2017/2018

Menü:

Eredményeink

Eredményeink

 

VI. Kis atlétikai nap  - Izsa
 

 

Kopecz Kitty , 5.o. - 1. hely- krikettlabda dobás

Takács Kamilla, 5.o. - 2. hely -krikettlabda dobás

Pluhár György, 4.o. - 2. hely -krikettlabda dobás

Bokros Márió, 5.o. - 3. hely -50 m futás,  4. hely - 250 m futás

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 

 Kárpát - medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság, Komárom, 2011. október 21.

Takács Dániel, 6.o. - 7. hely

Szabó Zoltán, 8.o. - 35. hely

 

Baróti Szabó Dávid Szavalóversen, Dunaradvány

Gál Ádám Vajk, 1.o. - I. kategória, 1. hely

Geleta Emese, 3.o. - 2. hely

Gál Réka, 5.o.  és Lucza Levente, 6.o. - megosztott 1. hely

Kotiers Ráhel Annamária oklevélben részesült.

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Zsidek Kornélia, Mgr. Csintalan Márta

 

 Laki Matek, 2011. október 27., Lakszakállas

Hozák Bettina, 6.o., Rancsó Dorottya, 7.o., Tóth Ádám, 8.o. - csapatverseny 5. hely/11 csapatból

Hozák Bettina, 6.o. - legjobb hatodikos megoldó

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

Kincskeresők országos konferencia, Dunaszerdahely, 2011. november 8., 9.

Eredményes résztvevők: Rancsó Dorottya, Androvics Franciska, Hegedűs Tamara, Fülöp Cyntia, Csollár Ádám, Rancsó Máté, 7.o.

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Rancsó Andrea

 

 VIII. Kossányi Kupa - kispályás focitorna, 2011. november 15., Szentpéter

3. hely - Szilvás Zorán, Szabó Márk, Fortuna Beatrix, Csintalan Gábor, 9.o., Tóth Ádám, Szabó Zltán, 8.o., Juhász Áron, Vágner István, 6.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 

  Járási asztalitenisz bajnokság, D csoport, Marcelháza, 2011. decmeber 6.

3. hely - Juhász Áron, Mlinkovics Gergő, Lucza Levente, 6.o., Kopecz Adrián, 7.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny, iskolai forduló, 2012. február 10.

I. kategória, vers:

aranysávos, továbbjutó a körzeti versenyre: Gál Ádám Vajk, 1.o., Lucza Ákos, 3.o., Geleta Emese, 3.o., 

ezüstsávos: Szalai Zója Lili, 2.o., Bolla Dóra, 2.o., Cernák Árpád, 2.o., Hencz Annamária, 3.o., 

 

I. kategória, próza:

aranysávos, továbbjutó a körzeti versenyre: Hovany Márton, 3.o., Rancsó Kamilla, 3.o., Kurina Dóra, 3.o., 

ezüstsávos: Mohos Viktória, 3.o., Csintalan Zsóka Hana, 3.o., 

 

II. kategória, vers:

aranysávos, továbbjutó a körzeti fordulóra: Kotiers Ráhel, 4.o., Hollósi Csaba, 4.o., Lucza Levente, 6.o., Bolla Edina, 6.o., 

ezüstsávos: Horváth Dániel, 5.o., Androvics János, 6.o., Hozák Bettina, 6.o., 

 

II. kategória, próza:

aranysávos, továbbjutó a körzeti fordulóra: Kopecz Kitty, 5.o., Rancsó Sarolta, 5.o., Takács Kamilla, 5.o., 

ezüstsávos: Lampert Zsófia, 5.o., Mester Jázmin, 5.o., 

Bronzsávos: Bokros Márió, 5.o., Szkaliczki Bálint, 5.o., Kis Dominik, 5.o., 

 

III. kategória, vers:

aranysávos, továbbjutó a körzeti fordulóra: Androvics Franciska, 7.o., Hegedűs Tamara, 7.o., Fülöp Cyntia, 7.o., 

 

III. kategória, próza:

aranysávos, továbbjutó a körzeti fordulóra: Csollár Ádám, 7.o., Rancsó Dorottya, 7.o., 

bronzsávos: Rancsó Máté, 7.o.

 

felkészítő pedagógusok: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Zsidek Kornélia

 

 Nemzetközi számítógépes rajzverseny, 2012. március 12., Pápa (Románia, Magyarország, Szlovákia)

Az 52 résztvevőből:
Rancsó Kamilla , 3.o. - 7. hely
Hovany Márton, 3.o. -  8. hely
Kotiers Ráhel Annamária, 4.o. -  11. hely
Pluhár György, 4.o. -  14. hely
Horváth Dániel , 5.o. - 9. hely
Szkaliczki Bálint , 5.o. - 12. hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Rancsó Andrea

 

 

XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, Körzeti forduló, 2012. március 4., Bátorkeszi

 

Bronzsávban végeztek:

Hollósi Csaba (4. osztály), Kopecz Kitty (5. osztály), Rancsó Sarolta (5. osztály), Takács Kamilla (5. osztály), Fülöp Cyntia (7. osztály), Csollár Ádám (7. osztály), Rancsó Dorottya (7. osztály)

 

Ezüstsávos helyezettek:

Lucza Ákos (3. osztály), Rancsó Kamilla (3. osztály), Kurina Dóra (3. osztály), Bolla Edina (6. osztály), Androvics Franciska (7. osztály)

 

Aranysávos diákjaink, vagyis azok, akik a járási fordulóban is képviselik iskolánkat:

Gál Ádám Vajk (1. osztály), Geleta Emese (3. osztály), Hovany Márton (3. osztály), Kotiers Ráhel Annamária (4. osztály), Lucza Levente (6. osztály), Hegedűs Tamara (7. osztály)

 

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Zsidek Kornélia, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Csintalan Márta

 

 

 Kossányi Szavalóverseny, Szentpéter, 2012. március

Rancsó Kamiila, 3.o. - II. hely, I. kategória, próza

Hovany Márton, 3.o. - különdíj, I. kategória, próza

Lucza Ákos, 3.o. - I. hely, I. kategória, vers

Hollósi Csaba, 4.o. - dícséret, II. kategória, vers

Rancsó Sarolta, 5.o. - II. hely, II. kategória, próza

Lucza Levente, 6.o. - II. hely, II. kategória, vers

Csollár Ádám, 7.o. -  különdíj, III. kategória, próza

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Rancsó Andrea, Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Zsidek Kornélia, Mgr. Csitalan Márta

 

 V. Kossányi Kupa, asztalitenisz torna, 2012. március 15, Szentpéter

résztvevők: Juhász Áron, Takács Dániel, 6.o., Kopecz Adrián, 7.o., Hollósi Csaba, 4.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

Médiasztár, III. országos újságírói tehetségkutató verseny, Gúta, 2012. március 27.

Az ötfordulós levelező verseny eredményei alapján a döntőre meghívást kapott és sikeresen szerepelt:

Bolla Edina, 6.o. - 6. hely

Rancsó Dorottya, 7.o. - 7. hely

 

a levelező verseny további résztvevői, akik nem kaptak meghívást az országos döntőbe:Tanka Anna, Pluhár Katica, Hozák Bettina, 6.o., Androvics Franciska, Hegedűs Tamara, Rancsó Máté, 7.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Zsidek Kornélia

 

 Az iskola hangja énekverseny, 2012. április

résztvevők:

1.o. - Čontoš László, Gál Ádám

2.o. - Szalai Zója Lili,

3.o. - Kurina Dóra, Hovany Márton, Mohos Viktóoria, Hencz Annamária, Tárnok Levente, 

4.o. - Kotiers Ráhel, Fábrik Henrietta

5.o. - Gál Réka, Kusala Viktória, Takács Kamilla

6.o. - Németh Máté, Mlinkovics Gergő, Tanka Anna, Mészáros Nikoletta, Androvics JÁnos, Takács Dániel, Pluhár Katalin, Lucza Levente, Bolla Edina, 

8.o. - Tarr Noémi

9.o. - Mészáros Rebeka

felkészítő pedagógus: Mgr. Téglás Erika

 

XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, járási forduló, Komárom, 2012. március 20.

aranysávos, továbbjutó az országos elődöntőre: 

Kotiers Ráhel Annamária, 4.o.

Gál Ádám Vajk, 1.o. 

Lucza Levente, 6.o.

Gál Réka, 5.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva, Kiss Szilvia, Mgr. Zsidek Kornélia

 

 Zrínyi Nemzetközi Matematikaverseny 2012

Név Évfolyam Felkészítő  Helyezés/Résztv.sz*
Geleta Emese 3 Mgr. Csintalan Márta 6 / 67
Kurina Dóra 3 Mgr. Csintalan Márta 62 / 67
Fehérvári Bence 4 Mgr. Csintalan Márta  
Križan Krisztián Márk 4 Mgr. Csintalan Márta  
Pluhár György 4 Mgr. Csintalan Márta  
Bokros Márió 5 Mgr. Csintalan Márta 19 / 79
Kopecz Kitty 5 Mgr. Csintalan Márta 35 / 79
Takács Kamilla 5 Mgr. Csintalan Márta  
Hozák Bettina 6 Kocsis János 8 / 71
Lucza Levente 6 Kocsis János 34 / 71
Takács Dániel 6 Kocsis János 39 / 71 
Androvics Franciska 7 Kocsis János 48 / 50
Fülöp Cyntia 7 Kocsis János  
Hegedűs Tamara 7 Kocsis János  
Rancsó Dorottya 7 Kocsis János 49 / 50
       
* A résztvevők számának csak a 70%-a van feltüntetve.  

 

 

          XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, kerületi forduló, Komárom, 2012. március 27.

aranysávos, továbbjutó az országos versenyre: Gál Ádám Vajk, 1.o., Gál Réka, 5.o., Lucza Levente, 6.o.

ezüstsávos: Kotiers Ráhel Annamária, 4.o.

felkészítő pedagógus: Kiss Szilvia, Zsidek Kornélia, Kotiers Éva

 

 

 Kenguru Nemezetközi Matematikaverseny, országos, össz-szlovákiai eredmények, 2011/2012

 
Megyei helyezés/résztvevők száma Név Évfolyam Felkészítő tanár neve  
5/107 Hozák Bettina 6 Kocsis János  
11/107 Takács Dániel 6 Kocsis János  
12/210 Kotiers Mihály 9 Kocsis János  
13/93 Kopecz Kitty 5 Mgr. Csintalan Márta  
14/84 Hollósi Csaba 4 Mgr. Csintalan Márta  
17/93 Bokros Márió 5 Mgr. Csintalan Márta  
20/210 Csintalan Gábor 9 Kocsis János  
20/82 Németh Ferenc 8 Kocsis János  
20/78 Ďurčovič Richárd 2 Mgr. Hovany Renáta  
21/91 Rancsó Dorottya 7 Kocsis János  
22/107 Lucza Levente 6 Kocsis János  
26/93 Takács Kamilla 5 Mgr. Csintalan Márta  
27/78 Pákozdi Benedek 2 Mgr. Hovany Renáta  
29/93 Rancsó Sarolta 5 Mgr. Csintalan Márta  
36/98 Hovany Márton 3 Mgr. Csintalan Márta  
38/91 Androvics Franciska 7 Kocsis János  
40/107 Pluhár Katalin 6 Kocsis János  
40/78 Vörös Péter 2 Mgr. Hovany Renáta  
45/84 Križan Krisztián Márk 4 Mgr. Csintalan Márta  
47/98 Geleta Emese 3 Mgr. Csintalan Márta  
51/98 Kurina Dóra 3 Mgr. Csintalan Márta  
52/84 Fehérvári Bence 4 Mgr. Csintalan Márta  
57/78 Kocsis Ádám 2 Mgr. Hovany Renáta  
59/84 Pluhár György 4 Mgr. Csintalan Márta  
64/93 Szkaliczki Bálint 5 Mgr. Csintalan Márta  
77/98 Rancsó Kamilla 3 Mgr. Csintalan Márta  
80/93 Gál Réka 5 Mgr. Csintalan Márta  
84/107 Czibor Kinga 6 Kocsis János  
84/93 Lampert Zsófia 5 Mgr. Csintalan Márta  
87/93 Kusala Viktória 5 Mgr. Csintalan Márta  
94/107 Mlinkovics Gergő 6 Kocsis János  
145/210 Muszela Jessica 9

Kocsis János

 

 

Nagy László Szavalóverseny, Pápa, 2012. április 11.

Gál Ádám Vajk, 1.o. - 1. hely

Gál Réka, 5.o. - 1. hely

Kotiers Ráhel Annamária, 4.o. - 3. hely

Geleta Emese, 3.o. - különdíj

Androvics Franciska, 7.o. - dícséret

felkészítő pedagógus: Kiss Szilvia, Kotiers Éva, Csintalan Márta, Zsidek Kornélia

 

 Toll és hárfa, műveltségi- és énekverseny, Madar, 2012. április 27

Mohos Viktória, 3.o. - 1. hely

Takács Kamilla, 5.o. - 3. hely

Tarr Noémi, 8.o. - 2. hely

további résztvevők: Szalai Zója Lili, 2.o., Kotiers Ráhel Annamária, 4.o., Androvics János, 6.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Téglás Erika

Műveltségi vetélkedő 9.o. csapata a III. helyen végzett: Csintalan Gábor, Horváth Ádám, Szilvás Zorán

felkészítő pedagógus: Mgr. Boros Ágnes

a 7.o. csapata az V. helyen végzett: Rancsó Máté, Rancsó Dorottya, Androvics Franciska

felkészítő pedagógus: Mgr. Rancsó Andrea 

 

XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, Rimaszombat, 2012. április 27 - 28.

aranysávos minősítésben 1. hely - Gál Réka, 5.o.

aranysávos minősítésben 2. hely - Gál Ádám Vajk, 2.o.

aranysávos minősítésben 2. hely - Lucza Levente, 6.o.

felkészítő pedagógusok: Kiss Szilvia, Mgr. Zsidek Kornélia

 

Járási tájékozódási futóverseny, Szentpéter, 2012. április 30.

lányok csapata III. hely - Tanka Anna, Czibor Kinga, 6.o., Androvics Franciska, Fülöp Cyntia, 7.o.

fiúk csapata II. hely - Bak Rodrigó, 7.o., Tóth Ádám, 8.o., Csintalan Gábor, Szilvás Zorán, 9.o., továbbjutók a kerületi versenyre

Tóth Ádám egyéniben 2. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 

Duna Menti Tavasz, járási válogató, 2012. május 7., Komárom

Kisgólyák - Az aranyszőrű bárány, népmese - 1., 2. o. diákjai - Hovany Dóra, Szalai Zója Lili, Váczy Klaudia, Bolla Dóra, Boglárka, Kocsis Ádám, Gál Ádám Vajk

hANGYALOK - Stop, improvizációs játék - 6., 7., 8., 9. o. diákjai - Mészáros Rebeka, Dékány Barbi, Pákozdi Fanni, Tarr Noémi, Pluhár Kati, Fülöp Cyntia, Répás Márk, Androvics Franci és János, Lucza Levente, Czibor Kinga, Bolla Edina, Rancsó Dorottya, Hegedűs Tamara, Tóth- Bakulár Ádám, Szabó Zoltán, Tanka Anna, Csintalan Gábor, Kotiers Misi

Gólyaláb - Hetet egy csapásra, népmese - 3., 4., 5.o. diákjai - Csintalan Zsóka, Geleta Emese, Mohos Viki, Hovany Marci, Kurina Dóra, Rancso Kamilla,  Kotiers Récsi, Hollósi Csaba, Gál Réka, Rancsó Saci, Takács Kamilla - továbbjutók az országos döntőre

rendező: Zsidek Kornélia, Kotiers Éva

 

 

Alsótagozatos Levelezős Országos Katedra Verseny, 309 indulóból diákjaink a következő helyezéseket érték el:

72. hely - Németh Kristóf, 3.o.

77. hely - Kocsis Ádám, 2.o.

89. - Ďurčovič Richárd, 2.o.

90. - Pákozdi Benedek, 2.o.

91. - Geleta Emese, 3.o.

92. - Kurina Dóra, 3.o.

112. - Vörös Péter, 2.o.

113. - Hencz Annamária, 3.o.

125. - Szabó Edina, 2.o.

146. - Hovany Márton, 3.o.

179. - Pálinkás Adrián, 3.o.

181. - Rancsó Kamilla, 3.o.

224. - Lucza Ákos, 3.o.

283. - Tárnok Levente, 3.o.

284. - Mohos Viktóoria, 3.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Csintalan Márta

 

Katedra Országos Matematikaverseny, levelezős forduló végeredményei

V. osztály, 100 résztvevőből:

16. hely - Kopecz Kitty

34.  hely - Takács Kamilla

62. hely - Rancsó Sarolta

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta

 

VI. osztály, 80 résztvevőből:

7. hely  Hozák Bettina

8. hely - Lucza Levente

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

VII. osztály, 74  résztvevőből:

4. hely - Rancsó Dorottya

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

IX. osztály, 36 résztvevőből:

5. hely - Kotiers Mihály

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

Katedra  Matematikaverseny Országos döntője, Dunaszerdahely, 2012. május 5, 6

Kopecz Kitty, 5.o - III. díj, 11. hely

Lucza Levente, 6.o. - III. díj, 8. hely

Rancsó Dorottya, 7.o. - III. díj, 12. hely

Kotiers Mihály, 9.o. - III. díj, 9. hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Kotiers Éva

 

Katedra Országos Levelezős Történelemverseny

61 csapatból:

21. hely - Samu csapat - Csintalan Gábor, Horváth ádám, Szilvás Zorán, 9.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Boros Ágnes

 

 Matematika olimpia, iskolai forduló

5.o. - Bokros Márió, Takács kamilla, Rancsó Sarolta

6.o. - Hozák Bettina, Lucza Levente

7.o. - Rancsó Dorottya

8.o. - Németh Ferenc, Tóth Ádám, Szabó Zoltán,

9.o. - Csintalan Gábor, Kotiers Mihály

 

 Járási Matematika Olimpia, 5. és 9. osztály, 2012. január 28., Komárom

 5.osztály / 62 tanuló közül:

Bokros Márió, 5.o. - 3. helyezett, eredményes megoldó

Takács Kamilla, 5.o. - 38. helyezett

 

9. osztály 33 tanuló közül:

Kotiers Mihály, 9.o. - 14. helyezett

Csintalan Gábor, 9.o. - 24. helyezett

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Kocsis János

 

Pitagorasz matematikaverseny, iskolai forduló

3.o. - Geleta Emese, Hencz Annamária, Hovany Márton, Habardik Dániel, Kurina Dóra, Németh Kristóf, Pálinkás Adrián, Paluk Dávid, Rancsó Kamilla, Tárnok Levente

4.o. - Križan Márk, Fehérvári Bence, Pluhár György

5.o. - Bokros Márió, Gál Réka, Kopecz Kitty, Kusala Viktória, Lampert Zsófia, Mester Jázmin, Rancsó Sarolta, Szkaliczki Bálint, Takács Kamilla

6.o. - Czibor Kinga, Hozák Bettina, Lucza Levente, Mlinkovics Gergő, Takács Dániel, Pluhár Katalin

7.o. - Androvics Franciska, Fülöp Cyntia, Hegedás Tamara, Rancsó Dorottya, Rancsó Máté

8.o. - Németh Ferenc, Tóth Ádám, Szabó Zoltán

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Kocsis János

 

 Pitagorasz matematikaverseny, járási forduló, 2012. március 30.

4. osztály / 61 tanuló közül:

Hollósi Csaba, 4.o. - 5. hely, eredményes megoldó

 

5. osztály / 48 tanuló közül:

Takács Kamilla, 5.o. - 17. hely

Bokros Márió, 5.o. - 17. hely

 

6. osztály / 55 tanuló közül:

Hozák Bettina, 6.o. - 26. hely, eredményes megoldó

Takács Dániel, 6.o. - 44. hely

 

7. osztály / 48 tanuló közül:

Rancsó Dorottya, 7.o. - 29. hely

 

felkészítő pedagógus: Mgr. csintalan Márta, Mgr. Kocsis János

 

 

 Járási Matematika Olimpia, 6., 7. 8. osztály, 2012. április 11., Komárom

6. osztály / 59. tanulóból:

Lucza Levente, 6.o. - 4. hely, eredményes megoldó

Hozák Bettina, 6.o. - 16. hely

 

7. osztály / 55 tanulóból:

Rancsó Dorottya, 7.o. - 43. hely

 

8. osztály / 43 tanulóból:

Tóth Ádám, 8.o. - 19. hely

Németh ferenc, 8.o. - 22. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

Tájékozódási futás, kerületi bajnokság, Nyitra, 2012. május 10.

résztvevők: Csintalan Gábor, 9.o., Bak Rodrigó, 7.o.,  Szilvás Zorán, 9.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 Kidobócska, járási bajnokság, C csoport, Hetény, 2012. május 18.

2. hely - Fülöp Cyntia, Hegedűs Tamara, Rancsó Dorottya, 7.o., Bolla Edina, Czibor Kinga, Hozák Bettina, Mészáros Nikoletta, Pluhár Katalin, Tanka Anna, 6.o., Gál Réka, Kopecz Kitty, Lampert Zsófia, Mester Jzmin, Takács Kamilla, 5.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 Járási atlétiaki bajnokság, AC Nové Zámky, 2012. május 21.

Tóth Ádám, 8.o. - 60 m futásban finále 7. hely

Csintalan Gábor, 9.o. - 300m futás 4. hely

Muszela Jessica, 9.o. - 60m futás finále 6. hely

                                           távolugrás 5. hely

Fülöp Cyntia, 7.o. - krikettlabdabodás - nincs eredmény

felkészítő pedagógus: MMgr. Hencz Ervin

 

XVIII. Regionális Atlétikai Nap, AI Búcs, 2012. május 25.

I. kategória lányok:

Androvics Franciska, 7.o. - magasugrás 1. hely, krikettlabdadobás 3. hely

Fülöp Cyntia, 7.o. - krikettladbadobás 1. hely

I. kategória, fiúk:

Csintalan Norbert, 6.o. - krikettlabdabodás 3. hely

Bak Rodrigó, Kálmán Marcell résztvevők

II. kategória lányok:

Muszela Jessica, 9.o. - 60m futás 1. hely, 300m futás 1. hely, távolugrás 1. hely, magasugrás 1. hely, krikettlabdadobás 2. hely

Mészáros Rebeka, 9.o. - résztvevő

II. kategória, fiúk:

Csintalan Gábor, 9.o. - 60m futás 3. hely, 300m futás 2. hely

Tóth Ádám, 8.o. - résztvevő

váltófutásban a Muszela Jessica, 9.o., Androvics Franciska, 7.o., Bak Rodrigó 7.o., Tóth Ádám 8.o. összetételű csapat 3. helyezést ért el.

Búcs község polgármesterének vándordíját  - 1. hely - Muszela Jessica kapta!

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 "Akik Európában hitet hirdették", levelezős 5 fordulós bibliaverseny országos döntője

Fortuna Beatrix, 9.o., Szabó Zoltán, Németh Ferenc, 8.o. - országos 3. hely

felkészítő tanár: Fekete Jolán

Katolikus bibliaverseny országos forduló, Dunaszerdahely

Fortuna Beatrix, 9.o., Szabó Zolt8n, Németh Ferenc, 8.o. - 1. hely

felkészítő pedagógus: Fekete Jolán

Keresztyén kerületi szavalóverseny

Kotiers Ráhel, 4.o.

Takács Kamilla, 5.o.

Felkészítő pedagógus: Écsi Gyöngyi, Mgr. Németh Nóra

 

 

Duna Menti Tavasz, színjátszó csoportok országos versenye, 2012. június 6 - 8, Dunaszerdahely

Gólyaláb csoport ezüstsávos minősítést kapott

Hovany Dóra, Gál Ádám Vajk, 1.o., Mohos Viktória, Geleta Emese, Rancsó Kamilla, Kurina Dóra, Csintalan Zsóka Hana, Hovany Márton, 3.o., Kotiers Ráhel, Hollósi csaba, 4.o., Gál Réka, Takács Kamilla, Rancsó Sarolta, 5.

felkészítő pedagógus: Kotiers Éva

 

 "Svet mojím fotookom 2012!", országos fényképészverseny az Artcentrum Ógyalla és a Gyallai Művészeti Alapiskola szervezésében

106 szerző / 320 pálymunkája közül 

Rancsó Sarolta, 5.o. tanuló "Kamilla" című képe a 68 kiállított munka közé került.

Felkészítő pedagógus: Mgr. Rancsó Andrea

 

 "Ekologická stopa" - Ökológiai lábnyom, össz-szlovákiai iskolai program

Az 5. osztály és a 7. osztályból Androvics Franciska, Hegedűs Tamara, Fülöp Cyntia, Rancsó Dorottya segítségével iskolánk elnyerte a minőség-tanúsítványt a 2011/2012-es tanévre a  Szlovák Környezetvédelmi hivataltól.

Projektvezető: Mgr. Rancsó Andrea 

 

"Ekofond - Energia v našej škole", össz-szlovákiai projekt az Ekofond n.o., SPP szervezésében

Iskolánk az első 30 iskola között szerepelt., az egyetlen magyar tanítási nyelvű iskola, amelyik a programba bekapcsolódott. Segítségünkre volt még Boros Ágnes és Zsidek Kornélia tanító nénik. 

Projektvezető: Mgr. Rancsó Andrea

 

Katedra Országos Irodalmi Vetélkedő, ötfordulós levelező verseny

89 résztvevő csapatból:

hANGYALOK csapat - Androvics Franciska, Rancsó Dorottya, Rancsó Máté, 7.o. tanulók 147 ponttal a 22. helyen végeztek. Az azonos pontszámú csapatok azonos helyen végeztek.

felkészítő pedagógus: Mgr. Zsidek Kornélia

 

 

 

 

 

Karate versenyek és eredmények a 2011/2012-es tanévben

Őszi versenyek:

Dátum:

Helyszín:

Verseny megnevezése:

Verseny típusa:

Eredmények:

 

 

 

 

 Osztály:    Név:                               Kategória:                   Helyezés:

2011. szept. 17.

Almásfüzitő

Utánpótlás Kupa

Regionális verseny

  6.o.          Czibor Kinga               Gy.II. női 35kg                      3. 

  6.o.          Androvics János         Gy.II. ffi. 35kg                       2.

  3.o.          Daniš Dárius               Gy.I.  ffi. 25kg                      2.

  5.o.          Szkaliczki Bálint          Gy.II. ffi. 45kg                       3.

  4.o.          Pluhár György              Gy.I.  ffi. 35kg                       1.

2011. okt.8.

Tarján

J és S Speed Kupa

Nemzetközi  verseny

  6.o.           Czibor Kinga              Gy.II. női 35kg                     2.

2011. okt.29.

Budapest

Tigris Dojo – kezdők versenye

Regionális verseny

  4.o.          Pluhár György              Gy.I.  ffi. 35kg                       1.

  3.o.          Daniš Dárius               Gy.I.  ffi. 25kg                      3. 

  6.o.          Androvics János         Gy.II. ffi.  38kg                     3.

  5.o.          Szkaliczki Bálint          Gy.II. ffi. 45kg                       3.

  6.o.          Czibor Kinga               Gy.II. női  35kg                    1.küzd.

  6.o.          Czibor Kinga               Gy.II. női 35kg                     1.kata

2011. nov.5.

Dunaszerdahely

Gyermek Európa Kupa

Nemzetközi verseny

  6.o.          Czibor Kinga               Gy.II. női 35kg                     3.

  4.o.          Pluhár György             Gy.I.  ffi. 35kg                       3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tavaszi versenyek:

Dátum:

Helyszín:

Verseny megnevezése:

Verseny típusa:

Eredmények:

 

 

 

 

 

 Osztály:       Név:                               Kategória:                   Helyezés:

2012. febr. 4.

Hetény

Házi bajnokság

Regionális verseny

  5.o.            Szkaliczki Bálint           Gy.II. ffi. 45kg                      1.

  1.o.            Gál Ádám Vajk             Gy.I. ffi.  35kg                      1.

  6.o.            Androvics János          Gy.II. ffi. 45kg                      2. 

2012. márc.3.

Pápa

Diákolimpia Országos Elődöntő

Kerületi verseny

  6.o.            Czibor Kinga                Gy.II. női 45kg                    1.

  6.o.            Czibor Kinga                 Gy.II. női    kata                  3. 

  4.o.            Pluhár György              Gy.I.  ffi. 37kg                      2. 

  5.o.            Gál Réka                       Gy.II.női 35kg                    6.

  5.o.            Kis Dominik                  Gy.II.ffi. 37kg                      6.

  5.o.            Szkaliczki Bálint            Gy.II.ffi. 45kg                      6.

  6.o.            Takács Dániel              Gy.II.ffi. 37kg                      6.

  6.o.            Androvics János          Gy.II.ffi. 45kg                       6.                                      

2012. ápr. 14.

Szeghalom

Diákolimpia Országos Döntő

Orzságos verseny

  6.o.            Czibor Kinga               Gy.II. női  45kg                    3.

  5.o.            Gál Réka                      Gy.II.női  35kg                    3.

2012. ápr. 21.

Naszály

1. Naszály Kupa-  Kezdők Meghívásos Versenye

Regionális verseny

  1.o.            Gál Ádám Vajk             Gy.O.ffi.4                              1. 

  1.o.            Hovany Dóra                Gy.O.női                               3.

  3.o.            Hovany Márton             Gy.I.ffi.5                                2.

  3.o.            Daniš Dárius                Gy.I.ffi.6                               1.

  5.o.            Kis Dominik                  Gy.II.ffi.1                              1.

  5.o.            Bokros Márió                Gy.II.ffi.1                               3.

  6.o.            Takács Dániel              Gy.II.ffi.3                               1.

  5.o.            Gál Réka                       Gy.II.női 1                            1.

  6.o.            Tanka Anna                   GY.II.női 1                           3.

  6.o.            Németh Máté                Gy.II.ffi.5                               2.

 

2012. ápr. 26.

Ekecs

IV. Oyama Emlékverseny

Regionális verseny

  5.o.            Kis Dominik                  Gy.II.ffi.1 kezdő                   1.

  5.o.            Bokros Márió                Gy.II.ffi.1  kezdő                  2. 

  6.o.            Takács Dániel              Gy.II.ffi.2  kezdő                  1.

  6.o.            Tanka Anna                   GY.II.női 1 kezdő               2.

 

  6.o.            Czibor Kinga                 Gy.II. női  haladó                1.

2012. máj. 19.

Tarján

J és S Speed Kupa

Nemzetközi  verseny

 4.o.            Pluhár György              Gy.I. ffi.  37kg                         1. 

 5.o.            Gál Réka                      Gy.II.női  35kg                       3.

 6.o.            Czibor Kinga               Gy.II. női  45kg                      3.

 6.o.            Czibor Kinga               Gy.II. női    kata                      1.

2012. máj. 26.

Keszegfalva

V. Polgármester Kupa

Regionális verseny

 1.o.            Gál Ádám Vajk            Gy.O.ffi.3 kezdő                    1. 

 1.o.             Hovany Dóra              Gy.O.női  kezdő                   3.

 3.o.            Hovany Márton           Gy.I.ffi.2   kezdő                    3.

 4.o.            Pluhár György             Gy.I.  ffi.1 haladó                 1.

 5.o.            Bokros Márió              Gy.II.ffi.1  kezdő                    1. 

 5.o.            Kis Dominik                Gy.II.ffi.2 kezdő                    2.

 6.o.            Takács Dániel              Gy.II.ffi.3  kezdő                 1.

 6.o.            Androvics János          Gy.II.ffi.2 haladó                 2.                                      

 6.o.            Czibor Kinga                Gy.II. női  haladó                2.

2012. jún. 9.

Bősárkány

Kezdők meghívásos versenye

Regionális verseny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Tehetséggondozó Levelezős Tanulmányi Versenye, nemzetközi 5 fordulós  verseny, Debrecen

Geleta Emese, 3.o. - matematika 3. soztályosoknak, 1. hely/89-ből

Hovany Márton, 3.o. - matematika 3. osztályosoknak, 3. hely/89-ből

Rancsó Kamilla, 3.o. - magyar nyelv 3. osztályosoknak, 1. hely/86-ból

Mester Jázmin, 5.o. - matematika 5.osztályosoknak, 2. hely / 120-ból

Takács Kamilla, 5.o. - matematika 5. osztályosoknak

Czibor Kinga, 6.o. - természetismeret 6.osztályosoknak, 2. hely/23-ból

Androvics János, 6.o. - természetismeret 6. osztályosoknak

Tanka Anna, 6.o. - természetismeret 6. osztályosoknak, 7. hely/23-ból

Rancsó Máté, 7.o. - biológia 7. osztályosoknak

Horváth Ádám, 9.o. - történelem 9. osztályosoknak 1. hely/45-ből

 VI. Madari Próba, 2012. június 8.

A csapat: Muszela Jessica, 9.o., Czibor Kinga, 6.o., Csintalan Gábor, 9.o., Tóth Ádám, 8.o. - II. hely

B csapat: Androvics Franciska, Fülöp Cyntia, 7.o., Németh Máté, Csintalan Norbert, 6.o.

Egyéni verseny: Muszela Jessica., 9.o. - 2. hely

Tóth Ádám, 8.o. - 3. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

XIII. Felvidéki Diákolimpia,

Járási atlétikai négytusa, Bátorkeszi, 2012. június 13.

Czibor Kinga, 6.o. - 300m futás 3. hely

                                 - távolugrás, 5. hely

Bokros Márió, 5.o. - 60m futás, 4. hely

Fülöp Cyntia, 7.o. - krikettlabdadobás, 1. hely

További résztvevők: Takács Kamilla, 5.o., Androvics Franciska, 7.o., Csintalan Norbert, 6.o., Tóth Ádám, 8.o., Kálmán Marcel, 7.o.

összesített pontversenyben Czibor Kinga, 6.o. - 4. hely

 

Asztalitenisz, Szentpéter, 2012. június 14.

résztvevők: Kopecz Adrián, 7.o.,  Juhász Áron, Takács Dániel, 6.o., Hollósi Csaba, 4.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. hencz Ervin

 

 

Hétpróba, Hetény, 2012. június 18.

5.osztály: Gál Réka, Takács Kamilla, Bokros Márió - csapatverseny, 

                  egyéni: Szkaliczki Bálint

6. osztály: Czibor Kinga, Csintalan Norbert, Androvics János - A csapat

                   Bolla Edna, Takács Dániel, Németh Máté - B csapat

                   egyéni: Lucza Levente, Mlinkovics Gergő, Vágner István, Juhász Áron

7.osztály: Androvics Franciska, Fülöp Cyntia, Rancsó Máté

                  egyéni: Kálmán Marcel, Csollár Ádám

8.osztály: Pákozdi Fanny, Tarr Noémi, Németh Ferenc

9.osztály: A csapat: Muszela Jessica, Csitalan Gábor, Tóth Ádám

                  B csapat: Kotiers Mihály, Tanka Anna, Bak Rodrigó

 

Végeredmény:

Lányok:             Czibor Kinga, 6.o. - 1. hely, 6,16s

                            Muszela Jessica, 9.o. - 2. hely

 

Fiúk:                  Tóth Ádám, 8.o. - 2. hely, 5,27s

 

csapatversenyben: Muszela Jessica, Csintalan Gábor, Tóth Ádám, 17,45s, 1. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

Diákjaink  a tanév folyamán többször is képviselték iskolánkat.

Tábita bábcsoport 4 alkalommal, a moderntáncosok 2 alkalommal, színjátszó csoportjaink 4-szer léptek fel különböző rendezvényeken. Lucza Levente Pápán, Hollósi Csaba Dunamocson szavalt az iskolánkat képviselve. 

 

Mindenkinek szívből gratulálunk a szép eredményekhez és köszönjük tanulóink igyekezetét!

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: