2017/2018

Menü:

Eredményeink

Eredményeink 2012/2013

 

Laki Matek, Lakszakállas, 2012. október 28

csapatversenyben IV. hely/ 12 csapat közül

Takács Kamilla, 6.o., Hozák Bettina, 7.o. - legötletesebb feladatmegoldó, Rancsó Dorottya, 8.o.

felkészító pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

Kárpát-medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság, Komárom, 2012. október 12

Szabó Zoltán, 9.o. - 9. hely

Takács Dániel, 7.o. - 21. hely

felkészítő: Mgr. hencz Ervin

 

Kispályás Foci Torna, Búcs, 2012. október 19.

Androvics János, Csintalan Norbert, Lucza Levente, Mlinkovics Gergő, Németh Máté, Takács Dániel, Vágner istván, 7.o., Bokros Márió, Kis Dominik, Szkaliczki Bálint, 6.o., Hollósi Csaba, 5.o.

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 

Kossányi Kupa, minifoci, Szentpéter, 2012. október 30

Vágner István, Tóth Ádám, Kálmán Marcel, Kopecz Adrián, Bak Rodrigó, Németh Máté, Csintalan Norbert, Szabó Zoltán

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

Kincskeresők, országos helytörténeti konferencia, Dunaszerdahely, 2012. november 7 - 9

elismerésben részesült:

Rancsó Sarolta, Mester Jázmin, 6.o. - Tarczy család

Androvics Franciska, Rancsó Dorottya, 8, - Kitelepítések Hetényen

Csollár Ádám, Rancsó Máté, 8.o. - Hetényi foci története

felkészítő pedagógusok: Mgr. Kotiers Éva, PaedDr. Rancsó Andrea

 

Baróti Szabó Dávid Szavalóverseny, Dunaradvány, 2012. november 6.

Geleta Emese, 4.o. - III. hely

Gál Réka, 6.o. - 1. hely

Kotiers Ráhel Annamária, 5.o. - 2. hely

eredményesen szeepelt: Hollósi Csaba, Gál Ádám, Lucza Levente

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Hencz Kornélia

 

 

TUDOK 2012, kutató diákok országos vetékedője - konferenciája, Dunaszerdahely, 2012. november 30.

Rancsó Dorottya, 8.o. - A  hetényi varrottas története - történelem néprajz szekcióban országos 2. hely

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

 

Járási Asztalitenisz Bajnokság, Komárom, 2012. december 4

Tóth Ádám, Kopecz Adrián, Juhász Áron, Hollósi Csaba

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 

Karate versenyek és eredmények

 

Őszi versenyek:

Dátum:

Helyszín:

Verseny megnevezése:

Verseny típusa:

Eredmények:

 

 

 

 

Osztály: Név: Kategória: Helyezés:

2012. szept. 22.

Almásfüzitő

Utánpótlás Kupa

Regionális verseny

2.o. Hovany Dóra Gy.0. női 2.

4.o. Hovany Márton Gy.I. ffi. 3.

6.o. Bokros Márió Gy.II. ffi. 2.

7.o. Androvics János Gy.II. ffi. 1.

7. o. Takács Dániel Gy.II. ffi. 1.

7.o. Czibor Kinga Gy.II. női 2.

7. o. Németh Máté Gy.II. ffi. 3.

 

2012. okt. 6.

Tarján

J&S Sspeed Kupa

Nemzetközi verseny

5.o. Pluhár György Gy.I. ffi. 1.

6.o. Bokros Márió Gy.II. ffi. 2.

7.o. Czibor Kinga Gy.II. női 2.

7.o. Czibor Kinga legharcosabb női versenyző

 

2012. okt.20.

Répcelak

1. Rakurai Kupa

Regionális verseny

2.o. Gál Ádám Vajk Gy.0 ffi. 1.

4. o. Hovany Márton Gy.I. ffi. 1.

6.o. Bokros Márió Gy.II. ffi. 2.

6.o. Gál Réka Ágota Gy.II. női 3.

6.o. Gál Réka Ágota kata 2.

 

2012. nov. 3.

Dunaszerdahely

Európa Kupa

Nemzetközi verseny

7.o. Czibor Kinga Gy.II. női 45kg 4.

 

2012. nov.20.

Gyöngyös

Utánpótlás Magyar Bajnokság

Országos verseny

5.o. Pluhár György Gy.I. ffi. 35kg 3.

7.o. Czibor Kinga Gy.II. női 45kg 2.

 

2012. dec.15.

Hetény

Tarczy Kupa – testpajzsos küzdelmek

Regionális verseny

2.o. Gál Ádám Vajk Gy.0. ffi. 3.

5.o. Pluhár György Gy.I. ffi. 2.

7.o. Czibor Kinga Gy.II. női 3.

7.o. Androvics János Gy.II. ffi. 3.

2012. dec.15.

Hetény

Tarczy Kupa – testpajzs nélküli KO küzdelmek

Regionális verseny

2.o. Gál Ádám Vajk Gy.0. ffi. 1.

5.o. Pluhár György Gy.I. ffi. 2.

7.o. Czibor Kinga Gy.II. női 1.

7.o. Németh Máté Gy.II. ffi. 3.

 

 

 

Tarczy Kupa, minifoci, 2012. decmber 7, Hetény

I. hely - 1. és 2. osztályból: Sárai Izabella, Hencz Kornél, Jalszovszky Dávid, Krizsan Kristóf, Pákozdi Máté, Ruhás Alex, Tóth Balázs, Bakulár Bálint, Gál Ádám

 

eredményes - 3. és 4. osztályból: Kurina Dóra, Hovany Márton, Németh Kristóf, Paluk Dávis, Danis Dáriusz, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Gál Ádám, Csernák Árpád

 

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin, Pákozdi Tihamér

 

 

 

Karácsonyi virágkötészet Karva, 2012. december

eredményes résztvevők: Pluhár Katalin, Hozák Bettina, Mészáros Nikoletta

felkészítő pedagógus: Ba.Keszegh Ildikó

 

 

Remény újság országos fotópályazata, Dunaszerdahely, 2013. február

 

Rancsó Sarolta, 6.o. - I. kategória: A hit éve - A vallási élet pillanatai  katagóriában - I. helyezett lett az "Ima Jézussal"c. képével

felkésztő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

 

 

 

Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, körzeti forduló, 2013. február 18. Marcelháza

 

I. kategória: Sárai Izabella - ezüstsávos, Váci Klaudia, - bronzsávos, Hencz Kornél - ezüst sávos, Szalai Zója Lili - ezüstsávos, Hovany Dóra - aranysávos

II. kategória: Lucza Ákos - ezüstsávos, Csintalan Hanna Zsóka - ezüstsávos, Kurina Dóra - bronzsávos, Rancsó Kamilla - ezüstsávos, Kotiers Ráhel Annamária - aranysávos, Hollósi Csaba - ezüstsávos, Rancsó Sarolta - aran

III. kategória: Hegedűs Tamar - bronzsávos, Rancsó Dorottya - ezüstsávos, Androvics Franciska - aranysávos

felkészítő pedagógusok: Mgr. Téglás Erika, Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Hencz Kornélia

 

 

 

  Médiasztár IV. -  4 fordulós országos levelezős verseny, 2013. március

 

I. kategória - 21 versenyzőből: Rancsó Sarolta, 6.o. - 2. hely, Tanka Anna, 7.o. - 6. hely, Takács Kamilla, 6.o. - 7. hely, Hozák Bettina, 7.o. - 10. hely

II. kategória - 20 versenyzőből: Rancsó Máté, 8.o. - 10. hely, Androvics Franciska, 8.o. - 12. hely, Rancsó Dorottya, 8.o. - 13. hely, Hegedús Tamara, 8.o. - 16. hely, Fülöp Cyntia, 8.o. - 17. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Németh Nóra, Mgr. Hencz Kornélia

 

 

 

Erzsébet vetélkedő,  Nemzetközi 4 fordulós levelezős verseny, 2012. december - 2013. március

 

Androvics Franciska, Rancsó Dorottya, Rancsó Máté, 8.o. - MaFraDor csapat

16 csapat közül  - szlovákiai országos 3. hely

178 csapat közül - nemzetközi 38. hely

 

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

segítők: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Kotiers Éva

 

 

Kossányi Kupa  - asztalitenisz, Szentpéter, 2013. március 21

Juhász Áron, Kopecz Adrián, Fülöp Cyntia, Kopecz KItty

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 

Asztalitenisz válogató, Marcelháza

Gál Réka Ágota, Takács Kamilla, Kopecz Kitty, Fülöp Cyntia

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 

 

 

  Médiasztár IV. - országos újságírói tehetséggondozó verseny, Gúta, 2013. március 27.

 

I. Kategória - 5., 6., 7. o. - Hozák Bettina - "Az év médiasztárja" - országos 1. hely

Takács Kamilla, Rancsó Sarolta, 6.o., Tanka Anna, 7.o. - elismerésben részesült

 

II. kategória, 8., 9. o. - Rancsó Máté, 8,o, - "Az év médiasztárja" - országos 1. hely

 

felkészítő pedagógusok: Mgr. Hencz Kornélia, Mgr. Németh Nóra

 

 

 

 

 

Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, országos elődöntő, 2013. március 27, Érsekújvár

 

Gál Ádám, 2.o. - , I. kategória, vers - aranysávos, közönségdíjas

Gál Réka, 6.o. - II. kategória, vers -  aranysávos, közönségdíjas

Lucza Levente, 7.o. - aranysávos, közönségdíjas

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia

segítők: Kiss Szilvia, Gál Tamás

 

 

 

McDonalds Kupa, Hetény, 2013. március 18, elődötő

Németh Kristóf, Csernák Árpád, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Gál Ádám, Hencz Kornél, Jalsovszky Dávid, Pákozdi Máté, Ruhás Alex, Tóth Balázs, Sárai Izabella, Hovany Márton, Bakulár Bálint, Krizsan Kristóf

felkészítő: Mgr. Hencz Ervim, Pákozdi Tihamér

 

 

 

McDonalds Kupa, Hetény, 2013. március 19, Komárom

Németh Kristóf, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Gál Ádám, Hencz Kornél, Pákozdi Máté, Ruhás Alex, Sárai Izabella

felkészítő: Mgr. Hencz Ervim, Pákozdi Tihamér

 

 

 

 

Nemzetközi számítógépes rajzverseny, Pápa, 2013. március 25.

 

 

Szalai Zója Lili 3. osztály - nemzetközi 1. helyezés

Kocsis Ádám  3. osztály -   4. helyezés

Pálinkás Adrián  4. osztály -   5. helyezés

Hovany Márton  4. osztály -   6. helyezés

Kotiers Ráhel  5. osztály -   5. helyezés

Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

segítők: Mgr. Kocsis János, Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Kotiers Éva

 

Magyar, szlovákiai és román iskolák diákjai vettek részt a versenyen.

 

Nagy László Szavalóverseny, 2013. április, Pápa

résztvevők: Geleta Emese, Hovany Dóra, Kotiers Ráhel Annamária. Lucza Levente

Hencz Kornél, 1.o. - különdíj

Gál Ádám, 2.o. - 1. díj

Gál Réka Ágota, 6.o. - 1. díj

felkészítő: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Hencz Kornélia, Kiss Szilvia

 

 

Toll és hárfa, Műveltségi vetélkedő és népdal-verseny, 2013. április 12.

Műveltségi verseny - 

Lucza Levente,7.o. , Tóth Ádám, Szabó Zoltán, 9.o. - 3. hely / 8. csapatból

Androvics Franciska, Rancsó Dorottya, Rancsó Máté, 8.o. - 6. hely / 8 csapatból

Énekverseny:

I.kategória

Tóth Orsolya, 1.osztályos tanuló-3.helyezés

Szalai Zója Lili, 3.osztályos tanuló-különdíjas

Mohos Viktória,4.osztályos tanuló-2.helyezés

II.kategória

Kotiers Ráhel,5.osztályos tanuló- 2.helyezés

Takács Kamilla,6.osztályos tanuló- 3.helyezés

Gál Réka Ágota, 6.osztályos tanuló- 1.helyezés

III.kategória

Tarr Noémi, 9.osztályos tanuló- 3.helyezés

 

sikeresen szerepeltek: Hovany Dóra, Habardik Dániel, 

 

felkészítő pedagógusok: Mgr. Boros Ágnes, PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Téglás Erika

 

 Tájékozódási futás, járási döntő, Szentpéter, 2013. április 25

Németh Máté, Takács Dániel, Bak Rodrigó, Tóth Ádám, Csintalan Norbert - járási 3. hely csapatban

Tóth Ádám - egyéni 1. hely

Czibor Kinga, Tarr Noémi, Pluhár Katalin - járási 3. hely

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 Körzeti Minifoci bajnokság, Komárom, 2013. április 15

Androvics János, Juhász Áron, Németh Máté, Takács Dániel, Kis Dominik, Szkaliczki Bálint, Hollósi Csaba, Kálmán Krisztián

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 KFC Komárom Focibajnokság, Marcelháza, 2013. június 5

Kopecz Adrián, Kálmán Marcel, Csintalan Norbert, Androvics János, Vágner István, Mlinkovics Gergő, Kálmán Krisztián, Kis Dominik, Németh Máté, Juhász Áron

felészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 

SAJÓ KÁROLY TERMÉSZET- ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY országos döntő, Gúta, 2013. április 16.

csapatverseny - Csollár Ádám, Fülöp Cyntia, Hegedűs Tamara, 8.o. - országos 2. hely / 14 csapatból

 

felkészítő pedagógusok: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Kotiers Éva

 

 

  KATEDRA MATEMATIKA VERSENY RÉSZTVEVŐI – 2013

HOLLÓSI CSABA                                  5. osztály                  továbjutott az országos döntőbe

GÁL RÉKA                                             6. osztály

KOPECZ KITTY                                     6. osztály                  továbjutott az országos döntőbe

TAKÁCS KAMILLA                              6. osztály                     továbjutott az országos döntőbe

RANCSÓ SAROLTA                              6. osztály

HOZÁK BETTINA                                 7. osztály                   továbjutott az országos döntőbe

LUCZA LEVENTE                                 7. osztály                  továbjutott az országos döntőbe

RANCSÓ DOROTTYA                          6. osztály                  továbjutott az országos döntőbe

felkészítő pedagógusok: Mgr. Kocsis János, Mgr. Csintalan Márta

 

 KATEDRA ORSZÁGOS DÖNTŐ EREDMÉNYE, Dunaszerdahely 2013. május 3 – 4.

HOLLÓSI CSABA                5. oztály             II. díj                                    9. hely

KOPECZ KITTY                   6. osztály            sikeres feladatmegoldó

HOZÁK BETTINA               7. osztály             sikeres feladatmegoldó

RANCSÓ DOROTTYA        8. osztály              sikeres feladatmegoldó

felkészítő pedagógusok: Mgr. Kocsis János, Mgr. Csintalan Márta

 

KENGURU NEMZETKÖZI MATEMATIKA VERSENY EREDMÉNYEK - 2013
           
Helyezés Helyezés/Felvidék Név Osztály Pontszám Felkészítő tanár
5 5/45 Ádám Boglárka 2 62.5 Mgr. Téglás Erika
7 7/60 Pákozdi Benedek 3 56.5 Mgr. Csintalan Márta
9 9/45 Gál Ádám 2 56.25 Mgr. Téglás Erika
9 9/60 Vörös Péter 3 52.5 Mgr. Csintalan Márta
10 10/69 Hozák Bettina 7 70.25 Kocsis János
12 12/75 Takács Kamilla 6 74.25 Mgr. Csintalan Márta
18 18/49 Hollósi Csaba 5 49.75 Kocsis János
18 18/51 Rancsó Dorottya 8 65.25 Kocsis János
19 19/70 Pálinkás Adrián 4 59.5 Mgr. Csintalan Márta
30 30/69 Takács Dániel 7 57.5 Kocsis János
32 32/75 Kopecz Kitty 6 54.75 Mgr. Csintalan Márta
33 33/49 Križan Krisztián Márk 5 38 Kocsis János
35 35/51 Androvics Franciska 8 43 Kocsis János
35 35/70 Németh Kristóf 4 50 Mgr. Csintalan Márta
36 36/45 Hovany Dóra 2 36.25 Mgr. Téglás Erika
38 38/60 Kocsis Ádám 3 34.25 Mgr. Csintalan Márta
40 40/49 Pluhár György 5 34.75 Kocsis János
41 41/69 Lucza Levente 7 49.5 Kocsis János
42 42/69 Czibor Kinga 7 49.25 Kocsis János
48 48/60 Ďurčovič Richard 3 27 Mgr. Csintalan Márta
49 49/51 Hegedűs Tamara 8 28.75 Kocsis János
49 49/49 Králik Dárius 5 18.75 Kocsis János
49 49/156 Tóth Ádám 9 54.5 Kocsis János
50 50/51 Rancsó Máté 8 22.5 Kocsis János
51 51/70 Hovany Márton 4 41.25 Mgr. Csintalan Márta
59 59/70 Hencz Annamária 4 35.5 Mgr. Csintalan Márta
59 59/75 Rancsó Sarolta 6 36 Mgr. Csintalan Márta
61 61/75 Szkaliczki Bálint 6 33.75 Mgr. Csintalan Márta
67 67/75 Gál Réka 6 29 Mgr. Csintalan Márta
74 74/75 Kusala Viktória 6 20.75 Mgr. Csintalan Márta
75 75/75 Lampert Zsófia 6 19,5 Mgr. Csintalan Márta

                                               

 

JÁRÁSI MATETEMATIKA OLIMPIA EREDMÉNYE – 2013

 

HOLLÓSI CSABA                         5. osztály                     eredményes, 8. hely

TAKÁCS KAMILLA                        6. osztály                    

HOZÁK BETTINA                         7. osztály

LUCZA LEVENTE                         7. osztály                     eredményes, 3. hely

RANCSÓ DOROTTYA                   8. osztály                    

TÓTH ÁDÁM                                9. osztály

 

iskolai matekolimpia felkészítő: Rancsó Sarolta

felkészítő pedagógusok: Mgr. Kocsis János, Mgr. Csintalan Márta

 

Iskolai Pitagorasz

 

3. osztály

Ďurčovič Richard, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Vörös Péter

4. osztály

Geleta Emese, Hencz Annamária, Hovany Márton, Németh Kristóf, 

Pálinkás Adrián, Tárnok Levente

5. osztály

Hollósi Csaba, Králik Dárius, Križan Márk, Pluhár György

6. osztály

Bokroš Márió, Gál Réka, Kopecz Kitty, Kusala Viktória, Mester Jázmin,

Rancsó Sarolta, Szkaliczki Bálint, Takács Kamilla

7. osztály

Czibor Kinga, Hozák Bettina, Juhász Áron, Lucza Levente, Takács Dániel

8. osztály

Androvics Franciska, Fülöp Cyntia, Hegedűs Tamara, Rancsó Dorottya,

Rancsó Máté

 

 

 

 

 

 

 

                                           JÁRÁSI PITAGORASZ  EREDMÉNYE – 2013

PÁKOZDI BENEDEK                    3. osztály                                

GELETA EMESE                           4. osztály                                 eredményes, 33. hely

PÁLINKÁS ADRIÁN                      4. osztály                                 eredményes, 33. hely

HOLLÓSI CSABA                         5. osztály                                 eredményes, 15. hely

PLUHÁR GYÖRGY                        5. osztály

TAKÁCS KAMILLA                       6. osztály

HOZÁK BETTINA                         7. osztály

LUCZA LEVENTE                        7. osztály                                 eredményes, 10. hely

RANCSÓ DOROTTYA                  8. osztály                                 eredményes, 19. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János, Mgr. Csintalan Márta

 

Meseládikó, 2 fordulós verseny, Ógyalla, 2013. május

Gumimacik csapat: Rancs´Kamilla, Mohos Viktória, Németh Kristóf, Hovany Márton, Geleta Emese - 2. hely/16 csapatból

Törpök csapat: Kurina Dóra, Hencz Annamária, Habardik Patrik Dániel, Danis Dárius, Pálinkás Adrián - 4. hely/16 csapatból

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta

 

 

  ZRÍNYI NEMZETKÖZI MATEMATIKAVERSENY EREDMÉNYEK
             2012/2013    
           
Név Évf. Felkészítő    Pontszám Helyezés/Résztv.sz*
Kocsis Ádám 3 Mgr. Csintalan Márta   43 57/66
Vörös Péter 3 Mgr. Csintalan Márta   50 39/66
Pákozdi Benedek 3 Mgr. Csintalan Márta   44 54/66
Geleta Emese 4 Mgr. Csintalan Márta   58 14/65
Hovany Márton 4 Mgr. Csintalan Márta   30  
Kurina Dóra 4 Mgr. Csintalan Márta   32 65/65
Hollósi Csaba 5 Kocsis János   83 7/62
Kopecz Kitty 6 Mgr. Csintalan Márta   58 43/62
Takács Kamilla 6 Mgr. Csintalan Márta   61 32/62
Bokroš Márió 6 Mgr. Csintalan Márta   50 54/62
Takács Dániel 7 Kocsis János   77 27/55
Androvics Franciska 8 Kocsis János   44  
Hegedűs Tamara 8 Kocsis János   54 40/46
Rancsó Dorottya 8 Kocsis János   70 14/46

 

 

 

TAVASZI PAPÍRGYŰJTÉS KIÉRTÉKELÉSE OSZTÁLYOK SZERINT
                      2012/2013        
             
             
             
HELYEZÉS OSZTÁLY ÖSSZTÖMEG ÁTLAGOSAN      
             
I.  4. osztály 3693,5 kg 284,12 kg      
             
II.  1. osztály 1377,5 kg 114,79 kg      
             
III.  7. osztály 1787,0 kg 111,67 kg      
             
IV.  3. osztály 923,0 kg 102,56 kg      
             
V.  8. osztály 960,0 kg 96,00 kg      
             
VI. 6.  osztály 905, 0 kg 82,27 kg      
             
VII. 5.  osztály 703,0 kg 78,11 kg      
             
VIII. 9. osztály 445,0 kg 74,17 kg      

 

                  

      A  PAPÍRGYŰJTÉS  ÉVES KIÉRTÉKELÉSE - 2012/2013
                       EGYÉNI EREDMÉNYEK  
     
HELYEZÉS NÉV ÖSSZTÖMEG
1. LUCZA ÁKOS 2528 kg
2. GELETA EMESE 1101 kg
3. PALUK DÁVID 919 kg
4. KIS DOMINIK 845 kg
5. CZIBOR KINGA 651 kg
6. GÁL LEVENTE 595 kg
7. LAJOS ÁBEL 572,5 kg
7. JUHÁSZ ADALBERT ÁRON 572,5 kg
9. HABARDÍK DANIEL PATRIK 536 kg
10. TÓTH ORSOLYA 473 kg
11. DÉKÁNY BARBARA 396 kg
12. PÁLINKÁS ADRIÁN 378 kg
13. CSOLLÁR ÁDÁM 356 kg
14. MESTER JÁZMIN 329 kg
15. MOHOŠ VIKTÓRIA 326 kg
16. KOCSIS DÓRA 316 kg
16. KOCSIS ÁDÁM 316 kg
18. SZABÓ EDINA 300 kg
19. VÖRÖS PÉTER 296 kg
20. CSINTALAN NORBERT 280 kg
21. RANCSÓ MÁTÉ 276 kg
22. KRIZSAN KRISTÓF 273,5 kg
22. KRIŽAN KRISZTIÁN MÁRK 273,5 kg
24. ČONTOŠ LÁSZLÓ 270 kg
25. KOTIERS RÁHEL ANNAMÁRIA 267 kg
26. SÁRAI IZABELLA 256 kg
27. PÁKOZDI FANNY 245 kg
28. KÁLMÁN MARCEL 240,5 kg
29. TANKA ANNA 239 kg
30. TÓTH BALÁZS 227 kg
31. JALSOVSZKY DÁVID 225 kg

32.

 

KÁLMÁN KRISZTIÁN

Fehérvári Bence

221,5 kg

217 kg

33. HENCZ KORNÉL 209 kg
33. HENCZ ANNAMÁRIA 209 kg
35. HEGEDŰS TAMARA 205 kg
36. FÁBRIK MIKLÓS 192,5 kg
37. TÁRNOK LEVENTE 182 kg
38. SZALAI ZÓJA LILI 178 kg
39. HOLLÓSI CSABA 177 kg
39. NÉMETH MÁTÉ 177 kg
41. FÁBRIK HENRIETTA 173,5 kg
42. HORVÁTH DÁNIEL 166 kg
43. VÁCZY KLAUDIA 161 kg
43. SZKALICZKI BÁLINT 161 kg
43. ANDROVICS JÁNOS 161 kg
43. ANDROVICS FRANCISKA 161 kg
47. BAKULÁR BÁLINT BENJÁMIN 157 kg
48. KURINA DÓRA 151 kg
49. ÁDÁM BOGLÁRKA 148 kg
50. KOPECZ ADRIÁN 147 kg
51. RUHÁS ALEX 145 kg
51. SZABÓ ZOLTÁN 145 kg
53. TARR NOÉMI 142 kg
54. ČERNÁK ÁRPÁD 136 kg
54. PÁKOZDI BENEDEK 136 kg
56. HOVANY DÓRA 134,5 kg
56. HOVANY MÁRTON 134,5 kg
58. BOKROS MÁRIÓ  134 kg
59. LAMPERT ZSÓFIA 129 kg
60. KOPECZ KITTY 128 kg
61. MLINKOVICS GERGŐ 117 kg
62.  NÉMETH KRISTÓF 113 kg
63. KRÁLIK DÁRIUS 107 kg
64. PLUHÁR GYÖRGY 103 kg
64. MOLNÁR ATTILA 103 kg
66. BOLLA EDINA 102 kg
67. MÉSZÁROSOVÁ NIKOLETTA 98 kg
68. HOZÁK BETTINA 94 kg
69. ĎURČOVIČ RICHÁRD 86 kg
70. BAK RODRIGO 84 kg
71. GYÖRGY RÉKA 79 kg
72. BOLLA DÓRA 78,5 kg
73. GÁL RÉKA ÁGOTA 56,5 kg
74. GÁL ÁDÁM VAJK 55,5 kg
75. NAPKÖZI 53 kg
76. RANCSÓ KAMILLA 48 kg
76. RANCSÓ SAROLTA 48 kg
76. RANCSÓ DOROTTYA 48 kg
79. KUSALA VIKTÓRIA 44 kg
80. CSINTALAN HANNA ZSÓKA 43 kg
81. PLUHÁR KATALIN 40 kg
82. LUCZA LEVENTE 29 kg
83. FEHÉRVÁRI BENCE 27 kg
84. TÓTH ÁDÁM 26 kg
85. PÁKOZDI MÁTÉ 24 kg
86. FÜLÖP CYNTIA 20 kg
87. FÜLÖP KRISTOPHER 17 kg
88. RÉPÁS MÁRK 16 kg
89. ONDRÓ ILDIKÓ 14 kg
89. ONDRÓ MILÁN 14 kg
90. TAKÁCS KAMILLA 10 kg
91. BALOG ATTILA 0 kg
91. SENKÁR ZOLTÁN KRISTÓF 0 kg
91. DANIŠ DÁRIUS 0 kg
91. SENKÁR KORNÉL 0 kg
91. TAKÁCS DÁNIEL 0 kg
91. VÁGNER ISTVÁN 0 kg
    21 377,5 kg

 

 

Szép magyar beszéd - járási kiejtési verseny, Komárom, 2013. február 13

Geleta Emese, 4.o. - 9. hely

Gál Réka Ágota, 6.o. - 4. hely

felkészítő pedagógusok: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Németh Nóra

 

 

Kerületi tájékozódási futás, 2013. május 7, Nyitra

Tóth Ádám, 9.o. - 4. hely

Czibor Kinga - eredményes

felkkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 

 Modry kruh - Kék kör, országos pályázat, 2013. június 2, Pozsony

a 6. és 8. osztály közös pálymunkája díjazott lett - 53 pálymunka közül a felső tagozatos projektek közül 5  díjazott munka

felkészítő pedagógusok: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Kotiers Éva

szaktanácsadó: Rancsó Melinda, dipl.nővér

 

 

Madari próba, 2013. június 6

 

Czibor Kinga, 7.o. - 1. hely

Takács Kamilla, 6.o. - 3. hely

Hetény A csapat - Tóth Ádám, Németh Máté, Czibor Kinga, Tanka Anna - 2. hely

Hetény B csapat - Takács Dániel, Csintalan Norbert, Takács Kamilla, Gál Réka - 3. hely

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 

 Sajó Károly Környezet - és Természetvédelmi Csapatverseny, nemzetközi döntő, 2013. május 16 - 17, Győr

Csollár Ádám, Hegedús Tamara, Fülöp Cyntia, 8.o.  - nemzetközi 15. hely

felkészítő pedagógusok: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Kotiers Éva

 

Jókai és kora, országos irodalmi csapatverseny, Komárom, 2013. május

Tanka Anna, Hozák Bettina, Lucza Levente, 7.o. - országos 2.hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia

 

Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, országos döntő, 2013. május, Rimaszombat

Gál Ádám, 2.o. - ezüstsávos, különdíjas

Gál Réka Ágota, 6.o. - aranysávos, 2. hely

Lucza Levente, 7.o. - bronzsávos

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia, Kiss Szilvia

 

 

Atlétika, Búcs, 2013. május 20

Fülöp Cyntia, 8.o. - krikett 1. hely

Dékány Barbara, 9.o. - 60m 1. hely, 300m 2. hely

Juhász Áron, 7.o. - magasugrás 1. hely, távolugrás 2. hely, krikett 3. hely, legjobb hetényi 1. hely

Tóth Ádám, 9.o. - 300m 2. hely. 60m 3. hely

Czibor Kinga, 7.o. - 60m 2. hely, 300m 2. hely

Gál Réka, 6.o. - magasugrás 2. hely

Androvics Franciska, 8.o. - magasugrás 2. hely, 300m 3. hely

Takács Dániel, 7.o. - magasugrás 3. hely

 

Tóth Ádám, Czibor Kinga, Dékány Barbara, Juhász Áron - 4x150m váltó 1. hely

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

 

Járási atlétikai bajnokság, 2013. május 22, Érsekújvár

Czibor Kinga, Androvics Franciska, Fülöp Cyntia, Tóth Ádám

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

Református hittanverseny, Jóka

résztvevők: Takács Kamilla, Gál Réka Ágota, Kotiers Ráhel Annamária, Kuszala Viktória, Horváth Dániel, Kurina Dóra, Csintalan Zsóka Hanna, Habardik Patrik Dániel, Hegedús Tamara, Fülöp Cyntia, Takács Dániel, Juhász áron, Tárnok Levente, György Réka

felkészítő: Écsi Gyöngyi tiszteletes asszony

 

 

Tájékozódási futás szlovákiai döntő, Budmerice, 2013. június 5

Tóth Ádám, 9.o.

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

Zsoltár éneklő verseny, Jóka - kerületi forduló, Kassa - országos forduló

Kotiers Ráhel Annamária - országos aranysávos

Gál Réka Ágota - országos aranysávos különdíjas

felkészítő: Écsi Gyöngyi, tiszteletes asszony

 

VI. Kaszás Attila Versmondó Fesztivál, 2013. június 15, Komárom

Gál Ádám, 2.o. - aranysávos

Gál Réka Ágota, 6.o. - aranysávos, Kaszás Attila Baráti Körének különdíja

Lucza Levente, 7.o. - bronzsávos

felkészítők: Gál Tamás, Kiss Szilvia, Mgr. Hencz Kornélia

 

 

A kereszténység és művészetek, országos 4 fordulós levelező verseny

Mester Jázmin, Rancsó Sarolta, 6.o., Tanka Anna, 7.o. - meghívást kapott az országos dőntőre

felkészítő: Mgr. Sukola Anita

 

Református Hittanverseny, Martos

Kuszala Viktória, Takács Kamilla, Horváth Dániel, György Réka, Takács Kamilla, Gál Réka Ágota, Fülöp Cyntia, Hegedűs Tamara, Rancsó Máté

felkészítő pedagógus: Écsi Gyüngyi tiszteletes asszony

 

 

A kereszténység és művészetek, országos döntő, 2013. június 15, Dunaszerdahely

Rancsó Sarolta, Senkár Kornél, 6.o., Tanka Anna, 7.o. - országos 2. hely

felkészítő: Mgr. Sukola Anita

 

 

"Pro Patria" kupa, Hetény, 2013. június 12

Tóth Ádám - 1. hely

Czibor Kinga - 1. hely

Németh Máté - 2. hely

Juhász Áron - 3. hely

csapatverseny - Czibor Kinga, Kuhász Áron, Németh Máté - 1. hely

 

további résztvevők: Pluhár György, Kotiers Ráhel Annamária, Gál Réka Annamária, Csintalan Norbert, Takács kamilla, Androvics János, Bolla Edina, Lucza Levente, Tanka Anna, Mlinkovics gergő, Kopecz Adrián, Tarr Noémi, Szabó Zoltán, Rancsó Máté, Kálmán Marcel, Kálmán Krisztián, Fehérvári Bance, Krizsan Márk, Senkár Kornél, Kis Dominik, Takács Dániel, Molnár Attila, Vágner István

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin

 

Tehetséggondozó Tanulmányi Verseny, TIT - Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 5 fordulós levelezős versenye, Debrecen, 2013. június

Rancsó Kamilla, 4.o. - magyar nyelv és irodalom, 49 közül 7. hely

Hovany Márton, 4.o. - matematika, 3. hely

Horváth Dániel, 6.o. - történelem, 42 közül 3. hely

Mester Jázmin, 6.o. - matematika, 125 közül 5. hely

Lucza Levente, 7.o. - történelem, 1. hely

Takács Dániel, 7.o. - 1. hely

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Boros Ágnes

 

Karate versenyek és eredmények: 2012/13

 

Tavaszi versenyek:

Dátum:

Helyszín:

Verseny megnevezése:

Verseny típusa:

Eredmények:

 

 

 

 

Osztály: Név: Kategória: Helyezés:

2013. febr. 23.

Várpalota

Diákolimpia elődöntő

Kerületi verseny

2.o. Gál Ádám Vajk Gy.0 ffi.

2.o. Gál Ádám Vajk Gy.0 ffi. kata 5.-8.

4. o. Hovany Márton Gy.I. ffi.

6.o. Gál Réka Ágota Gy II. női kata 5.-8.

5.o. Pluhár György Gy.II. ffi. 5.-8.

7.o. Androvics János Serd. ffi.

7.o. Czibor Kinga Serd. női 5.-8.

7.o. Czibor Kinga Serd. női kata

7.o. Németh Máté Serd. ffi.

 

2013. ápr. 21.

Nyíradony

Diákolimpia döntő

Országos verseny

7.o. Czibor Kinga Serd. női 1.

6.o. Gál Réka Ágota Gy II. női kata 1.

 

2013. márc. 23.

Ekel

Nyílt szlovák bajnokság

Nemzetközi verseny

2.o. Gál Ádám Vajk Gy.I. ffi. hal 3. 1.

4. o. Hovany Márton Gy.I. ffi. hal 3. 3.

5.o. Pluhár György Gy.II. ffi. hal 3 1.

7.o. Androvics János Serd. ffi. hal 2 2.

7.o. Németh Máté Serd. ffi. hal 2 3.

7.o. Czibor Kinga Serd. női hal 3 1.

 

2013. április 6

Tata

II. Renmei Kupa

Regionális verseny

2.o. Hovany Dóra Gy.0. női 1.

3.o. Bolla Dóra Gy.I. női 2 2.

7.o. Androvics János Serd. ffi. 4 1.

7.o. Németh Máté Serd. ffi.4 2.

 

2013. május 11.

Tarján

J&S Speed Kupa

Nemzetközi verseny

6.o. Gál Réka Ágota Gy II. női kata

5.o. Pluhár György Gy.II. ffi.

7.o. Androvics János Serd. ffi.

7.o. Czibor Kinga Serd. női 58 kg 2.

7.o. Czibor Kinga Serd. női kata 5.-8.

7.o. Németh Máté Serd. ffi.

 

2013. május 18.

Keszegfalva

VI. Polgármester Kupa

Regionális verseny

2.o. Hovany Dóra Gy.0. női 3.

3.o. Bolla Dóra Gy.I. női 3.

 

 

 

Össz-szlovákiai országos válogató a Tánc Európa Bajnokságra a 3. Művészi látványtánc kategóriában, Léva, 2013. április 28

 

Hozák Bettina, Pluhár Katalin, Gál Réka Ágota - 2. hely , ezzel kijutottak az Európa bajnokságra

felkészítő: Juhászová  Lenka

 

 

 

Kis Kupa, 2013. június 24, Hetény

I. osztály - Kocsis Dóra, Ruhás Alex - 1. hely

II. osztály - Hovany Dóra, Gál Ádám - 1. hely

III. osztály - Kocsis ádám - 1. hely

IV. hely - Mohos Viktória. Danis Dáriusz - 1. hely 

 

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: