7.o.)  -  130.hely/142,

Peredy Abigél (3.o.)  -  139.hely/172, Mohoš Viktória (9.o.)  -  142.hely/251, Tárnok Levente (9.o.)  -  159.hely/251,

Pálinkás Adrián (9.o.)  -  219.hely/251

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János

 

                

Katedra matematikaverseny, országos döntő,2018. május 4., Dunaszerdahely

Hovany Márton (9.o.)  -  III.díj, 9.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: