2018/2019

Menü:

Versenyek és eredmények

2014/2015

 Diákolimpia - országos multimediális seregszemle, Dunaszerdahely, 2014. szeptember 10 - október 4.

Lucza Ákos, 6.o. - Ez igen - Könyvtári nap a Tarczyban - résztvevő

Rancsó Kamilla, 6.o. - Láss csodát - A virágról - résztvevő

Rancsó Sarolta, 8.o. - Ez igen - Halloween a Tarczyban - országos 7. helyezett

Tanka Anna, 9.o. - Ez igen - Egy év a Tarczyban - résztvevő

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

Pátka, Kispályás barátságos labdarúgótorna, 2014. szeptember 19. 

2. hely/3 - ból:

U12: Kis Dominik, Csernák Árpád, Pákozdi Benedek, Hovany Márton, Danis Dáriusz, Németh Kristóf, Krizsan Márk

U14: Fehérvári Bence, Bokros Márió, Vágner István, Androvics János, Juhász Adalbert Áron, Lucza Levente

felkészítő: Pákozdi Péter, Hencz Ervin,
 

Mezei futás, Komárom, 2014. szeptember 24.

Czibor Kinga, 9.o. - 35. hely/80 - ból

Gál Réka Ágota, 8.o. - 8. hely/ 80 - ból

Bokros Márió, 8.o. - 25. hely/ 80 - ból

Takács Dániel, 9.o. - 50. hely/80 - ból

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

Baróti Szabó Dávid Szavalóverseny, Dunaradvány, 2014. október 17

Gál Réka Ágota, 8.o. - 1. hely

Kotiers Ráhel Annamária, 7.o. - 3. hely

Geleta Emese, 6.o. - 3. hely

Gál Ádám Vajk, 4.o. - 2. hely

Czibor Lea, 2.o. - eredményes szavaló

felkészítő pedagógusok: Mgr. Téglás Erika, Mgr. Hencz Kornélia, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Németh Nóra, Mgr. Csintalan Márta

 

 Szerzetesek, katolikus országos hittanverseny, Dunaszerdahely, 2014. október 18.

Tanka Anna, 9.o., Rancsó Sarolta, 8.o., Senkár Kornél, 8.o. - csapatversenyben 2. hely/7 csapatból

felkészítő pedagógus: Mgr. Sukola Anita

 "Megszentelt élet", országos képzőművészeti verseny kiértékelése (rajz- és fotó), 2014. október, Dunaszerdahely

Rancsó Sarolta, 8.o. - 2. hely

Tanka Anna, 9.o. - 3. hely

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Sukola Anita

Kossányi - kupa, asztalitenisz, Szentpéter, 2014. november 6

Juhász Adalbert Áron, Bokros Márió, Hollósi Csaba, Pluhár György - részvétel

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

Kossányi kispályás Focitorna, 2014. november 11., Szentpéter

Juhász Adalbert Áron, Vágner István  Androvics János, Bokros Márió, Kis Dominik, Fehérvári Bence, Hollósi Csaba, Križan Márk - 4. hely

felkészítő: Hencz Ervin

Kincskeresők, helyi értékeket kutató diákok országos konferenciája, Dunaszerdahely, 2014. november 12 - 13

Rancsó Kamilla, Lucza Ákos, 6.o. - Hetényi leányleveneték elhurcolásának története

Kotiers Ráhel Annamária,7.o., Rancsó Sarolta, 8.o. - Hetényi leveneték a második világháború végén

a munkákat a kiemelkedő színvonaló kutatási munkák közé sorolták

Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

Kincskeresők, logókészítő országos verseny, Dunaszerdahely, 2014. november 13.

Országos eredményes pályázók: Geleta Emese, Lucza Ákos, Hovany Márton, Hencz Annamária, Rancsó Kamilla, Szalai Zója Lili, Bolla Dóra, Szabó Edina, Lampert Zsófia, Kis Dominik, Takács Kamilla

 Rajzverseny, Pápa, 2014. november 18.

Bakulár Emília, Danis Dorián, Tóth Bence, Tóth Kira, Czibor Lea, Steiner Márk, Csintalan Kevin, Téglás Gergely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta

Őszi hangulatban, Virágkötészeti verseny, 2014. november 19, Karva

Gál Réka Ágota, 8.o. - Őszi csokor, 3. hely,

Rancsó Sarolta, 8.o., Hozák Bettina, 9.o. - eredményesen képviselték iskolánkat

felkészítő pedagógus: Ba. Keszegh Ildikó

Laki Matek, 2014. október 29. Lakszakállas

Csapatverseny 3. helyezés (14 csapatból)

Csapatot Hovany Márton (6. osztály), Hollósi Csaba (7. osztály) és Takács Kamilla (8. osztály) alkotta.

felkészítő: Mgr. Kocsis János

 Pislákoló mécses, katolikus szavalóverseny, 2014. november 22, Komárom

Gál Réka Ágota, 8.o. - 2. hely

Gál Ádám Vajk, 4.o. - 3. hely

felkészítő: Mgr.art. Kis Szilvia

XIX. Kárpát - medencei honismereti verseny, 2014. november 22., Szabadka (Szerbia)

Hozák Bettina, Czibor Kinga, Tanka Anna, 9.o. - 10. hely / 24 csapatból

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia, PaedDr. Rancsó Andrea

Kulcsár Tibor szavalóverseny, 2014. november 28., Pozsony

Gál Réka Ágota, 8.o. - 1. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. art. Kis Szilvia, Mgr. Németh Nóra

TUDOK 2014/2015, Dunaszerdahely, 2014. november 28.

Rancsó Sarolta, 8.o. - Színház az egész Hetény! - 3. hely, ezzel bejutott a Miskolcon megrendezendő nemzetközi nagydöntőbe.

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

Teremfoci - Szentpéter - FC Hetény, 2014. november 29, Szentpéter

Bokros Márió, Vágner István - legjobb kapus, Androvics János, Horany Márton, Králik Dáriusz, Kálmán Marcel

3. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

PITAGORASZ, ISKOLAI FORDULÓ 2015 december 10-én és 11-én

Az iskolai forduló résztvevői:

3. osztály

Gál Levente, Jalsovszky Dávid, Pákozdi Máté, Sárai Izabella, Tóth Orsolya

4. osztály

Ádám Boglárka, Gál Ádám Vajk, Hovany Dóra, Váczy Klaudia

5. osztály

Ďurčovič Richard, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek,Senkár Zoltán Kristóf Szalai Zója Lili, Vörös Péter

6. osztály

Daniš Dárius, Geleta Emese, Habardik Patrik Daniel, Hencz Annamária, Hovany Márton, Lucza Ákos, Mohoš Viktória, Pálinkás Adrián, Paluk Dávid, Tárnok Levente

7. osztály

György Réka, Hollósi Csaba, Kotiers Ráhel Annamária , 

8. osztály

Bokroš Márió, Gál Réka, Kopecz Kitty, Kusala Viktória, Lampert Zsófia,

Mester Jázmin, Rancsó Sarolta, Szkaliczki Bálint, Takács Kamilla

 

 

 

 

 

 

eredményes megoldók:

Pákozdi Máté

Ádám Boglárka

Gál Ádám Vajk

Hovany Dóra

Hovany Márton

Geleta Emese

Lucza Ákos

Hollósi Csaba

Takács Kamilla

Bokroš Márió

Mester Jázmin

Kopecz Kitty

 Karácsonyváró, virágkötészeti verseny, 2014. december 16., Ógyalla

Bolla Edina, 9.o. - különdíj

Gál Réka Ágota, Rancsó Sarolta, 8.o. - sikeres résztvevők

felkészítő: BA Keszegh Ildikó

ZRÍNYI ILONA NEMZETKÖZI MATEMATIKAVERSENY 2015. február 20.Marcelháza

 

Név

Évfolyam

Felkészítő

Helyezés/ Résztv.sz*

 

Pákozdi Máté

3. osztály

Mgr. Csintalan Márta

7/76

 

Ádám Boglárka

4. osztály

Mgr. Csintalan Márta

 

 

Pákozdi Benedek

5. osztály

Mgr. Csintalan Márta

 

 

Kocsis Ádám

5. osztály

Mgr. Csintalan Márta

30/49

 

Geleta Emese

6. osztály

Kocsis János

 

 

Hencz Annamária

6. osztály

Kocsis János

 

 

Hovany Márton

6. osztály

Kocsis János

34/62

 

Kurina Dóra

6. osztály

Kocsis János

44/62

 

Tárnok Levente

6. osztály

Kocsis János

58/62

 

Hollósi Csaba

7. osztály

Kocsis János

19/52

 

Takács Kamilla

8. osztály

Kocsis János

19/50

 

 

 

 

 

 

* A résztvevők számának csak a 70%-a van feltüntetve.

 

Magyar Kultúra Napja, Kárpát - medencei XIX. esszéíró pályázat a Palóc Társaság szervezésében, 2015. január 18., Budapest

Lucza Ákos, Rancsó Kamilla, 6.o. - 3. hely

Kotiers Ráhel Annamária, 7.o. - dícséret

Hozák Bettina, 9.o. 

felkész. ped.: PaedDr. Rancsó Andrea

 Szép Magyar beszéd, járási verseny, 2015. február 13., Komárom

Gál Ádám Vajk, 4.o. - járási 3. hely/10 versenyzőből

felkészítő ped.: Mgr. Csintalan Márta

Tompa Mihály Országos vers- és prózamondó verseny iskolai fordulója, Hetény, 2015. február 24.

továbbjutók a körzeti versenyre:Ádám Boglárka, Bolla Edina, Czibor Lea, Danis Dorián, Geleta Emese, Hencz Kornél, Hovany Márton, Kotiers Ráhel, Lampert Zsófia, Lucza Ákos, Mohos Viktória, Rancsó Sarolta, Senkár Kristóf Zoltán, Takács Kamilla, Téglás Gergely, Váczy Klaudia
A listához még számítsuk hozzá a kiemelt Gál Rékát és Gál Ádámot!

Felkészítő pedagógusok: Hovany Renáta, Roszicska Irén, Csintalan Márta, Kotiers Éva, Hencz Kornélia, Németh Nóra

 Bibliaverseny Jóka, 2015. március 7

kerületi verseny: nagyok A csapata - Gál Réka Ágota, Lucza Levenete, Pluhár Katalin, Krizsan Márk, Bolla Edina - I. hely

B csapat: Hencz Annamária, Habardik Patrik Dániel, Hovany Márton, Kurina Dóra, Tűrnok Levenete - 10. hely

kicsik A csapata: Balogh Attila, Ádám Boglárka, Gál Ádám Vajk, Hencz Kornél, Tóth Orsolya - I. hely 

B csapat: Bakulár Bálint, Hovany Dóra, Lajos Ábel, Krizsan Kristóf, Váczy Klaudia, Vörös Péter - 5. hely 

 

felkészítő: Nt. Écsi Gyöngyi

 




 

Tompa Mihály Országos vers- és prózamondó verseny körzeti fordulója, Marcelháza, 2015. március 11.

Araranysávos, továbbjutók a járási versenyre: Bolla Edina, Czibor Lea, Geleta Emese, Hovany Márton, Kotiers Ráhel, Mohos Viktória, Rancsó Sarolta, Téglás Gergely

Ezüstsávos: Danis Dorián, Lampert Zsófia,  Lucza Ákos, Senkár Kristóf Zoltán, Takács Kamilla,Váczy Klaudia

Bronzsávos: Ádám Boglárka, Hencz Kornél, 

 A listához még számítsuk hozzá a kiemelt Gál Rékát és Gál Ádámot!

Felkészítő pedagógusok: Hovany Renáta, Roszicska Irén, Csintalan Márta, Kotiers Éva, Hencz Kornélia, Németh Nóra

PITAGORASZ, JÁRÁSI FORDULÓ 2015 március16.- 17  Komárom

Név

Évfolyam

Helyezés

Pákozdi Máté

3.

11. eredményes

Gál Ádám Vajk

4.

23.

Hovany Márton

6.

12. eredményes

Hollósi Csaba

7.

14.

Takács Kamilla

8.

12. eredményes

Bokroš Márió

8.

31.

 Tarczy vetéledő (Hetény - Pápa), Hetény, 2015. március 19. 

1. hely: Rancsó Kamilla, Lucza Ákos, HHabardik Patrik Déniel

2. hely: Gál Réka Ágota, Lampert Zsófia, Rancsó Sarolta

3. hely: Hencz Annamária, Mohos Viktória, Tárnok Levente

5. hely: Kotiers Ráhel Annamária, György Réka, Fábrik Henrietta

6. hely: Hollósy Csaba, Horváth Dániel, Krizsan Krisztián Márk

felkészítő pedagógus: Rancsó Andrea, Boros Ágnes, Hencz Kornélia

KENGURU NEMZETKÖZI MATEMATIKAVERSENY 2015. március 19

Helyezés

Helyezés/Felvidék

Név

Osztály

Felkészítő tanár

27

27/137

TRENCSíK VANESSA

2.

Mgr. Roszicska Irén

79

79/137

TÉGLÁS GERGELY

2.

Mgr. Roszicska Irén

80

80/137

TÓTH KIRA

2.

Mgr. Roszicska Irén

98

98/137

CZIBOR LEA

2.

Mgr. Roszicska Irén

10

10/127

PÁKOZDI MÁTÉ

3.

Mgr. Csintalan Márta

18

18/127

RUHÁŠ ALEX

3.

Mgr. Csintalan Márta

20

20/127

JALSOVSKY DÁVID

3.

Mgr. Csintalan Márta

39

39/127

GÁL LEVENTE

3.

Mgr. Csintalan Márta

39

39/127

LAJOS ÁBEL

3.

Mgr. Csintalan Márta

118

118/127

KOCSIS DÓRA

3.

Mgr. Csintalan Márta

70

70/121

ÁDÁM BOGLÁRKA

4.

Mgr. Csintalan Márta

76

76/121

HOVANY DÓRA

4.

Mgr. Csintalan Márta

97

97/121

GÁL ÁDÁM VAJK

4.

Mgr. Csintalan Márta

33

33/106

ĎURČOVIČ RICHARD

5

Mgr. Csintalan Márta

53

53/106

KOCSIS ÁDÁM

5.

Mgr. Csintalan Márta

69

69/106

SENKÁR ZOLTÁN KRISTÓF

5.

Mgr. Csintalan Márta

72

72/106

PÁKOZDI BENEDEK

5.

Mgr. Csintalan Márta

97

97/106

VÖRÖS PÉTER

5.

Mgr. Csintalan Márta

37

37/114

HOVANY MÁRTON

6.

Kocsis János

48

48/114

GELETA EMESE

6.

Kocsis János

49

49/114

KURINA DÓRA

6.

Kocsis János

73

73/114

DANIŠ DÁRIUS

6.

Kocsis János

91

91/114

PÁLINKÁS ADRIÁN

6.

Kocsis János

98

98/114

HENCZ ANNAMÁRIA

6.

Kocsis János

104

104/114

NÉMETH KRISTÓF

6.

Kocsis János

109

109/114

TÁRNOK LEVENTE

6.

Kocsis János

113

113/114

MOHOŠ VIKTÓRIA

6.

Kocsis János

9

9/124

HOLLÓSI CSABA

7.

Kocsis János

35

35/124

KOTIERS RÁHEL ANNAMÁRIA

7.

Kocsis János

60

60/124

KRIŽAN MÁRK KRISZTIÁN

7.

Kocsis János

93

93/124

GYÖRGY RÉKA

7.

Kocsis János

25

25/105

BOKROŠ MÁRIÓ

8.

Kocsis János

38

38/105

GÁL RÉKA ÁGOTA

8.

Kocsis János

50

50/105

KOPECZ KITTY

8.

Kocsis János

78

78/105

LAMPERT ZSÓFIA

8.

Kocsis János

88

88/105

RANCSÓ SAROLTA

8.

Kocsis János

94

94/105

MESTER JÁZMIN

8.

Kocsis János

102

102/105

KUSALA VIKTÓRIA

8.

Kocsis János

46

46/294

HOZÁK BETTINA

9.

Kocsis János

136

136/294

CZIBOR KINGA

9.

Kocsis János

220

220/294

TANKA ANNA

9.

Kocsis János

TUDOK, XV. Kutató Diákok Országos (Kárpát - medencei) Konferenciája, 2015. március 20 - 21, Kecskemét

Rancsó Sarolta, 8.o. - zsűri dícserete

felkészítő pedagógus: Rancsó Andrea

Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó verseny járási fordulója, 2015. március 23., Komárom

aranysávos: Gál Réka Ágota, Gál Ádám Vajk, Rancsó Sarolta

ezüstsávos: Téglás Gergely, Czibor Lea, Geleta Emese, Mohos Viktória, Hovany Márton, Kotiers Ráhel Annamária, Bolla Edina

felkészítő pedagógus: Roszicsk Irén, Hencz Kornélia, Hovany Renáta, Kotiers Éva, Németh Nóra

MATEMATIKA OLIMPIA  -  Z6, Z7, Z8 KATEGÓRIA     2015.április 8. Komárom

 

Név

Évfolyam

Helyezés

 

Hovany Márton

6.

22. eredményes

 

Geleta Emese

6.

32.

 

Hollósi Csaba

7.

3. eredményes

 

Takács Kamilla

8.

3. eredményes

 

Dobré slovo, járási szlovák szavalóverseny, 2015. március 24, Komárom

Gál Réka Ágota, 8.o. - 1. hely

Geleta Emese, 6.o. - 4. hely

felkészítő pedagógus: Szilárd Ágnes

 Médiasztár, Országos 5 fordulós levelezős verseny, 2015. március

Meghívást kaptak az országos döntőre:

Rancsó Kamilla, Geleta Emese, 6.o., Rancsó Sarolta, 8.o., Tanka Anna, Hozák Bettina, Bolla Edina, 9.o.

Sikeres megoldó: Hencz Annamária, 6.o.

felkészítő pedagógus: Hencz Kornéllia, Németh Nóra

VI. Médiasztár országos tehetséggondozó diákújságíró – verseny, 2015. március 31, Gúta

Geleta Emese, 6.o. - I. katagória Médiasztár

sikeresen szerepeltek: Rancsó Kamilla, Bolla Edina, Tanka Anna, Hozák Bettina, Rancsó Sarolta

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia, Mgr. Németh Nóra

Számítógépes rajzverseny a Paint programban, 2015. március 31., Pápa

Kotiers Ráhel Annamária, 7.o. - megosztott 2. hely/18

Fábrik Henrietta, 7.o. - megosztott 3. hely/18

Lucza Ákos, 6.o. - 14. hely/37 Habardik Patrik Dániel, 6.o. - 23. hely/37 Tárnok Levente, 6.o. - 28. hely/37 Rancsó Kamilla, 6.o. - 29. hely/37 Bolla Dóra, 5.o. - 30. hely/37 Kocsis Ádám, 5.o. - 31. hely/37 Szabó Edina, 5.o. - 34. hely/37 Hencz Annamária, 6.o. - 35. hely/37

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

 Dovera Kupa, 2015. április 9. Marcelháza

körzeti II. hely: Hollósi Csaba, Králik Dárius, Hovany Márton, Németh kristóf, Danis Dárius, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Gál Ádám Vajk, Csernák Árpád, Senkár Zoltán Kristóf, Hencz Kronél, Tóth Balázs

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin, Pákozdi Tihamér 

Nagy László Szavalóverseny, 2015. április 11., Pápa

Danis Dárius, 1.o. - különdíj

Hencz Kornél, 3.o. - 2. hely

Gál Ádám Vajk, 4.o. - 1. hely

Kotiers Ráhel Annamária, 7.o. - 2. hely

Gál Réka Ágota, 8.o. - 1. hely

Téglás Getgely, 2.o., Geleta Emese, 6.o. - résztvevől

Felkészítő pedagógusok: Hovany Renáta, Klucsár Irén, Kis Szilvia, Kotiers

 Körzeti kidobócska verseny, 2015. április 24, Komárom

körzeti 2. hely: Ádám Boglárka, Bolla Dóra, Fábrik Henrietta, Geleta Emese, György Réka, Hencz Annamária, Hovany Dóra, Kotiers Ráhel, Kurina Dóra, Mohos Viktória, Rancsó Kamilla, Szabó Edina

felkészítő ped.: Mgr. Hencz Ervin 

 Tompa Mihály Vers- és Prózamondó verseny kerületi fordulója, 2015. április, Komárom

Gál Réka Ágota, Gál Ádám Vajk - aranysávos minősítés, továbbjutó az országos döntőre

Rancsó Sarolta - ezüstsávos

felkészítő: Mgr. Art. Kiss Stilvia, Mgr. Németh Nóra

 Toll és Hárfa, énekverseny és műveltségi vetélkedő, 2015. április, Madar

Czibor Kinga, Hozák Bettina, Pluhár Katallin - 4. hely

Tóth Orsolya - különdíj

Ádám Boglárka, Váczy Klaudia, Hovany Dóra, Ondró ildikó, Kurina Dóra, Habardik patrik Dániel, Mohos Viktória, Kotiers Ráhel Annamária, Gál Réka Ágota, Takács Kamilla

felkészítő pedagógus:Mgr. Szikárd Ágnes, Mgr. Kotiers Éva 

 

XX. Országos Tudományos és Technikai Diákalkotó Kiállítás, 2015. április 18., Budapest,  ( Kossuth Klub Budapest )

Hovany Márton, Danis Dárius, 6.o. - különdíj

Felkészítő pedagógus: Kotiers Éva, Rancsó Andrea, Hovany Renáta

„Jednota futbal cup” – járási bajnokság    részvétel    2015.04.08.

Androvics János, Németh Máté, Vágner István, Králik Dáriusz, Bokros Márió, Križan Márk, Kálmán Krisztián

 Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, országos döntő, 2015. április 24 - 26.

Gál Réka Ágota - aranysávos, I. hely

Gál Ádám Vajk - aranysávos, I. hely

felkészítő pedagógus: Mgr.Art. Kiss Szilvia

 Sajó Károly Környezetvédelmi csapatverseny, országos döntő, 2015. április 23, Gúta

Rancsó Sarolta, 8.o., Tanka Anna, 9.o., Bolla Edina, 9.o. - 8. hely/19 csapatból

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

KATEDRA MATEMATIKAVERSENY, Levelezős versenyen (5 forduló) résztvevő tanulók:

Hovany Márton – 6. osztály

Hollósi Csaba – 7. osztály

Kopecz Kitty, Takács Kamilla – 8. osztály

Hozák Bettina – 9. osztály

Valamennyi versenyző továbbjutott a zselízi döntőbe. Hollósi Csaba a tavalyi eredménye alapján a döntőbe került.

KATEDRA ELŐDÖDÖNTŐ  2015. április 10. Zselíz

Név

Évfolyam

Helyezés

Hovany Márton

6.

1.

Kopecz Kitty

8.

15.

Takács Kamilla

8.

9.

Hozák Bettina

9.

12.

Minden versenyző eljutott a dunaszerdahelyi országos döntőbe.

 McDonald s Cup, 2015. április 23., Hetény

járási bajnoki döntő résztvevői: Danis Dorián, Gál Ádám Vajk, Gál Levente, Hencz Kornél, Hovany Dóra, Jalsovszky Dávis, Krizsan Kristóf, Pákozdi Máté, Sárai Izabella, Tóth Balázs

felkészítő: Mgr. Hencz Ervin, Pákozdi Tihamér 

 

Mérföldkövek, országos helytörténész konferencia, 2015. május 1., Udvard

Lucza Ákos, Rancsó Kamilla, 6.o. - Leventeleányok

Kotiers Ráhel Annamária, 7.o., Rancsó Sarolta, 8.o. - Leventék a II. VH - ban

felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea

 Országos népdaléneklő verseny Felsőszeli, 2015. május

Tóth Orsolya, Czibor Lea - résztvevők

felkészítő pedagógus: Nt. Écsi Gyöngyi

KATEDRA  DÖDÖNTŐ  2015. május 7. Dunaszerdahely

Név

Évfolyam

Díj

Helyezés

Hovany Márton

6.

III.

13.

Hollósi Csaba

7.

II.

11.

Kopecz Kitty

8.

III.

16.

Takács Kamilla

8.

II.

10.

Hozák Bettina

9.

I.

6.

felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 Meseládikó, Ógyalla, 2015. május 12

Csontos László, Hovany Dóra, Gál Ádám Vajk, Ádám Boglárka, 4.o. - 4. hely/8 csapatból

felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta

 Katedra országos anyanyelvi vetélkedő döntője, Dunaszerdahely, 2015. május 7.

Gál Levente, Pákozdi Máté, Hencz Kornél, 4.o. - 8. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 Katedra 5 fordulós történelmi levelezős verseny, 2015. április

Horváth Dániel, 8.o. - országos 32. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Szilárd Ágnes

 

 Katedra felső tagozatos anyanyelvi vetélkedő országos döntője, 2015. május 16, Dunaszerdahely

Rancsó Sarolta, Kopecz Kitty, Gál Réka Ágota, 8.o. - 8. hely / 19 csapatból

Felkészítő pedgógus: Mgr. Németh Nóra

 Jókai és kora, országos irodalmi vetékedő döntője, 2015. május 15., Komárom

Tanka Anna, Hozák Bettina, Pluhár Katalin, 9.o. - 4. hely

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia

  XXI. Regionális Atletikai Nap, 2015. május 28., Búcs

Fődíj, vándorserleg: Kálmán Krisztián

Kálmán Krisztián, 7.o. - 60m futás - 1. hely, 300m futás - 2. hely, távolugrás - 1. hely, magasugrás - 1. hely, dobás - 2. hely, 

Pluhár György, 7.o. - dobás 3. hely

Mohos Viktória, 6.o. - 60m futás - 3. hely, 300m futás - 3. hely, távolugrás - 2. hely, dobás - 3. hely

Németh Máté, 9.o. - 60m futás - 3. hely, 300m futá - 2. hely

Gál Réka Ágota, 8.o. - 60m futás - 3. hely, 300m futás - 2. hely, távolugrás - 3. hely, magasugrás - 3. hely

 

4x150m váltófutás: Németh Máté, Gál Réka Ágota, Mohos Viktória, Kálmán Krisztián - 2. hely 

 EnviART 2015, Föld napja alkalmából meghirdetett országos pályázat, 2015. május 22, Dunaszerdahely

Danis Dárius, Hovany Márton, Tanka Anna, Bolla Edina, Rancsó Sarolta - résztvevők

 Madari próba, 2015. május, Madar

A csapat: Németh Máté, Kálmán Krisztián, Czibor Kinga, Gál Réka Ágota - I. hely

B csapat: Pluhár György, Bokros Márió, Mohos Viktória, Rancsó Kamilla - III. hely

egyéniben: Németh Máté - I. hely, Gál Réka Ágota - II. hely

résztvevők: Hovany Márton, Hovany Dóra, Danis Dárius, Kurina Dóra

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 Mozaik tanulmányi verseny, 5 fordulós, levelezős

Fábrik Henrietta    7.a    Anyanyelv (7-8.)    16p - kétforduló után    115 hely           
György Réka    7.a    Anyanyelv (7-8.)    22p - két forduló után    95 hely     
Habardik Patrik Dániel    5.    Történelem (5-6.)    17p - két forduló után    286 hely/ 499 - ből         
Hollósi Csaba    7.a    Anyanyelv (7-8.)    16p - két forduló után    113 hely    
Horváth Dániel    7.    Történelem (7-8.)    25p - három forduló után    178 hely/ 398 - ból         
Kotiers Ráhel Annamária    7.a    Anyanyelv (7-8.)    10p - egy forduló után     129 hely     
Králik Dárius    7.a    Anyanyelv (7-8.)    11p - egy forduló után    125 hely

Krizan Krisztián Márk    7.a    Anyanyelv (7-8.)    16p két forduló után    116. hely        

Lucza Ákos    5.    Történelem (5-6.)    45p - 4 forduló után    145hely/ 499 - ből     

 

Rancsó Kamilla    5.    Történelem (5-6.)    40p - 4 forduló után    184hely/ 499 - ből     

 

DMT, országos fesztivál, 2015. június 4 - 6, Dunaszerdahely

ezüstsávos minősítés: Gál Réka Ágota, Krizsan Márk, György Réka, Kotiers Ráhel, Hencz Annamária, Kurina Dóra, Hovany Márton, Tárnok Levente, Ádám Boglárka, Hovany Dóra, Tóth Orsolya, Lajos Ábel, Gál Ádám Vajk

felkészítő pedagógus: Nt. Écsi Gyöngyi    

 Pro Patria Kupa, Hetény, 2015. június 12.

I. hely - Gál Réka Ágota, Bokros Márió, Németh Máté csapat

egyéniben Gál Réka Ágota 2. hely

Németh Máté - 1. hely, új rekord!!!!

Mohos Viktória - 4., Fábrik Henrietta - 6., Rancsó Kamilla - 10., Kotiers Ráhel Annamária - 12., Geleta Emese - 14., Bolla Dóra - 15., Szabó Edina - 16., 

Pluhár Gyögy - 6., Kálmán Krisztián - 8., Bokros Márió - 11., Fehérvári Bence - 14., Danis Drius - 16., Senkár Kornél - 17., Hovany Márton - 18., Vágner István - 21., Králik Dárius - 23., Kocsis Ádám - 24., Szkaliczki Bálint - 25., Senkár Kristóf - 26., Molnár Attila - 27., Cernák Árpád - 28., Tárnok Levente - 29., Pákozdi Benedek - 30., Durcovic Richárd - 31., Vörös Péter - 32.

felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 Kaszás Attila Szavalóverseny, 2015. június 13, Komárom

Gál Réka Ágota, 8.o., Gál Ádám Vajk, 4.o. - aranysávos minősítés

Czibor Lea, 2.o. - ezüstsávos minősítés

felkészítő pedagógus: Mgr.Art. Kiss Szilvia, Mgr. Roszicska Irén


 

 

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: