Laki Matek, Lakszakállas, 2017. október 27.
csapat: Jalsovszky Dávid (6.o.), Vörös Zsófia (7.o.), Pákozdi Benedek (8.o.) - 6.hely
Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János
Pitagorasz – iskolai forduló, Hetény, 2017. december 13.-14.
3.osztály: Berényi Attila, Peredy Abigél, Rakus Ján, Sárai Csongor, Sinka Csenge
4.osztály: Daniš Dorián – eredményes, továbbjutott a járási fordulóra (18 pont)
5.osztály: Basternák Dorina, Fodor Kira – eredményes (13 pont), Téglás Gergely – eredményes (17 pont), Tóth Kyra, Vadkerti Bence – eredményes (20 pont)
6.osztály: Gál Levente, Jalsovszky Dávid, Kocsis Dóra, Pákozdi Máté - eredményes (21 pont)
7.osztály: Ádám Boglárka, Bencsík Jázmin, Hovany Dóra – eredményes (12 pont), Gál Ádám Vajk, Sztyehlik Dorina, Vörös Zsófia – eredményes (17 pont)
8.osztály: Černák Árpád, Ďurčovič Richárd, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Senkár Zoltán Kristóf, Vörös Péter
Felkészítő pedagógus: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János
Matematikai Olimpia, 2018. január 24., Komárom
5.osztály: Téglás Gergely, Vadkerti Bence - résztvevők
9.osztály: Hovany Márton - résztvevő
Felkészítő pedagógusok: Mgr. Kocsis János, Mgr. Lucza Enikő
Pitagorasz járási forduló, 2018. március 13., Komárom
4.osztály: Daniš Dorián - résztvevő
5. osztály: Vadkerti Bence - eredményes, 19.hely
6. osztály: Pákozdi Máté - eredményes, 6.hely
7. osztály: Vörös Zsófia, Hovany Dóra - résztvevők
Felkészítő pedagógusok: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János
Zrínyi Ilona Nemzetközi Matematikaverseny, 2018. február 16., Marcelháza
Név | Évfolyam | Felkészítő | Pontszám | Helyezés/ Résztv.sz* |
Lestár Lilla | 2. osztály | Mgr. Hovany Renáta | 49 | 54/81 |
Szabó Dóra | 2. osztály | Mgr. Hovany Renáta | 45 | |
Rakus Ján | 3. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 60 | 39/120 |
Peredy Abigél | 3. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 68 | 23/120 |
Sárai Csongor | 3. osztály | Mgr. Lucza Enikő | ||
Berényi Attila | 3. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 53 | 62/120 |
Sinka Csenge | 3. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 69 | 21/120 |
Szabó Fanny | 3. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 56 | 46/120 |
Hencz Krisztián | 3. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 10 | |
Danis Dorián | 4. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 65 | 55/102 |
Tóth Kira | 5. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 51 | 60/85 |
Basternák Dorina | 5. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 37 | |
Vadkerti Bence | 5. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 60 | 39/85 |
Téglás Gergely | 5. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 58 | 46/85 |
Czibor Lea | 5. osztály | Mgr. Lucza Enikő | 25 | |
Jalsovszky Dávid | 6. osztály | Kocsis János | ||
Kocsis Dóra | 6. osztály | Kocsis János | 38 | |
Pákozdi Máté | 6. osztály | Kocsis János | 78 | 4/94 |
Ádám Boglárka | 7. osztály | Kocsis János | 79 | 18/80 |
Bencsík Jázmin | 7. osztály | Kocsis János | 79 | 19/80 |
Gál Ádám Vajk | 7. osztály | Kocsis János | 68 | 45/80 |
Hovany Dóra | 7. osztály | Kocsis János | 69 | 42/80 |
Sztyehlik Dorina | 7. osztály | Kocsis János | 47 | |
Váczy Klaudia | 7. osztály | Kocsis János | 57 | |
Vörös Zsófia | 7. osztály | Kocsis János | 78 | 22/80 |
Durcovic Richárd | 8. osztály | Kocsis János | 42 | |
Kocsis Ádám | 8. osztály | Kocsis János | 57 | 38/62 |
Pákozdi Benedek | 8. osztály | Kocsis János | 63 | 25/62 |
Senkár Zoltán Kristóf | 8. osztály | Kocsis János | 63 | 28/62 |
Vörös Péter | 8. osztály | Kocsis János | 37 | |
* A résztvevők számának csak a 70%-a van feltüntetve. |
Csapatverseny: Bencsik Jázmin, Vörös Zsófia és Ádám Boglárka (7. osztály) - 3. hely (15 csapatból) |
Katedra matematikaverseny, elődöntő, 2018.április 11., Gúta
továbbjutók: Pákozdi Máté (6.o.), Vörös Zsófia (7.o.), Hovany Márton (9.o.)
további résztvevők: Basternák Dorina (5.o.), Jalsovszky Dávid (6.o.), Bencsík Jázmin, Hovany Dóra (7.o.)
Felkészítők: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János
Matematika olimpia, járási forduló, 2018. április 13., Komárom
Pákozdi Máté (6.o.) - 6.hely, eredményes
Vörös Zsófia (7.o.) - résztvevő
Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018
1.-50.hely:
Pákozdi Máté (6.o.) - 6.hely/164-ből
Téglás Gergely (5.o.) - 13.hely/161
Bencsík Jázmin (7.o.) - 21.hely/142, Hovany Dóra (7.o.) - 24.hely/142, Gál Ádám Vajk (7.o.) - 30.hely/142
Czibor Lea (5.o.) - 31.hely/161, Szabó Dóra (2.o.) - 36.hely/159
50.-100.hely
Berényi Attila (3.o.) - 51.hely/172, Németh Kristóf (9.o.) - 57.hely/251, Sárai Csongor (3.o.) - 58.hely/172,
Váczy Klaudia (7.o.) - 59.hely/142 , Daniš Dárius (9.o.) - 60.hely/251, Ádám Boglárka (7.o.) - 62.hely/142,
Vörös Zsófia (7.o.) - 64.hely/142, Jalsovszky Dávid (6.o.) - 64.hely/164, Sinka Csene (3.o.) - 65.hely/172,
Pákozdi Benedek (8.o.) - 65.hely/118, Lestár Lilla (2.o.) - 68.hely/159, Vadkerti Bence (5.o.) - 68.hely/161,
Kocsis Ádám (8.o.) - 71.hely/118, Tóth Kira (5.o.) - 76.hely/161, Hencz Krisztián (3.o.) - 77.hely/172,
Vörös Orsolya (5.o.) - 82.hely/161, Basternák Dorina (5.o.) - 85.hely/161, Fodor Kyra (5.o.) - 86.hely/161,
Bakulár Emília (4.o.) - 88.hely/160, Senkár Zoltán Kristóf (8.o.) - 91.hely/118
101. helytől
Vörös Péter (8.o.) - 101.hely/118, Ďurčovič Richárd (8.o.) - 102.hely/118, Pataki Viktor Béla (7.o.) - 103.hely/142,
Kocsis Dóra (6.o.) - 106.hely/164, Bakulár Bálint Benjámin (7.o.) - 107.hely/142, Hovany Márton (9.o.) - 108.hely/251,
Rakus Ján (3.o.) - 113.hely/172, Szabó Fanny (3.o.) - 116.hely/172, Sztyehlik Dorina (7.o.) - 122.hely/142,
Csintalan Kevin (5.o.) - 124.hely/161, Bencsík Regina (4.o.) - 128.hely/160, Čontoš László (7.o.) - 130.hely/142,
Peredy Abigél (3.o.) - 139.hely/172, Mohoš Viktória (9.o.) - 142.hely/251, Tárnok Levente (9.o.) - 159.hely/251,
Pálinkás Adrián (9.o.) - 219.hely/251
Felkészítő pedagógusok: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János
Katedra matematikaverseny, országos döntő,2018. május 4., Dunaszerdahely
Hovany Márton (9.o.) - III.díj, 9.hely
Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János