2018/2019

Menü:

Testnevelés és sport

Versenyek és eredmények

 

XI. atlétikai nap, Izsa, 2016. szeptember 30.

Csapat: 2. helyezés

Bakulár Emília (3.o.)  -  krikett  -  3.hely

                                       -  40 méter  -  2.hely

Tóth Bence (3.o.)  -  250 méter  -  1.hely

                                 -  40 méter  -  2.hely

                                 -  távolugrás  -  3.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság, asztalitenisz, Szentpéter, 2016. október 19.

Hollósi Csaba, Pluhár György (9.o.)  - résztvevők

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

"Polgármester kupa, futball-bajnokság, 2016.október 26., Marcelháza

Csapat: 1.hely

Csapattagok: Gál Levente, Ruháš Alex, Pákozdi Máté, Hencz Kornél (5.o.), Gál Ádám Vajk, Pataki Viktor (6.o.), Kocsis Ádám, Pázkozdi Benedek (7.o.), Hovany Márton (8.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 Járási asztalitenisz-bajnokság, 2016.november 22., Szentpéter

Hollósi Csaba, Pluhár György (9.o.) - részvétel

Hovany Márton, Tárnok Levente (9.o.) - részvétel

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

Kiskidobó, 2016.november 18., Komárom

 

Csoportkörben: 2.hely

3.o.: Bakulár Emília, Tóth Bence, Daniš Dorián

4.o.: Trenčík Vanessa, Czibor Lea, Andruskó Nikoletta, Križan Kitty, Olajos Ákos, Králik René, Steiner Márk, Csintalan Kevin, Téglás Gergely, Vadkerti Bence

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva

 

Kossányi Kupa, minifoci, Szentpéter, 2017.március 9.

csapat:   III.hely

csapattagok: Hencz Kornél (5.o.), Gál Ádám Vajk, Pataki Viktor Béla (6.o.), Pákozdi Benedek, Kocsis Ádám, Černák Árpád (7.o.), Daniš Dárius (8.o.), Pluhár György, Križan Márk, Králik Dáriusz, Kálmán Krisztián, Hollósi Csaba (9.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

Kidobócska, járási bajnokság, lányok, 2017.április 12., Komárom

Csapat: Czibor Lea, Križan Kitty, Andruskó Nikoletta (4.o.)

             Kocsis Dóra, Sárai Izabella, Tóth Orsolya (5.o.)

              Ádám Boglárka, Bencsík Jázmin, Hovany Dóra, Sztyehlik Dorina, Váczy Klaudia, Vörös Zsófia (6.o.)

              Szabó Edina, Bolla Dóra (7.o.)

Eredmény: részvétel

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Hencz Ervin

 

  Dôvera - Kispályás focitorna, selejtező, 2017.április 26., Marcelháza

csapat: Gál Levente, Hencz Kornél, Ruháš Alex, Križan Kristóf (5.o.)

            Bakulár Bálint, Pataki Viktor Béla (6.o.)

            Senkár Zoltán Kristóf, Kocsis Ádám (7.o.)

Eredmény: 1.hely, továbbjutás

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

  Dôvera - Kispályás focitorna, járási döntő, 2017.május 2., Komárom

csapat: Gál Levente, Hencz Kornél, Ruháš Alex, Jalsovszky Dávid, Tóth Balázs (5.o.)

            Bakulár Bálint, Pataki Viktor Béla, Gál Ádám Vajk (6.o.)

            Kocsis Ádám (7.o.)

Eredmény: 3.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

  Tájékozódási futás, járási bajnokság, 2017.április 24., Szentpéter

LÁNYOK: Mohoš Viktória (8.o.) - továbbjutó

               résztvevők: Hovany Dóra, Ádám Boglárka, Vörös Zsófia (6.o.)

FIÚK: Tárnok Levente (8.o.) - továbbjutó

          résztvevők: Bakulár Bálint (6.o.), Kocsis Ádám (7.o.), Hovany Márton (8.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Hencz Ervin

         

     Tájékozódási futás, kerületi bajnokság, 2017.május 4., Nyitra

Mohoš Viktória (8.o.) - 24.hely

Tárnok Levente (8.o.) - 35.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Hencz Ervin

 

  Jednota kupa, járási bajnokság-selejtező, 2017.május 10., Bátorkeszi

Csapat: Gál Ádám Vajk (6.o.)

                Pákozdi Benedek, Kocsis Ádám (7.o.)

                Hovany Márton, Daniš Dárius (8.o.)

                Križan Márk, Králik Dáriusz, Kálmán Krisztián, Hollósi Csaba, Fehérvári Bence (9.o.)

Eredmény: 2.hely /nincs továbbjutás/

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 Járási atlétika bajnokság, 2017.május 16., Újvár

Daniš Dárius (8.o.) - 300m futás - 4.hely

résztvevők: Kocsis Ádám (7.o.), Hencz Annamária, Mohoš Viktória (8.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Hencz Ervin

 

 XXIII. Regionális Atlétikai Nap, Búcs, 2017.május 30.

Kocsis Ádám (7.o.) - összetett        2.hely

                                   - 60 m futás  -  2.hely

                                   - 300 m futás  -  2.hely

                                   - távolugrás  -  1.hely

                                   - magasugrás  -  1.hely

Daniš Dárius (8.o.)  -  300 m futás  -  2.hely

 Bakulár Bálint (6.o.)  -  300 m futás  -  3.hely

Kálmán Krisztián (9.o.)  -  távolugrás  -  3.hely

                                           -  magasugrás  -  3.hely

Mohoš Viktória (8.o.)  -  300 m  -  1.hely

                                       - 60 m  -  1.hely

                                       -  távolugrás  -  1.hely

Hovany Dóra (6.o.)  -  300 m  -  3.hely

Hencz Annamária (8.o.)  - 60 m futás  - 2.hely

                                             - magasugrás  -  3.hely

Gál Ádám Vajk (6.o.)  -  kislabda  -  3.hely

Staféta futás  -  Hovany Dóra (6.o.), Kocsis Ádám (7.o.), Mohoš Viktória (8.o.), Kálmán Krisztián (9.o.)   1.hely  

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin, Mgr. Kotiers Éva      

 

                Járási atlétikai bajnokság, serdülők, Újvár, 2017.június 6.

Kocsis Ádám (7.o.)  -  60m futás  -  6.hely

Gál Ádám Vajk (6.o.)  -  kislabdadobás  - 6.hely

Résztvevők: Bakulár Bálint, Hovany Dóra (6.o.)

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin

 

 Madari kupa, Madar, 2017. június 8.

A csoport: Daniš Dárius, Mohoš Viktória, Kurina Dóra (8.o.), Kálmán Krisztián (9.o.)  -  2.hely

B csoport: Hovany Dóra (6.o.), Hencz Annamária (8.o.), Hollósi Csaba, Pluhár György (9.o.)  - résztvevők

Egyéni: Pluhár György (9.o.) - 3.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin 

 

  Pro Patria Kupanap, 2017. június 9., Hetény

Résztvevők:

5.o.: Ruháš Alex, Tóth Orsolya, Hencz Kornél, Jalsovszky Dávid, Kocsis Dóra, Križan Kristóf

6.o.: Bakulár Bálint, Pataki Viktor, Čontoš László

        Hovany Dóra - 3.hely - egyéni

7.o.: Kocsis Ádám, Vörös Péter

8.o.: Daniš Dárius, Tárnok Levente, Hovany Márton, Paluk Dávid

        Mohoš Viktória - 2.hely - csapat

9.o.: Hollósi Csaba

        Kálmán Krisztián - 2.hely - csapat

        Pluhár György - 2.hely - csapat

Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin, Mgr. Kotiers Éva

 

 Szkander bajnokság, iskolai forduló, 2017.június 15., Hetény

I. kategória - 5.-6. fiúk:    Gál Ádám Vajk (6.o.)  -  1.hely

                                     Gál Levente (5.o.)       -  2.hely

                                     Hencz Kornél (5.o.)    -  3.hely

résztvevők: Križan Kristóf, Tóth Balázs, Jalsovszky Dávid, Fülöp Krisztopher (5.o.), Pataki Viktor, Čontoš László (6.o.)

 

II. kategória - 5.-9. lányok:     Vörös Zsófia (6.o.)  -  1.hely

                                            Kocsis Dóra (5.o.)   -  2.hely 

                                            Szabó Edina (7.o.)  -  3.hely

résztvevők: Tóth Orsolya (5.o.), Hovany Dóra (6.o.), Bolla Dóra (7.o.), Hencz Annamária (8.o.), Kotiers Ráhel Annamária (9.o.)

 

III. kategória - 7.-9. fiúk:     Kálmán Krisztián (9.o.)  -  1.hely

                                        Németh Kristóf (8.o.)     -  2.hely

                                        Pluhár György (9.o.)      -  3.hely

résztvevők: Pákozdi Benedek, Ďurčovič Richárd, Kocsis Ádám (7.o.), Daniš Dárius, Paluk Dávid, Hovany Márton, Tárnok Levente (8.o.), Križan Márk, Fehérvári Bence, Králik Dárius (9.o.)

        

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: