2018/2019

Menü:

Eredményeink

2010/2011

 

Döme Károly Kisatlétika, Izsa, 2010. október 1.

Németh Máté -     3. hely távolugrásban

                            2. hely 40 méteres futásban

                            1. hely 250 méteres síkfutásban

Tanka Anna -      1. hely 40 méteres futásban

Czibor Kinga -      2. hely 250 méteres síkfutásban

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 

 XXIII. Baróti Szabó Dávid Napok, Dunaradvány, 2010. október 23.

Kotiers Ráhel Annamária - 2.kategória, 2. hely

Lucza Levente - 3. kategória, 2. hely

felkészítő pedagóogus: Mgr. Kotiers Éva, Bc. Zsidek Kornélia

 

 

  Laki Matek 2010, Lakszakálas, 2010. október 28.

16 csapatból

Csapatverseny IV. hely

Rancsó Dorottya, 6.o. - egyéni 3.hely

Tóth Ádám, 7.o. - egyéni 4. hely

Kotiers Mihály, 8.o. - egyéni 11. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

VII. Kossányi kupa - futbal torna, Szentpéter, 2010. október 28.

csapat III. hely

Szabó Márk, Csintalan Gábor, Szilvás Zorán, 8.o., Ruhás Dominik, Tóth Dominik, Varga Kristóf, Jung René, Marcinkó Árpád, 9.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

  II. Virágkötészeti verseny, Karva, 2010. november 10.

31 résztvevőből

Rancsó Dorottya, 6.o. - 2. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Rancsó Andrea

Hozák Betty, 5.o. - 3. hely, különdíj

felkészítő pedagógus: Bc. Keszeg Ildikó

további résztvevők: Rancsó Sarolta, Gál Réka, 4.o., Pluhár Katalin, Tanka Anna, 5.o.

 

"Legszebb magyar alapiskola", rajzpályázat

az SZMPSZ rajzpályázata a beiratkozási körúton, 2010. november

pályázók: Černák Árpád, Szalai Z´ja Lili, Pákozdi Benedek, 1.o., Hovany Márton, Lucza Ákos, 2.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta

 

 Járási sakkverseny, Komárom, 2010. november 18.

62 résztvevőből

Szabó Zoltán, 7.o. - járási 3. hely

Takács Dániel, 6.o. - járási 13. hely

 

 Szép Magyar Beszéd, 

járási forduló, 2011. február 14., Komárom

Gál Réka, 4.o. - I. helyezett

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta

 

 Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny 

körzeti forduló, 2011. március 4., Bátorkeszi

aranysávos, továbbjutók a járási versenyre: Kotires Ráhel, 3.o., Takács Kamilla, Rancsó Sarolta, 4.o., Lucza Levente, 5.o.

ezüstsávos: Androvics Franciska, Csollár Ádám, 6.o., Gelete Emese, Kurina Dóra, 2.o.

bronzsávos: Tarr Noémi, 7.o., Bolla Edina, 5.o.

felkészítő pedagógusok: Mgr. Kotiers Éva, Bc. Zsidek Kornélia, Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Rancsó Andrea

 

Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny

járási forduló, 2011. március 14., Komárom

aranysávos, továbbjutók az országos elődöntőre: Gál Réka, 4.o., Rancsó Sarolta, 4.o., Lucza Levente, 5.o.

ezüstsávos: Kotiers Ráhel, 3.o.

felkészítő pedagógusok: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Rancsó Andrea, Bc. Zsidek Kornélia

 

 Tompa Mihály Vers és Prózamondó Verseny

országos elődöntő, 2011. március 21., Léva

aranysávos, továbbjutó az országos versenyre: Gál Réka, 4.o.

ezüstsávos: Rancsó Sarolta, 4.o., Lucza Levente, 5.o.

felkészítő pedagógusok: Mgr. Csintalan Márta, Mgr. Rancsó Andrea, Bc. Zsidek Kornélia

 

 Szép Magyar Beszéd

országos elődöntő, kerületi forduló, 2011. március 11., Léva

aranysávos, továbbjutó az országos versenyre: Gál Réka, 4.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta

 

 Kenguru Nemzetközi MatematikaVerseny 2011, országos eredmények

Országos helyezés

Megyei helyezés

Név

Évfolyam

Pont

Tanár neve

2 / 85-ből

2

Hozák Bettina

5

90.25

Mgr. Csintalan Márta

3 / 63 - ból

3

Bokros Márió

4

79.5

Mgr Csintalan Márta

4

4

Lucza Levente

5

79

Mgr. Csintalan Márta

6

6

Takács Dániel

5

73.75

Mgr. Csintalan Márta

9 / 92 - ből

9

Kotiers Mihály

8

90.5

Kocsis János

13

13

Rancsó Sarolta

4

67.75

Mgr. Csintalan Márta

18

18

Takács Kamilla

4

61.25

Mgr. Csintalan Márta

21 / 76 - ból

21

Geleta Emese

2

29.75

Mgr. Téglás Erika

21

21

Kopecz Kitty

4

59.25

Mgr. Csintalan Márta

22 / 76 - ból

22

Németh Ferenc

7

69.25

Kocsis János

27

27

Mészáros Gergő

5

51.75

Mgr. Csintalan Márta

29

29

Gál Réka

4

51.25

Mgr. Csintalan Márta

32

32

Szkaliczki Bálint

4

50.5

Mgr Csintalan Márta

34

34

Csintalan Gábor

8

71.25

Kocsis János

36

36

Czibor Kinga

5

47.5

Mgr. Csintalan Márta

38 / 62 - ből

38

Androvics Franciska

6

54

Kocsis János

39

39

Rancsó Dorottya

6

53.75

Kocsis János

42 / 69 - ből

42

Fehérvári Bence

3

37

Kocsis János

45

45

Pluhár György

3

36

Mgr. Hencz Ervin

45 / 99 - ből

45

Tóth Dominik

9

66.25

Kocsis János

49

49

Szabó Zoltán

7

51.25

Kocsis János

50

50

Szilvás Zorán

8

62.75

Kocsis János

51

51

Križan Krisztián Márk

3

33.75

Mgr. Hencz Ervin

51

51

Pálinkás Adrián

2

18.75

Mgr. Téglás Erika

59

59

Lampert Zsófia

4

26.25

Mgr Csintalan Márta

61

61

Hegedűs Tamara

6

30

Kocsis János

65

65

Hovany Márton

2

12.5

Mgr. Téglás Erika

76

76

Pluhár Katalin

5

31

Mgr. Csintalan Márta

82

82

Marcinkó Árpád

9

60.5

Kocsis János

 

 

Celoslovenská súťaž Mikuláša Schneidera-Trnavského

Trnava, 2011. március 31.

aranysávos - Németh Ferenc, 7.o.

felkészítő pedagógus: Vágó Gyöngyi

 

 Zrínyi Nemzetközi Matematikaverseny 2011

Össz-szlovákiai eredmények

 

 

Név

Évf.

Felkészítő

Pontszám

Helyezés/Résztv.sz*

Fehérvári Bence

3

Mgr. Hencz Ervin

56

48/94

Križan Krisztián Márk

3

Mgr. Hencz Ervin

61

33/94

Pluhár György

3

Mgr. Hencz Ervin

49

87/94

Bokros Márió

4

Mgr. Csintalan Márta

49

70/99

Kopecz Kitty

4

Mgr. Csintalan Márta

45

88/99

Hozák Bettina

5

Mgr. Csintalan Márta

74

32/75

Lucza Levente

5

Mgr. Csintalan Márta

71

38/75

Takács Dániel

5

Mgr. Csintalan Márta

61

52/75

Androvics Franciska

6

Kocsis János

53

51/70

Hegedűs Tamara

6

Kocsis János

30

 

Rancsó Dorottya

6

Kocsis János

61

32/70

Németh Ferenc

7

Kocsis János

67

38/66

Szabó Zoltán

7

Kocsis János

65

41/66

Csintalan Gábor

8

Kocsis János

48

50/60

Kotiers Mihály

8

Kocsis János

46

54/60

Szilvás Zorán

8

Kocsis János

49

48/60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Toll és hárfa" - énekverseny és műveltségi vetélkedő, Madar, 2011. április 8.

Mohos Viktória, 2.o. - 3. hely

Kotiers Ráhel, 3.o.  - 1. hely

Gál Réka, 4.o.  - 2. hely

Lucza Levente, 5.o.  - 3. hely

Tarr Noémi, 7.o.  - 2. hely

eredményes versenyzők: Mészáros Rebeka, Lajos Dóra, 8.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Téglás Erika

Műveltségi vetélkedő csapata: Horváth Ádám,8.o., Ruhás Dominik, Marcinkó Árpád, 9.o. - 3. hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Németh Nóra, Mgr. Téglás Erika, Mgr. Rancsó Andrea

 

 

 Matematika Olimpia, járási forduló, Komárom, 2011. április 6. 

Hozák Bettina, 5.o. - 2. hely

Lucza Levente, 5.o.  - 7. hely

Rancsó Dorottya, 6.o. - 25. hely

Németh Ferenc, 7.o. - 22. hely

Tóth Ádám, 7.o. - 50. hely

Kotiers Mihály, 8.o. - 4. hely

Tóth Dominik, 9.o. - 17. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

 Nagy László Szavalóverseny, Pápa, 2011. április 11.

Geleta Emese, 2.o. - 1. hely

Kotiers Ráhel, 3.o. - 1. hely

Gál Réka, 4.o. - 2. hely

Lucza Levente, 5.o. - 3. hely

felkészítő pedagógusok: Mgr. Téglás Erika, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Csintalan Márta, Bc.Zsidek Kornélia 

 

Szép Magyar Beszéd, Kassa, 2011. április 15.
 

országos forduló

Gál Réka, 4.o. - országos 3. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta

 

Katedra levelezős matematikaverseny

 

országos levelezős eredmények

Lucza Levente, 5.o. - 14. hely/105-ből

Hozák Bettina, 5.o. - 34. hely/105-ből

Takács Dániel, 5.o. - 67. hely/105-ből

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta

Rancsó Dorottya, 6.o. - 19. hely/95-ből

Tóth Ádám, 7.o. - 10. hely/74-ből

Kotiers Mihály, 8.o. - 4.hely/51-ből

Tóth Dominik, 9.o. - 34. hely/59-ből

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

Az országos döntőre meghívást kapott Hozák Bettina, Rancsó Dorottya, Tóth Ádám, Kotiers MIhály, Tóth Dominik.

 

Katedra Országos Matematikaverseny, döntő, Dunaszerdahely,

2011. május 5., 6.

Hozák Bettina, 5.o. - 4. hely

eredményes versenyzők: Rancsó Dorottya, 6.o., Kotiers Mihály, 8.o., Tóth Ádám, 7.o.

 

Katedra - alsótagozatos levelezőverseny
 

országos eredmények, 410 résztvevőből:

Mester Jázmin, 4.o. - 7. hely/21.

Kopecz Kitty, 4.o. - 13. hely/46.

Rancsó Sarolta, 4.o. - 13. hely/47.

Gál Réka, 4.o. - 14. hely/53.

Lampert Zsófia, 4.o. -14. hely/54.

Takács Kamilla, 4.o. - 16. hely/57.

Szkaliczki Bálint, 4.o. - 16. hely/58.

Geleta Emese, 2.o. - 18. hely/60.

Pálinkás Adrián, 2.o. - 18. hely/61.

Rancsó Kamilla, 2.o. - 18. hely/62.

Habardik Patrik Dániel, 2.o. - 18. hely/63.

Hencz Annamária, 2.o. - 19. hely/64.

Tárnok Levente, 2.o. - 19. hely/65.

Hovany Márton, 2.o. - 19. hely/66.

Mohos Viktória, 2.o. - 19. hely/67.

Kurina Dóra, 2.o. - 19. hely/68.

Danis Dárius, 2.o. - 20. hely/69.

Bokros Márió, 4.o. - 24. hely/191. 

Kusala Viktória, 4.o. - 359.

felkészítő pedagógus: Mgr. Téglás Erika, Mgr. Csintalan Márta

Az első eredmények a pontszámok alapján, a második eredmények az összesített névsor alapján vannak feltüntetve. 

 

 XX. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, Rimaszombat, 2011. április 30.

országos forduló

Gál Réka, 4.o. - 3. hely,  aranysávos besorolás, az SZMPSZ  odafigyelés és megbecsülés díja

 

 Pédás családok, országos katolikus hittanverseny, Dunaszerdahely, 2011. április 30.

országos döntő

Azsúr csapat - Németh Ferenc, 7.o., Androvics Franciska, Rancsó Dorottya, 6.o. - 2. hely

felkészítő pedagógus: Fekete Jolán

 

A család mint közösség, országos irodalmi és képzőművészeti verseny, Dunaszerdahely, 2011. április 30.

Rancsó Máté, 6.o. - irodalmi kategóriában különdíjas

felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva

Rancsó Sarolta, 4.o. - fotopályázat különdíjasa

felkészítő pedagógus: Mgr. Rancsó Andrea

 

 

Katedra - történelem, levelező verseny országos forduló

Dunántúli ellenállók csapat - Tóth Dominik, 9.o., Csintalan Gábor, 8.o., Horváth Ádám, 8.o. - országos 9. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Boros Ágnes

Az országos döntőre 2011. május 13-án kerül sor Dunaszerdahelyen. 

 

III. Ekecsi Polgármester Kupa - Oyama emlékverseny

Szkaliczki Bálint, 4.o. - 3. hely

Danis Dárius, 2.o. - 1. hely

Androvics János, 5.o. - 3. hely

Czibor Kinga, 5.o. - 2. hely

Fehérvári Bence, 3.o. - 3. hely

Németh Máté, Pluhár György, 

 

Tigris Dajo, Budapest

Danis Dárius, 2.o. - 1. hely

Androvics János, 5.o. - 1. hely

Pluhár György, 3.o. - 1. hely

Czibor Kinga, 5.o. - 2. hely

Németh Máté, 5.o. - 2. hely

Szkaliczki Bálint, 4.o. - 2. hely

 

Sárkány Dajo, utánpótlásverseny

Czibor Kinga, 5.o. - 2. hely

 

Polgármester Kupa, Keszegfalva

Szklaiczki Bálint, 4.o. - 2. hely

Fehérvári Bence, 3.o. - 3. hely

Danis Dárius, 2. o. - 3. hely

Androvics János, 5.o. - 1. hely

Czibor Kinga, 5.o. - 1. hely

Pluhár György, 3.o. - 1. hely

Németh Máté, 5.o. - 2. hely

 

 Katedra Történelem, országos döntő, Dunaszerdahely, 2011. május 13.

országos 4. hely: Csintalan Gábor, Horváth Ádám, 8.o., Tóth Dominik, 9.o.

felkészítő pedagógus: Mgr. Boros Ágnes

 

 Könyvfaló Nemzetköti Verseny

4. osztály

1. hely: Mester Jázmin 
2. hely: Rancsó Sarolta 
3. hely: Takács Kamilla 
4. hely: Lampert Zsófia 
5. hely: Kuszala Viktória 
6. hely: Gál Réka

23. hely: Bokros Márió

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta

 

6. osztály

2. hely: Hegedüs Tamara 
3. hely: Kopecz Adrián 
4. hely: Csollár Ádám, 
Androvics Franciska,  Rancsó Máté, Fülöp Cyntia, Rancsó Dorottya 

felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva

A versenyen aradi, szabadkai, bécsi, szentpéteri, komáromi és sarmasági alapiskolák diákjai vettek részt, korosztályonként 20 - 23 tanuló. 

 

"Svet mojim fotookom", országos fotópályázat

Rancsó Sarolta, 4.o. - eredményes pályázó, kiállított munka

felkészítő pedagógus: Mgr. Rancsó Andrea

A pályázatra 350 munkát neveztek be, ebből 47 pálymű került kiállításra.

 

Miniolimpia Pápa, 2011. június 3., 4.

Marcinkó Árpád, 9.o. - 3. hely 200m futás

Szabó Zoltán, 7.o. - 6. hely sakk

Takács Dániel, 5.o. - 8. hely sakk

 

Duna Menti Tavasz,

színjátszó csoportok országos fesztiválja, 2011. június 8., 9., Dunaszerdahely

Gyermekzsűri díja, aranysávos minősítés, rendezői díj

Gólyaláb - Bolla Dóra, 1.o., Kurina Dóra, Geleta Emese, Mohos Viktória, Rancsó Kamilla, Csintalan Zsóka, Hencz Annamária, Hovany Márton, 2.o., Kotiers Ráhel Annamária, 3.o., Rancsó Sarolta, Takács Kamilla, Gál Réka, 4.o., Tanka Anna, Czibor Kinga, Bolla Edina, Mészáros Nikolett, Pluhár Katalin, Lucza Levente, Androvics János, 5.o.

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva

 

Ekofond, országos eredményhirdetés, 2011. május 31, Pozsony

A kilencedik osztály pályázata: "Globális problémák - a mi problémáink", díjazott lett a 45 beérkezett munka közül, 

4. - 10. hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Rancsó Andrea

 

"Így láttuk mi", Jókai színház rajzpályázata, 2011. június 1., Komárno

Szalai Zója Lili, 1.o. - különdíj

felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta

 

Madari Kupa, 2011. június 10., Madar

Tóth Dominik, 9.o.  - egyéni 2. hely

résztvevők: Csintalan Gábor, Tóth Ádám, Fülöp Cyntia, Androvics Franciska, Marcinkó Árpád, Zahradník Jennifer

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 

 Atlétika verseny, Búcs
 

résztvevők: Csintalan Gábor, Takács Dániel, Tóth Ádám, Czibor Kinga, Bak Roderik, Záhradník Jennifer, Fülöp Cyntia, Csintalan Norbert, Németh Máté, Androvics Franciska, Szilvás Zorán, Mészáros Rebeka, Ruhás Dominik

Marcinkó Árpád - 200 m futás - 3. hely, 60 m futás - 3. hely

 

Járási tájékozódási futás, Komárom
 

résztvevők: Fülöp Cyntia, Záhradník Jennifer, Mészáros Rebeka, Tarr Noémi, Pákozdi Fanny, Fortuna Beatrix, Csintalan Gábor, Marcinkó Árpád, Tóth Ádám

Tóth Dominik - 6. hely

Ruhás Dominik - 2. hely

Varga Kristóf, Tóth Domink, Ruhás Dominik csapat - 3. hely

 

Járási atlétikai bajnokság, 2010. november, Komárom

Marcinkó Árpád - 2. hely

Varga Kristóf, Ruhás Domink, Csintalan Gábor

 

TIT Debrecen, Nemzetközi levelezős verseny, történelem 8. osztály

Horváth Ádám - 2. hely

felkészítő pedagógusok: Mgr. Boros Ágnes, 

"Pro patria" Kupa Nap, Hetény, 2011. június 17.

Tóth Domink - egyéni 1. hely

Marcinkó Árpád - egyéni 3. hely

Czibor Kinga - egyéni 3. hely

csapat: Marcinkó Árpád, Tóth Dominik, Záhradník Jennifer - 2. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

Orzságos Bibliaverseny, Jóka, 2011. február 26.

résztvevők: Bokros Márió, Krizsan Márk, Kuszala Viktória, Takécs Kamilla, Gál Réka, Mészáros Nikoletta, Lucza Levente, Hegedűs Tamara, Dékány Barbara, Pákozdi Fanny, Tótrh Ádám

Tóth Domink, Hárváth Ádám, Csintalan Gábor, Szabó Márk, Mészáros Rebeka csapat - 2. hely

felkészítő pedagógus: Écsi Gyöngyi, Palcsó Attila

 

Kaszás Attila Szavalóverseny, Komárom, 2011. június 

Lucza Levente, 5. o. - ezüstsávos besorolás

felkészítő pedagógus: Mgr. Zsidek Kornélia

 

TIT Debrecen, Nemzetközi levelezős verseny, Természetismeret 5. 6. osztály számára

Czibor Kinga, 5.o. - 3. hely/45 résztvevőből

Tanka Anna, 5.o. - 5. hely

Androvics János, 5.o. - 12. hely

Rancsó Máté, 6.o. - 13. hely

felkészítő pedagógusok: Mgr. Czibor Angelika, Mgr. Rancsó Andrea

 

"Tarczy suli, én így szeretlek", számítógépes reklámfilmkészítő verseny
 

1. hely: Rancsó Sarolta, 4.o. - Arcok c. munkája

2. hely: Csollár Ádám, Kopecz Adrián, 6.o. - Májfaállítás

3. hely: Rancsó Máté, Bak Rodrigó, 6.o. - Vigyázz, kész, tűz!

4. hely: Németh Ferenc, 7.o. - Respect

5. hely: Rancsó Dorottya, Androvics Franciska, 6.o. - A világ közepe

eredméynes pályázók: Pluhár Katalin, Czibor Kinga, Tanka Anna, Androvics János, Lucza Levente, Takács Dániel, Hegedűs Tamara, Répás Márk, Szabó Zoltán, Tóth Ádám, Senkár Barbara, Mészáros Rebeka

felkészítő pedagógus: Mgr. Rancsó Andrea

 

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: