2018/2019

Menü:

Versenyeredmények

Eredményeink

Versenyeredmények

 

 

 

KisAtlétika Nap, Izsa a Döme Károly Magyar Tannyelvű Alapiskola és Óvoda szervezésében
2009.szeptember 25.
csapatversenyben 3.hely a miénk,
Lukács Lenka -  2.hely - 40m-es futásban,
                          3.hely - 250m-es futásban
Fülöp Cynthia -  3.hely - krikettlabda dobsban
 
felkészítő pedagógus: Mgr.Hencz Ervin


Baróthi Szabó Dávid Szavalóverseny Dunaradvány - Dunaradvány

Kotiers Ráhel - 3.hely (felk.ped.: Hovany Renáta)

Gál Réka - 2.hely (felk.ped.: Csintalan Márta)

Lucza Levente - 3.hely 

Czibor Laura - 3.hely (felk.ped.: Németh Nóra)


Laki Matek - csapatverseny, 5.hely

Tóth Dominik, Tóth Ádám, Kotiers Mihály

felkészítő pedagógus: Kocsis János

VI.Kossányi Kupa - Futbaltorna, Szentpéter, 2009.október 28.

IV.hely a Tarczy Lajos AI csapatának


Technikai Olimpiász Komárom, 2009.november 22.

VIII.osztály csapata VIII.helyezést ért el


Komáromi Református Egyházmegye VII.Bibliaismereti Versenyén Martoson, 2009.november 28-án I.helyezést ért el Hetényi II.egyházközség III. - V. osztályos tanulói, 

I.helyezést ért el Hetényi II. egyházközség VI. - IX.osztályos tanulói

felkészítő pedagógus: Écsi Gyöngyi, Palcsó Attila



  Asztalitenisz járási bajnokság, 2010. január 27. 

lányok csapata, járási II. hely (Hencz Dóra, Kotiers Róza, Kovács Noémi, Czibor Laura, Sméja Zsuzsanna)

felkészítő pedagógus: Hencz Ervin

 

 

   Matematikai olimpia,  2010. január 27.

járási verseny

Lucza Levente, 4.o. - járási 1. hely

Felkészítő pedagógus: Jankó Emma

 

Lukács Lenka, 5.o. - járási 4. hely

Rancsó Beáta, 9.o. - járási 9. hely

Kotiers Róza, 9.o. - járási 1. hely

Felkészítő pedagógus: Kocsis János

 

 

 

Tompa Mihály Szavalóverseny, Bátorkeszi,  2010. február 17.

Körzeti forduló eredményei:

aranysávos, továbbjutók a járási versenyre: Kotiers Ráhel Annamária, 2.o., Rancsó Sarolta, 3.o.

felkészítő ped.: Hovany Renáta, Kotiers Éva, Csintalan Márta, Rancsó Andrea

ezüstsávos: Rancsó Dorottya, 5.o., (Felk.ped.:Kotiers Éva, Rancsó Andrea) Uzsák Orsolya, 6.o., Novák Bálint, 6.o.(felk.ped.:Zsidek Kornélia)

bronzsávos: Androvics Franciska, 5.o., Hegedűs Tamara, 5.o.(Felk.ped.:Kotiers Éva)


Gál Réka, 3.o., Lucza Levente, 4.o. és Palcsó Bálint, 9.o.  az országos elődöntőtől (kerületi forduló) vesznek részt a versenyben, mivel a tavalyi iskolaévben országos helyezettek voltak

 

 

Tompa Mihály Szavalóverseny, Komárom, 2010. március 11.

Járási forduló eredményei:

aranysávos, továbbjutó a kerületi versenyre: Kotiers Ráhel Annamária, 2.o.

felkésztítő ped.: Hovany Renáta, Kotiers Éva

ezüstsávos: Rancsó Sarolta, 3.o.

felkészítő pedagógus: Csintalan Márta, Rancsó Andrea

 

 

Kossányi József Emlékverseny, 2010. március 19., Szentpéter
Szavalóverseny:
Kotiers Ráhel Annamária - 2. hely, f.p.:Hovany Renáta
Gál Réka - 1. hely, f.p.Kis Szilvia
Rancsó Sarolta - 1. hely, F.p.Csintalan Márta
Lucza Levente - 1. hely, f.p.:Lucza Sára
Rancsó Dorottya - 2. hely, f.p.: Kotiers Éva
Androvics Franciska – különdíj, f.p.: Kotiers Éva
Hegedűs Tamara – különdíj, f.p.:Kotiers Éva
Uzsák Orsolya – különdíj, f.p.: Zsidek Kornélia
Novák Bálint - 3. hely, f.p.:Zsidek Kornélia
Sikerrel szerepelt Rancsó Kamilla és Križan Márk is.

Rajzverseny eredménye: Kotiers Ráhel Annamária - 2. hely, f.p.: Hovany Renáta

 

 

Selejtező a járási focibajnokságra, 2010. március 29.

idősebb fiúk, D csoport

Hetény a továbbjutó

focicsapat összeállítása: Lévai Lajos, Fortuna Dávid, Mohos Viktor, Tóth Dalibor, Marcinkó Árpád, Ruhás Dominik, Tóth Dominik, Varga Kristóf, Mohos Máté 

 

  Tompa Mihály Szavalóverseny, Udvard, 2010. március 31.

kerületi forduló eredményei:

aranysávos, továbbjutó az országos szavalóversenyre: Gál Réka, 3.o.

felkészítő ped.: Kiss Szilvia, Csintalan Márta

ezüstsávos: Kotiers Ráhel Annamária, 2.o. Lucza Levente, 4.o.

felk. ped.: Hovany Renáta, Kotiers Éva, Lucza Sára

 

 

  "Toll és hárfa", II. Édes Gergely Emlékverseny, Madar, 2010. március 31.

népdalverseny eredményei:

III. kategória 2. hely: Kotiers Mihály, 7.o.

I. kategória 3. hely: Lucza Levente, 4.o.

III. kategória, 3. hely: Kotiers Róza, 9.o.

II. kategória, 1. hely: Novák Bálint, 6.o.

II. kategória, 2. hely: Tarr Noémi, 6.o.

I. kategória, 2. hely: Gál Réka, 2.o.

eredményesen képviselték iskolánkat: Tanka Anna, 4.o., Mészáros Rebeka, 7.o.

felkészítő pedagógus: Téglás Erika

műveltségi versenyen csapatunk III. helyezést ért el: Rancsó Beáta, Tóth Dominik, Horváth Ádám

felkészítő pedagógus: Boros Ágnes, Rancsó Andrea

 

 

  Nagy László szavalóverseny, Pápa, 2010. április 12.

Kotiers Ráhel Annamária, 2.o. - 2.hely (felk.ped.: Hovany Renáta, Kotiers Éva)

Gál Réka, 3.o. - 1.hely (felk.: Kiss Szilvia)

Lucza Levente, 4.o. - 1.hely (felk.ped.: Lucza Sára)

Czibor Laura, 9.o. - 1.hely (felk.ped.: Németh Nóra)

Iskolánkat eredményesen képviselte Androvics Franciska, 5.o.(felk.ped.: Kotiers Éva) és Uzsák Orsolya, 6.o.(felk.ped.: Zsidek Kornélia) tanulók.

 

 

  Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny össz-szlovákiai eredményei

(szlovákiai helyezés, diák neve, évfolyam, felkészítő pedagógus neve)

 

 

 

1-15

Kotiers Róza

9. évfolyam

Kocsis János

4

Rancsó Beáta

9. évfolyam

Kocsis János

9

Czibor Laura

9. évfolyam

Kocsis János

3

Lucza Levente

4. évfolyam

Mgr. Jankó Emma

3

Bokros Márió

3. évfolyam

Mgr. Csintalan Márta

13

Kotiers Mihály

7. évfolyam

Kocsis János

8

Németh Ferenc

6. évfolyam

Kocsis János

11

Lukács Lenka

5. évfolyam

Kocsis János

21

Tóth Dominik

8. évfolyam

Kocsis János

9

Gál Réka

3. évfolyam

Mgr. Csintalan Márta

18

Rancsó Dorottya

5. évfolyam

Kocsis János

26

Tóth Ádám

6. évfolyam

Kocsis János

30

Szabó Zoltán

6. évfolyam

Kocsis János

19

Križan Márk

2. évfolyam

Mgr. Hovany Renáta

31

Horváth Ádám

7. évfolyam

Kocsis János

15

Mlinkovics Gergő

4. évfolyam

Mgr. Jankó Emma

36

Hegedűs Tamara

5. évfolyam

Kocsis János

53

Marcinkó Árpád

8. évfolyam

Kocsis János

53

Csintalan Gábor

7. évfolyam

Kocsis János

60

Szilvás Zorán

7. évfolyam

Kocsis János

34

Pluhár Katalin

4. évfolyam

Mgr. Jankó Emma

41

Fehérvári Bence

2. évfolyam

Mgr. Hovany Renáta

31

Mester Jázmin

3. évfolyam

Mgr. Csintalan Márta

48

Czibor Kinga

4. évfolyam

Mgr. Jankó Emma

45

Pluhár György

2. évfolyam

Mgr. Hovany Renáta

77

Fülöp Cyntia

5. évfolyam

Kocsis János

47

Kotiers Ráhel

2. évfolyam

Mgr. Hovany Renáta

44

Kopecz Kitty

3. évfolyam

Mgr. Csintalan Márta

52

Rancsó Sarolta

3. évfolyam

Mgr. Csintalan Márta

60

Horváth Dániel

3. évfolyam

Mgr. Csintalan Márta

 

 

 

       Számítógépes rajzverseny, Pápa, Magyarország, 2010. április 19

Helyezések(5.évfolyam tanulói, maximum pontszám 55):

1. Rancsó Dorottya - 54 pont

2. Androvics Franciska - 51 pont

3. Hegedűs Tamara - 50 pont

4. Kopecz Adrián - 48 pont

felkészítő pedagógus: Rancsó Andrea

 

 

 Járási tájékozódási futás futás, Szentpéter, 2010. április 23.

Rancsó Beáta - 3. hely

Lányok csapata (Sméja Zsuzsa, Rancsó Beáta, Záhradník Jennifer, Uzsák Orsolya) - 3.hely

Fiúk csapata (Tóth Dalibor, Fortuna Dávid, Tóth Dominik, Varga Kristóf)- 3. hely

 

 

Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, 2010. április 24., Rimaszombat

Gál Réka, 3.o. - 1. hely, aranysáv(felkészítő: Kis Szilvia)

 

 

Járási focibajnokság, Szentpéter, 2010. április 26.

lányok csapata (Kovács Noémi, Kosdi Enikő, Záhradník Jennifer, Uzsák Orsolya, Rancsó Beáta, Sméja Zsuzsa, Fortuna Beatrix, Táglás Ágnes) - 3.hely (felkészítő ped.: Hencz Ervin)

 

 

 Színjátszó csoportok válogató versenye a Duna Menti Tavaszra, Komárom, 2010. május 3.

a Kisgólyák a Tündér Ilona c.mesét adták elő

a Gólyláb csoport Janikovszky Éva: Kire ütött ez a gyerek c. elbeszélését vidték színpadra. Őket meghívták az országos versenyre.

Mindkét darabot Kotiers Éva rendezte.

 

 

  Katedra Matematikaverseny országos döntő, 2010. május 7., Dunaszerdahely

Lukács Lenka, 5.o. - 11. hely

Tóth Ádám, 6.o. - 9. hely

Kotiers Mihály, 7.o. - 11. hely

Rancsó Beáta, 9.o. - 5. hely

felkészítő pedagógus: Kocsis János

 

 

   Jókai és kora, országos irodalmi verseny, Komárom, 2010. május 24.

országos 1. hely - Deminger Orsolya, Czibor Laura, Kotiers Róza, 9.o.

felkészítő pedagógus: Németh Nóra

 

 

   Mikszáth Kálmán Tót atyafiak és a jó palócok (Olvasni jó!) országos tanulmányi verseny, 2010. május 26., Rimaszombat

6. hely  (12 csapatból)

Németh Ferenc, 6.o., Kotiers Mihály, Csintalan Gábor, 7.o.

felkészítő pedagógus: Zsidek Kornélia

 

 

 Zrínyi Nemzetközi Matematikaverseny

Név

Évf.

Felkészítő(k)

helyezés

Bokros Márió

3

Mgr. Csintalan Márta

95

Csintalan Gábor

7

Kocsis János

Fülöp Cyntia

5

Kocsis János

Hegedűs Tamara

5

Kocsis János

95

Jung René

8

Kocsis János

66

Kotiers Rebeka

7

Kocsis János

18

Lucza Levente

4

Mgr. Jankó Emma

24

Lukács Lenka

5

Kocsis János

18

Mlinkovcs Gergő

4

Mgr. Jankó Emma

73

Németh Ferenc

6

Kocsis János

32

Rancsó Dorottya

5

Kocsis János

70

Szabó Zoltán

6

Kocsis János

53

Szilvás Zorán

7

Kocsis János

27

Tóth Dominik

8

Kocsis János

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Katedra Irodalmi Verseny, országos forduló, 2010. május 14., Dunaszerdahely

Országos verseny eredményes megoldói: Kovács Noémi, Hencz Dóra, Téglás Ágnes, 9.o.

felk.ped.: Németh Nóra

 

   Katedra Történelmi Verseny, országos forduló, 2010. május 14., Dunaszerdahely

országos 5. hely: Deminger Orsolya, Rancsó Beáta, 9.o., Tóth Dominik, 8.o.

felk.ped.: Boros Ágnes

 

 

   TIT Nemzetközi Tanulmányi Verseny 2009/2010, Debrecen, Magyarország

Rancsó Máté, 5.o. - nemzetközi II. hely az 5. osztály Természetismeret kategóriában, 114 induló közül

felkészítő ped.: Rancsó Andrea

Deminger Orsolya, 9.o. - nemzetközi II. hely a 9. osztály Történelem kategóriában 90 induló közül

felkészítő ped.: Boros Ágnes

 

 III. Kaszás Attila Versmondó Fesztivál, Komárom, 2010. június 19.

Gál Réka, 3.o. - aranysáv, Kaszás Attila Díjas

felkészítő: Kis Szilvia

Lucza Levente, 4.o. - ezüstsáv

felkészítő: Lucza Sára

 

Országos Bibliaverseny, Jóka

országos I. hely - Mészáros Rebeka, Csintalan Gábor, Tóth Dominik, Horváth Ádám

további résztvevők: Hegedűs Tamara, Pákozdi Fanny, Uzsák Orsolya

felk.ped.: Écsi Gyöngyi

 

Martosi hittanverseny résztvevő csapatai:

Tóth Dominik, Czibor Laura, Kotiers Róza, Csintalan Gábor

Mészáros Nikoletta, Lukács Lenka, Hegedűs Tamara

felk.ped.: Écsi Gyöngyi

 

  Reklámfilm az iskoláról - számítógépes iskolai verseny eredményei (a leadott szavazatok alapján)

I. hely: Androvics Franciska, Lukács Lenka, 5.o. - A Föld középpontja....

II. hely: Senkár Barbara, Mészáros Rebeka, 7.o. - A Fanta bemutatja...

III. hely: Mester Jázmin, Kuszala Viktória, 3.o. - Ha csak egy kicsi hiányzik...

               Rancsó Sarolta, 3.o. - Mese 

További résztvevők: Lampert Zsófia, Kopecz Kitty, Gál Réka, Rancsó Máté, Bak Rodrigo, Kopecz Adrián, Csollár Ádám, Hegedűs Tamara, Németh Ferenc, Novák Bálint, Csintalan Gábor, Szilvás Zorán

Az elkészült reklámfilmeket megtekinthetitek a Még több fénykép/Videók -ra kattintva.

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: