2018/2019

Menü:

Versenyek, eredmények


 


SZEPTEMBER

Falunapi fényképverseny, 2015. szeptember 10.

Résztvevők: Gál Levente, 4.o., Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Rancsó Sarolta, 9.o.


Bibliaverseny, Martos

Résztvevők: Kocsis Dóra, Tóth Orsolya, Lajos Ábel (4.o.), Gál Ádám Vajk, Ádám Boglárka, Hovany Dóra (5.o.), Mohoš Viktória, Tárnok Levente, Hovany Márton, Kurina Dóra, Habardik Patrik Dániel, Hencz Annamária (7.o.)

Felkészítő pedagógus: Écsi Gyöngyi

 

OKTÓBER
Atlétikai nap - 2015.október 2., Izsa

Ádám Boglárka (5.o.) - 40m futás - 3.hely

Gál Ádám Vajk (5.o.) - 40m futás - 2.hely

                                - krikett dobás - 1.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

XI. Kárpát-medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság, felvidéki forduló-2015.október 16., Komárom

Kálmán Krisztián (8.o.) - birkózás, 63 kg - 1.hely


Kossányi rajzverseny, 1.-4. évfolyam - "Egészséges életmód" - 2015.október 23., Szentpéter

Bakulár Emília (2.o.)        -          4.hely

Bencsík Regina (2.o.)

Daniš Dorián (2.o.)          -          1.hely

Sipos Fruzsina (2.o.)

Tóth Bence (2.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta



Baróti Szabó Dávid szavalóverseny, 2015. október 23., Dunaradvány

Daniš Dorián (2.o.)   -   3.hely

Gál Ádám Vajk (5.o.)   -   2.hely

Kotiers Ráhel Annamária (8.o.)   -   3.hely

Gál Réka Ágota (9.o.)   -   1.hely

résztvevők: Peredi Abigél (1.o.), Bencsík Regina (2.o.), Czibor Lea (3.o.), Bencsík Jázmin, Vörös Zsófia (5.o.)

Felkészítők: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Hencz Kornélia, Mgr.art.Kiss Szilvia, Mgr. Németh Nóra


Laki Matek, 2015. október 28., Lakszakállas

Csapatverseny: Pákozdi Benedek (6.o.), Hovany Márton (7.o.), Hollósi Csaba (8.o.)  -  4.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János



NOVEMBER

 Kincskeresők, regionális értékeket kutató diákok országos konferenciája, 2015. november 11 - 12, Dunaszerdahely

Rancsó Kamilla, Lucza Ákos, 7.o. - A hetényi őnkéntes tűzoltóegylet története - zsűri dícsérete

Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Rancsó Sarolta, 9.o. - A hetényi leventemozgalom története - zsűri dícsérete

Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea



 Pislákoló mécses, egyházi szavalóverseny - a hazai és az egyetemes magyarság papköltőinek versei, valamint a magyar és a világirodalom istenes versei, prózái, 2015. november 14., Komárom


Gál Ádám Vajk (5.o.)  -  a zsüri különdíja

Rancsó Kamilla (7.o.)  -  1.hely

Rancsó Sarolta (9.o.)  -  1.hely

Gál Réka Ágota (9.o.)  -  1.hely

Felkészítő pedagógusok: Mgr. art. Kiss Szilvia, Mgr. Németh Nóra, PaedDr. Rancsó Andrea



 Kulcsár Tibor Vers-és Prózamondó Verseny, 2015.november 27., Pozsony

Gál Réka Ágota (9.o.)  -  1. hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. art. Kiss Szilvia


  TUDOK 2015/2016, Kutató Diákok Országos Konferenciája, 2015. november 27, Dunaszerdahely

Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Rancsó Sarolta, 9.o. - A leventemozgalom története régiónkban c. munkájukkal helít álltak a középiskolások között is.

Felkészítők: PaedDr. Rancsó Andrea, Kőrös Zoltán - Fórum Kisebbségkutató Intézet Somorja






 

DECEMBER
Mikulásváró advent - virágkötészeti verseny - 2015. december 1. - Karva

Hovany Dóra (5.o.) - 3.hely

Vörös Zsófia (5.o.) - részvétel

Mohoš Viktória (7.o.) - részvétel

Felkészítő pedagógus: Ba Keszeg Ildikó

Zsoltáréneklő országos verseny, 2015. december 8.

ARANYSÁVOS MINŐSÍTÉS: Takács Kamilla, Gál Réka Ágota,9.o.,  Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Kurina Dóra, 7.o.

Felkészítő pedagógus: Nt. Écsi Gyöngyi, Palcsó Anna

Bibliaismereti kerületi verseny, Jóka

2. hely - Hovany Dóra, Lajos Ábel, Tóth Orsolya, Ádám Boglárka

3. hely - Kusala Viktória, György Réka, Krizsan Márk, Hollósy Csaba

résztvevők: Lucza Ákos, Tárnok Levente, Kurina Dóra, Habardik patrik Dániel, Hovany Márton, Mohos Viktóira, Hencz Annamária, 7.o., Vörös Péter, 6.o., Gál Ádám Vajk, 5.o.

Felkészítő pedagógus: Nt. Écsi Gyöngyi, Palcsó Anna 



Pitagorasz - iskolai forduló, 2015. december 8., Hetény

3. osztály: Csintalan Kevin, Czibor Lea, Téglás Gergely, Tóth Kira, Trenčík Vanessa

4. osztály: Gál Levente, Jalsovszky Dávid - eredményes, továbbjutott a járási fordulóba, Kocsis Dóra, Lajos Ábel,                              Pákozdi Mátéeredményes, továbbjutott a járási fordulóba, Tóth Orsolya

5. osztály: Ádám Boglárka, Bakulár Bálint Benjámin, Balogh Attila, Bencsík Jázmin, Gál Ádám Vajk - eredményes,                               továbbjutott a járási fordulóba, Hovany Dóra, Váczy Klaudia, Vörös Zsófia

6. osztály: Černák Árpád, Ďurčovič Richárd, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Senkár Zoltán Kristóf, Vörös Péter

7. osztály: Daniš Dárius, Geleta Emese, Habardik Patrik Dániel, Hencz Annamária, Hovany Márton - eredményes,                                 továbbjutott a járási fordulóba, Hromádka Steven, Lucza Ákos, Mohoš Viktória, Németh Kristóf, Pálinkás Adrián,                 Paluk Dávid, Rancsó Kamilla, Tárnok Levente

8. osztály: György Réka, Hollósi Csabaeredményes, továbbjutott a járási fordulóba, Kotiers Ráhel Annamária,                                 Križan Márk

Felkészítő pedagógus: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János


Karácsonyi virágkötészet - virágkötészeti verseny, 2015. december 10. . Ógyalla

Sztyehlik Dorina (5.o.)  -  4.hely

Ádám Boglárka (5.o.)  -  részvétel

Bencsík Jázmin (5.o.)  -  részvétel

Geleta Emese (7.o.)  -  részvétel

Hencz Annamária (7.o.)  -  részvétel

Rancsó Kamilla (7.o.)  -  részvétel

Felkészítő pedagógus: BA Keszeg Ildikó




JANUÁR

 Matematika Olimpia, járási forduló, 2016. január 19. Komárom

Vörös Zsófia (5.o.)  -  9. hely, eredményes

Takács Kamilla (9.o.)  -  8. hely, eredményes

Felkészítő pedagógus: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János



Magyar Kultúra Napja, XX. Kárpát - medencei esszéíró verseny a Palóc Társaság szervezésében, 2016. január 22, Budapest

Kotiers Ráhel Annamária,8.o., Rancsó Sarolta, 9.o. - Leventemozgalom a komáromi régióban c. munkájukkal 1. helyet szerezetek / 129 pályamunka közül

Rancsó Kamilla, 7.o. - A hetényi tűzvészek rövid története - zsüri dícsérete

Lucza Ákos, 7.o. - Az önkéntes tűzoltóegylet Hetényen - zsüri dícsérete

Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea



FEBRUÁR

Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, iskolai forduló, 2016.február 5.

I.kategória - vers

ARANYSÁV: Peredy Abigél (1.o.), Daniš Dorián (2.o.), Bencsík Regina (2.o.), Téglás Gergely (3.o.)

EZÜSTSÁV: Tárnok Félix (1.o.), Szabó Fanni (1.o.), Černák Dóra (1.o.), Hencz Krisztián (1.o.), Berényi Attila (1.o.), Csintalan Balázs (1.o.), Rakus Ján (1.o.), Sárai Csongor (1.o.), Sipos Fruzsina (2.o.), Tóth Bence (2.o.), Trenčík Vanessa (3.o.), Tóth Kira (3.o.)

I. kategória - próza

ARANYSÁV: Bakulár Emília (2.o.), Czibor Lea (2.o.)

EZÜSTSÁV: Sinka Csenge (2.o.)

II. kategória - vers

ARANYSÁV: Balogh Attila (5.o.), Bencsík Jázmin (5.o.), Vörös Zsófia (5.o.)

EZÜSTSÁV: Bakulár Bálint Benjámin (5.o.), Čontoš László (5.o.), Fülöp Krisztopher (4.o.), Hencz Kornél (4.o.), Lajos Ábel (4.o.), Sárai Izabella (4.o.), Szabó Edina (6.o.), Tóth Orsolya (4.o.), Váczy Klaudia (5.o.)

II. kategória - próza

ARANYSÁV: Senkár Kristóf Zoltán (6.o.), Ádám Boglárka (5.o.), Hovany Dóra (5.o.)

III. kategória - vers

ARANYSÁV: Kurina Dóra (7.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.), Hencz Annamária (7.o.)

EZÜSTSÁV: Geleta Emese (7.o.), Lucza Ákos (7.o.), Lampert Zsófia (9.o.), Kusala Viktória (9.o.), Tárnok Levente (7.o.), Hovany Márton (7.o.)

III. kategória - próza

ARANYSÁV: Rancsó Sarolta (9.o.), Rancsó Kamilla (7.o.), Mohoš Viktória (7.o.)

Felkészítő pedagógusok: Roszicska Irén, Hovany Renáta, Lucza Enikő, Hencz Ervin, Hencz Kornélia, Kotiers Éva,

                                     Németh Nóra



 Zrínyi Ilona Nemzetközi Matematikaverseny, 2016. február 19., Marcelháza

Név

Évfolyam

Felkészítő

Pontszám

Helyezés/ Résztv.sz*

Bakulár Emília

2. osztály

Mgr. Hovany Renáta

39

64/95

Bencsík Regina

2. osztály

Mgr. Hovany Renáta

44

48/95

Daniš Dorián

2. osztály

Mgr. Hovany Renáta

38

67/95

Kocsis Dóra

4. osztály

Mgr. Lucza Enikő

20





 

Lajos Ábel

4. osztály

Mgr. Lucza Enikő

38

82/122

Pákozdi Máté

4. osztály

Mgr. Lucza Enikő

76

5/122

Tóth Orsolya

4. osztály

Mgr. Lucza Enikő

27





 

Hovany Dóra

5. osztály

Mgr. Lucza Enikő

68

46/82

Ďurčovič Richárd

6. osztály

Kocsis János

35





 

Kocsis Ádám

6. osztály

Kocsis János

40





 

Pákozdi Benedek

6. osztály

Kocsis János

66

22/78

Vörös Péter

6. osztály

Kocsis János

37





 

Geleta Emese

7. osztály

Kocsis János

68

24/65

Hencz Annamária

7. osztály

Kocsis János

62

33/65

Hovany Márton

7. osztály

Kocsis János

58

41/65

Kurina Dóra

7. osztály

Kocsis János

59

39/65

Tárnok Levente

7. osztály

Kocsis János

61

35/65

Hollósi Csaba

8. osztály

Kocsis János

70

22/68


 





 





 





 





 

* A résztvevők számának csak a 70%-a van feltüntetve.





 





 


MÁRCIUS

Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, körzeti forduló, Marcelháza, 2016. március 2.

ARANYSÁV: Daniš Dorián (2.o.), Czibor Lea (3.o.), Bencsík Jázmin (5.o.), Senkár Kristóf Zoltán (6.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.), Rancsó Sarolta (9.o.)

EZÜSTSÁV: Hovany Dóra (5.o.), Ádám Boglárka (5.o.), Balogh Attila (5.o.), Peredy Abigél (1.o.), Bencsík Regina (2.o.), Téglás Gergely (3.o.), Bakulár Emília (2.o.), Kurina Dóra (7.o.), Hencz Attila (1.o.), Mohoš Viktória (7.o.)

BRONZ: Vörös Zsófia (5.o.), Rancsó Kamilla (7.o.)

Felkészítő pedagógusok: Roszicska Irén, Hovany Renáta, Lucza Enikő, Hencz Ervin, Hencz Kornélia, Kotiers Éva,

                                     Németh Nóra


Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, járási forduló, Komárom, 2016. március 18.

ARANYSÁV: Senkár Zoltán Kristóf (6.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.)

EZÜSTSÁV: Daniš Dorián (2.o.), Bencsík Jázmin (5.o.), Rancsó Sarolta (9.o.)

BRONZ: Czibor Lea (3.o.)

Felkészítő pedagógusok: Hovany Renáta, Lucza Enikő, Hencz Kornélia, Németh Nóra



Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, országos elődöntő, Újvár, 2016. március 25.

ARANYSÁV: Gál Ádám Vajk (5.o.) és Gál Réka Ágota (9.o.) a tavalyi országos helyezésük alapján csak az országos elődöntőn léptek be versenyzőként, ahol aranysávos minősítést érdemeltek ki. Ök képviselik iskolánkat az országos fordulón.

BRONZSÁV: Senkár Zoltán Kristóf (6.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Németh Nóra, Mgr. art. Kiss Szilvia


Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny, 2016. március 17., Hetény 

Helyezés

Helyezés/Felvidék

Név

Osztály

Pontszám

Felkészítő tanár

45

45/131

Bakulár Emília

2.

46,25

Hovany Renáta

79

79/131

Bencsík Regina

2.

36,75

Hovany Renáta

96

96/131

Daniš Dorián

2.

32,25

Hovany Renáta

110

110/131

Sipos Fruzsina

2.

28,25

Hovany Renáta

25

25/147

Trencsík Vanessa

3.

59,5

Lucza Enikő

87

87/147

Téglás Gergely

3.

42,5

Lucza Enikő

96

96/147

Tóth Kira

3.

38,75

Lucza Enikő

118

118/147

Czibor Lea

3.

34,25

Lucza Enikő

139

139/147

Csintalan Kevin

3.

25

Lucza Enikő

9

9/143

Pákozdi Máté

4.

82,25

Lucza Enikő

39

39/143

Gál Levente

4.

63,5

Lucza Enikő

71

71/143

Lajos Ábel

4.

54,25

Lucza Enikő

92

92/143

Jalsovsky Dávid

4.

50,25

Lucza Enikő

117

117/143

Tóth Orsolya

4.

43,5

Lucza Enikő

124

124/143

Kocsis Dóra

4.

39,75

Lucza Enikő

39

39/152

Ádám Boglárka

5.

62

Lucza Enikő

39

39/152

Bencsík Jázmin

5.

62

Lucza Enikő

56

56/152

Vörös Zsófia

5.

57,25

Lucza Enikő

59

59/152

Gál Ádám Vajk

5.

57

Lucza Enikő

84

84/152

Hovany Dóra

5.

47,75

Lucza Enikő

106

106/152

Sztyehlik Dorina

5.

40

Lucza Enikő

130

130/152

Váczy Klaudia

5.

31,25

Lucza Enikő

19

19/120

Pákozdi Benedek

6.

76,75

Kocsis János

81

81/120

Ďurčovič Richárd

6.

49,5

Kocsis János

86

86/120

Kocsis Ádám

6.

48

Kocsis János

93

93/120

Vörös Péter

6.

44,75

Kocsis János

15

15/113

Hovany Márton

7.

74,5

Kocsis János

41

41/113

Pálinkás Adrián

7.

54,75

Kocsis János

54

54/113

Geleta Emese

7.

49

Kocsis János

55

55/113

Tárnok Levente

7.

48

Kocsis János

64

64/113

Lucza Ákos

7.

45,5

Kocsis János

69

69/113

Hencz Annamária

7.

44,5

Kocsis János

74

74/113

Mohoš Viktória

7.

43

Kocsis János

79

79/113

Daniš Dárius

7.

41,5

Kocsis János

84

84/113

Németh Kristóf

7.

37,75

Kocsis János

94

94/113

Kurina Dóra

7.

33,5

Kocsis János

104

104/113

Rancsó Kamilla

7.

30,5

Kocsis János

44

44/138

Hollósi Csaba

8.

67

Kocsis János

129

129/138

György Réka

8.

29,5

Kocsis János

49

49/234

Takács Kamilla

9.

71,25

Kocsis János

110

110/234

Kopecz Kitty

9.

59,25

Kocsis János

161

161/234

Gál Réka Ágota

9.

50,25

Kocsis János

182

182/234

Mester Jázmin

9.

46

Kocsis János

226

226/234

Kusala Viktória

9.

31,75

Kocsis János




 




 

 Nemzetközi Számítógépes Rajzverseny, 2016. március 21, Pápa

Krizsan Kitty, 3.o. - 9. hely/19- ből

Czibor Lea, 3.o. - 19. hely/19 - ből

Hovany Dóra, 5.o. - 5. hely/33 - ből

Senkár Zoltán Kristóf, 6.o. - 10. hely/33- ből

Csernák Árpád, 6.o. - 24. hely/33- ból

Rancsó Kamilla, 7.o. - 8. hely/29 - ből

Kotiers Ráhel Annamária, 8.o. - 9. hely/29 - ből

Hovany Márton, 7.o. - 11. hely/29 - ből

Hollósi Csaba, 8.o. - 12. hely/29- ből

Tárnok Levente, 7.o. - 13. hely/29 - ből

Lucza Ákos, 7.o. - 15. hely/29 - ből

Krizsan Krisztián Márk, 8.o. - 19. helí/ 29 - ből

György Réka, 8.o. - 20. hely/29 - ből

Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea


 1848-as rajzverseny, 2016.március 15., Szentpéter

1.o.: Sinka Csenge - 2.hely

        Szabó Fanni - különdíj

        További résztvevők: Peredy Abigél, Berényi Attila, Černák Dóra, Hencz Krisztián, Sárai Csongor, Tárnok Félix

2.o.: Résztvevők: Bencsík Regina, Horváth Dianka, Bakulár Emília, Tóth Bence, Szabó Dániel, Daniš Dorián, Sipos Fruzsina

5.o.: Hovany Dóra - különdíj

Felkészítő pedagógus: Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Hovany Renáta



Katedra matematika verseny - elődöntőbe jutott tanulók

Ádám Boglárka (5.o.)

Kocsis Ádám (6.o.)

Pákozdi Benedek (6.o.)

Hovany Márton (7.o.)

Kopecz Kitty (9.o.)

A tavalyi országos döntő I. és II. díjasai egyből az országos döntőbe jutottak:

Hollósi Csaba (8.o.)

Takács Kamilla (9.o.)

Felkészítő pedagógusok: Lucza Enikő, Kocsis János


Pitagorasz, járási forduló, 2016. március 8.-9., Komárom

Pákozdi Máté (4.o.) - eredményes, 17.hely

Hovany Márton (7.o.) - eredményes, 13.hely

Hollósi Csaba (8.o.) - eredményes, 4.hely

További résztvevők: Gál Ádám Vajk (5.o.)

Felkészítő pedagógusok: Lucza Enikő, Kocsis János 





 

ÁPRILIS

Matematika Olimpia - Z6, Z7, Z8 kategória, 2016. április 5.

Hovany Márton

7.

10

9. eredményes

Geleta Emese

7.

0

44.

Hollósi Csaba

8.

18

1. eredményes




 

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János




 

Matematika Katedra ELŐDÖNTŐ, Zselíz, 2016. április 8.

S.sz.

Név

Évfolyam

Összpontszám

Helyezés

1.

Ádám Boglárka

5.

5

30.

2.

Kocsis Ádám

6.

3

31.

3.

Hovany Márton

7.

1

20.

4.

Kopecz Kitty

9.

15

6.




 

Pákozdi Benedek betegség miatt nem vett részt az elődöntőn.

Kopecz Kitty eljutott a dunaszerdahelyi országos döntőbe.

Felkészítő pedagógus: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János




 

Nagy László Szavalóverseny, Pápa, Magyarország, 2016. április 11.

Gál Ádám Vajk (5.o.) - 1. hely

Daniš Dorián (2.o.) - 2. hely

Bencsík Jázmin (5.o.) - 2. hely

Kotiers Ráhel Annamária (8.o.) - 3. hely

Bencsík Regina (2.o.), Téglás Gergely (3.o.), Tóth Kira (3.o.) - résztvevők

Felkészítő pedagógusok: Mgr. art Kiss Szilvia, Hovany Renáta, Hencz Kornélia, Németh Nóra, Lucza Enikő


Harmos Károly rajzverseny (SZMPSZ), 2016. április 11.

1.osztály: Peredy Abigél, Sinka Csenge, Szabó Fanni, Černák Dóra, Berényi Attila, Hencz Krisztián, Tárnok Félix

2.osztály: Bakulár Emília, Bencsík Regina, Daniš Dorián, Sipos Fruzsina, Szabó Dániel

5.osztály: Hovany Dóra

Felkészítő pedagógus: Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Hovany Renáta




Médiasztár, országos döntő, Gúta, 2016. április 13.

Résztvevők: Hovany Dóra, Ádám Boglárka (5.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia


 

Sajó Károly országos Környezet-  és Természetvédelmi Csapatverseny, Gúta, 2016. április 19.

Rancsó Kamilla, Hovany Márton, Lucza Ákos (7.o.) - 5. hely/14 - ből

Habardik Patrik Dániel póttagként részt vett a teljes felkészülésben

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta, PaedDr. Rancsó Andrea





 

    OTTDK- Országos Technikai és Tudományos Diákalkotó Kiállítás, 2016.április 22., Budapest

Hovany Márton (7.o.) - különdíj

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta




"VESMÍR OČAMI DETÍ" - az ógyallai csillagvizsgáló országos rajzversenye, 2016. április 22.

Gál Levente (4.o.) - díjazott munka

Felkészítő pedagógus: Horváth Anita
 

 Dobré slovo "Jó szó" szlovák nyelvű szavalóverseny, kerületi forduló, 2016.április26., Komárom

Gál Réka Ágota (9.o.)  -  2.hely

Felkészítő pedagógus: Szilárd Ágnes, Mgr. art. Kiss Szilvia





 

Dobré slovo "Jó szó" szlovák nyelvű szavalóverseny, országos forduló, 2016. április  27., Komárom

Gál Réka Ágota (9.o.)  -  2.hely

Felkészítő pedagógus: Szilárd Ágnes, Mgr. art. Kiss Szilvia

Mérföldkövek, Helytörténészek országos konferenciája, Udvard, 2016. április 30.

Meghívott előadók: Rancsó Sarolta (9.o.), Lucza Ákos (7.o.) - Tarczy-kutatás Hetényen

felkészítő ped.: PaedDr. Rancsó Andrea



Showtime, Látványtánc országos bajnokság, Léva, 2016. április 30 - május 1.

Mohoš Viktória, Hencz Annamária, Kurina Dóra, Rancsó Kamilla (7.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.) - országos 3. hely csapatban

Kotiers Ráhel Annamária, Kurina Dóra -  páros látványtánc - 1. hely

Gál Réka Ágota (9.o.) -  szólóban 1. hely, ezzel eljutott az Európa Bajnokságra

Felkészítők: Chudá Fatima, Juhásová Lenka /Ógyallai Művészeti Alapiskola/

 Édes Gergely Műveltségi Vetélkedő, Madar, 2016. április 29,

Kopecz Kitty, Lampert Zsófia, Rancsó Sarolta (9.o.) - 5. hely

Mester Jázmin (9.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.) - résztvevők

Felkészítő ped.: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Kotiers Éva





 

 Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, országos döntő, Rimaszombat, 2016. április 28.-30.

ARANYSÁV: Gál Ádám Vajk (5.o.) - II. kategória, vers - 2.hely és különdíj: "Hazai szerző művét mondó legsikeresebb előadó"

ARANYSÁV: Gál Réka Ágota (9.o.) - III. kategória, vers - 2.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. art. Kiss Szilvia

EZÜSTSÁV: Gál Réka Ágota (9.o.) - VI. kategória, Verséneklők "Nesze Te" tagjaként szerepelt, és a zsüri különdíját kapta "A legjobb zenei ötlet"-ért


 Dôvera Cup kispályás foci "D" csoport - selejtező, Hetény, 2016. április 8.

Csapatverseny: Černák Árpád (6.o.), Gál Ádám Vajk (5.o.), Hencz Kornél (4.o.), Hovany Márton (7.o.), Kocsis Ádám (6.o.), Németh Kristóf (7.o.), Pákozdi Benedek (6.o.), Pákozdi Máté (4.o.), Senkár Zoltán Kristóf (6.o.), Tóth Balázs (4.o.)   -  2.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin


McDonald´s Cup kispályás foci - selejtező, Hetény, 2016. április 28.

Csapatverseny: Csintalan Balázs (1.o.), Fülöp Krisztopher (4.o.), Jalsovszky Dávid (4.o.), Križan Kristóf (4.o.), Pákozdi Máté (4.o.), Ruháš Alex (4.o.), Tóth Balázs (4.o.)    -    1.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin





 

MÁJUS

Katedra Matematika DÖNTŐ, Dunaszerdahely, 2016. május 6.

S.sz.

Név

Évfolyam

Összpontszám

Díj

Helyezés

1.

Hollósi Csaba

8.

46

II.

6.

2.

Kopecz Kitty

9.

12

-

21.

4.

Takács Kamilla

9.

39

III.

12.



Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János



McDonald´s Cup kispályás foci - járási középdöntő és döntő, Hetény, 2016. május 5.

Csapatverseny: Csintalan Balázs (1.o.), Daniš Dorián (2.o.), Fülöp Krisztopher (4.o.), Jalsovszky Dávid (4.o.), Križan Kristóf (4.o.), Pákozdi Máté (4.o.), Ruháš Alex (4.o.), Tóth Balázs (4.o.)    -    3.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin



Katedra Alsós Anyanyelvi Verseny, levelezős, 5 forduló

MINIONOK: Tóth Orsolya, Ruhás Alex, Hencz Kornél

KÁD: Kocsis Dóra, Lajos Ábel, Fülöp Krisztopher

KISOKOSOK: Pákozdi Máté, Sárai Izabella, Gál Levente

Felkészítő pedagógus: Hencz Ervin



Katedra Alsós Anyanyelvi Verseny, országos forduló, Dunaszerdahely, 2016. május 9.

KÁD csapat: Pákozdi Máté, Kocsis Dóra, Lajos Ábel                 5.hely/14-ből

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

Mozaik Tanulmányi Verseny - TÖRTÉNELEM, 5 fordulós

Rancsó Kamilla, 7.o. - 225. hely/450- ből

Lucza Ákos, 7.o. - 240. hely/450- ből

Habardik Patrik Dániel, 7.o. - 268. hely/450 - ből

Rancsó Sarolta, 9.o. - 260/330- ból

Felkészítő pedagógus: Rancsó Andrea

 

Tehetségtábor Galánta, 2016. május 17.

Lucza Ákos, Rancsó Kamilla, 7.o., Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Rancsó Sarolta, 9.o. - meghívott előadók



 XII. Regionális Atlétikai Nap, Búcs, 2016. május 16.

Mohoš Viktória (7.o.)  -  összesített 2.hely    /60m futás - 2.hely, 300m futás - 3.hely, távolugrás - 1.hely, magasugrás - 3.hely/

Daniš Dárius (7.o.)  -  összesített 6.hely   /60m futás  -  2.hely, 300m futás  -  2.hely, távolugrás  -  3.hely/

Kálmán Krisztián  -  60m futás -  2.hely

Hencz Annamária  -  magasugrás -  2.hely

Résztvevők: Hovany Dóra (5.o.), Kocsis Ádám (6.o.), Kurina Dóra, (7.o.), Hollósi Csaba, György Réka, Kotiers Ráhel (8.o.)


Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
 

 

Diákolimpia 2015/16, Atlétika négytusa, Bátorkeszi, 2016.május 31.

Kálmán Krisztián (8.o.)  -  5.hely

Résztvevők: Danis Dárius, Mohos Viktória, Hencz Annamária (7.o.) 

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

JÚNIUS

 

Duna Menti Tavasz, a gyerek bábosok, színjátszók és hagyományőrzők éves seregszemléje,

2016.június 2.-3., Dunaszerdahely

Színjátszók között aranysávos minősítés: A Hetényi Református Gyülekezet Tábita Színpadának a József és testvérei című előadásért (rendezte: Écsi Gyöngyi, jelmeztervező: Kotiers Éva) 

A zsűri különdíja: Gál Ádám Vajknak, a Hetényi Református Gyülekezet Tábita Színpada tagjának a kiváló színészi alakításért 

A színjátszócsoport tagjai: Tóth Orsolya, Lajos Ábel (4.o.), Bakulár Bálint Benjámin, Ádám Boglárka, Hovany Dóra, Gál Ádám Vajk (5.o.), Vörös Péter (6.o.), Hovany Márton, Habardik Patrik Dániel, Lucza Ákos, Tárnok Levente, Rancsó Kamilla, Mohos Viktória, Hencz Annamária, Kurina Dóra, Geleta Emese (7.o.), Križan Krisztián Márk, Hollósi Csaba, Kotiers Ráhel Annamária, György Réka (8.o.), Gál Réka Ágota (9.o.)

Felkészítő pedagógus: Écsi Gyöngyi lelkész asszony

SZÉCHENYI ISTVÁN KÉPZŐMŰVÉSZETI VERSENY, a Hidaskürti Magán Szakközépiskola kerületi rajzpályázata, 2016. június 6.

Kotiers Ráhel Annamária, 8.o. -  Széchenyi portré - 1. hely

Ádám Boglárka, 5.o. - A reformkor divatja - 6. hely

résztvevők: Hovany Dóra, Gál Ádám Vajk (5.o.), Szabó Edina, Bolla Dóra (6.o.), Rancsó Kamilla, Hencz Annamária, Lucza Ákos, Mohos Viktória  (7.o.),

Felkészítő pedagógus: Ba. Keszeg Ildikó



Madari Kupa, 2016. június 7., Madar

Résztvevők: Kálmán Krisztián, Hollósi Csaba (8.o.), Danis Dárius, Kurina Dóra, Mohos Viktória, Hencz Annamária (7.o.), Kocsis Ádám (6.o.), Gál Ádám Vajk, Hovany Dóra (5.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin


"Pro Patria et Libertate", Kupanap, 2016. június 10., Hetény


Kálmán Krisztián (8.o.)  -  3.hely  IDŐ:   5:34

Csapatversenyben Kálmán Krisztián (8.o.), Danis Dárius (7.o.), Mohos Viktória (7.o.)  -  6.hely     IDŐ: 19:22

Résztvevők:

5.o.: Gál Ádám Vajk, Hovany Dóra, Vörös Zsófia, Bencsík Jázmin, Bakulár Bálint, Pataki Viktor, Čontoš László

6.o.: Kocsis Ádám, Hromádka Kristopher, Černák Árpád, Szabó Edina, Senkár Kristóf, Pákozdi Benedek, Bolla Dóra, Ďurčovič Richárd, Vörös Péter   DICSÉRETES AZ EGÉSZ OSZTÁLY RÉSZVÉTELE

7.o.: Daniš Dárius, Mohoš Viktória, Hovany Márton, Hromádka Steven, Tárnok Levente, Hencz Annamária

8.o.: Pluhár György, Hollósi Csaba, Kálmán Krisztián

9.o.: Senkár Kornél, Szkaliczki Bálint, Takács Kamilla

 

TIT - Tehetséggondozó Tanulmányi Verseny, nemzetközi szintű levelezős verseny történelemből

Horváth Dániel (9.o.)  -  6.hely

Felkészítő pedagógus: Szilárd Ágnes

 

COM - DANCE, városi modern-és divattánc verseny, 2016. június 18, Komárom

Gál Réka Ágota (9.o.)  -  1.hely

Felkészítő pedagógus: Fatima Chudá /Ógyallai Művészeti Alapiskola/
 

Showtime, Látványtánc Európa - bajnokság, Léva, 2016. június 30.

Gál Réka Ágota (9.o.) - junior akrobatikus látványtánc kategória,  szóló 1. hely, Európa-bajnoki aranyérem 

Felkészítők: Chudá Fatima, Juhásová Lenka /Ógyallai Művészeti Alapiskola/











 

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: