Megemlékezés Papírgyűjtés Pubertáskori problémák Tökfesztivál Filmkészítés rejtelmei Egészség-problémák és szex a kamaszkorban Halloween party

Október

Megemlékezés

Az aradi vértanúk azok a honvédtisztek, akiket a szabadságharc bukása után az 1848–49-es szabadságharcban játszott szerepük miatt Aradon végeztek ki. Bár az Aradon kivégzett honvédtisztek száma tizenhat, a nemzeti emlékezet mégis elsősorban az 1849. október 6-án kivégzett tizenhárom honvédtisztet nevezi így, gyakran használva a tizenhárom aradi vértanú, illetve az aradi tizenhármak elnevezést is.

Mi október 10.-én, délután 15:30-kor helyeztük el az emlékezés és a tisztelet koszorúit a kopjafánál. Tanulóink müsort is készítettek, melyet Boros Ágnes és Zsidek Kornélia tanító nénik tanítottak be.