2017/2018

Menü:

Matematika

Versenyek és eredmények

 Laki - Matek, Lakszakállas, 2016. október 27.

Csapatverseny: Vörös Zsófia (6.o.), Pákozdi Benedek (7.o.), Hovany Márton (8.o.)  -  2.helyezett / 15 csapatból

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

 Pitagorasz - iskolai forduló, 2016.december 7.-8., Hetény

3.osztály: Bakulár Emília, Daniš Dorián

4.osztály: Czibor Lea, Tóth Kira, Trenčík Vanessa, Téglás Gergely, Vadkerti Bence

5.osztály: Gál Levente, Jalsovszky Dávid, Kocsis Dóra, Lajos Ábel, Tóth Orsolya,

                  Pákozdi Máté-eredményes

6.osztály: Bakulár Bálint Benjámin, Bencsík Jázmin, Čontos László, Hovany Dóra, Pataki Viktor Béla, Váczy Klaudia,

                  Ádám Boglárka, Gál Ádám Vajk, Vörös Zsófia - eredményesek

7.osztály: Černák Árpád, Ďurčovič Richárd, Senkár Zoltán Kristóf, Vörös Péter,

                  Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek - eredményesek

8.osztály: Daniš Dárius, Geleta Emese, Habardik Patrik Dániel, Hencz Annamária, Kurina Dóra, Lucza Ákos, Mohoš Viktória, Németh Kristóf, Pálinkás Adrián, Paluk Dávid, Rancsó Kamilla, Tárnok Levente

                 Hovany Márton - eredményes

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János

 

Matematika olimpia, 2017.január 24., Komárom

5.osztály: Jalsovszky Dávid, eredményes, helyezés:

                   Lajos Ábel, résztvevő

                   Pákozdi Máté, résztvevő

9.osztály: Hollósi Csaba, eredményes, helyezés: 9.hely

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János

 

 Zrínyi Ilona Nemzetközi Matematikaverseny, 2017.február 17., Marcelháza

Név

Évfolyam

Felkészítő

Pontszám

Helyezés/ Résztv.sz*

Peredy Abigél

2. osztály

Mgr. Roszicska Irén

62

25/94

Rakus Ján

2. osztály

Mgr. Roszicska Irén

55

37/94

Sárai Csongor

2. osztály

Mgr. Roszicska Irén

42

 

Sinka Csenge

2. osztály

Mgr. Roszicska Irén

48

 

Szabó Fanny

2. osztály

Mgr. Roszicska Irén

39

 

Bakulár Emília

3. osztály

Mgr. Lucza Enikő

48

39/107

Bencsík Regina

3. osztály

Mgr. Lucza Enikő

36

 

Sipos Fruzsina

3. osztály

Mgr. Lucza Enikő

43

60/107

Danis Dorián

3. osztály

Mgr. Lucza Enikő

48

41/107

Czibor Lea

4. osztály

Mgr. Lucza Enikő

45

57/94

Tóth Kira

4. osztály

Mgr. Lucza Enikő

28

 

Trencík Vanessa

4. osztály

Mgr. Lucza Enikő

51

44/94

Téglás Gergely

4. osztály

Mgr. Lucza Enikő

52

40/94

Vadkerti Bence

4. osztály

Mgr. Lucza Enikő

51

46/94

Jalsovszky Dávid

5. osztály

Mgr. Lucza Enikő

52

62/118

Kocsis Dóra

5. osztály

Mgr. Lucza Enikő

49

74/118

Lajos Ábel

5. osztály

Mgr. Lucza Enikő

54

58/118

Pákozdi Máté

5. osztály

Mgr. Lucza Enikő

65

23/118

Tóth Orsolya

5. osztály

Mgr. Lucza Enikő

45

 

Ádám Boglárka

6. osztály

Kocsis János

40

61/87

Bencsík Jázmin

6. osztály

Kocsis János

53

19/87

Gál Ádám Vajk

6. osztály

Kocsis János

43

49/87

Hovany Dóra

6. osztály

Kocsis János

49

29/87

Sztyehlik Dorina

6. osztály

Kocsis János

29

 

Váczy Klaudia

6. osztály

Kocsis János

40

 

Vörös Zsófia

6. osztály

Kocsis János

49

30/87

Durcovic Richárd

7. osztály

Kocsis János

49

 

Kocsis Ádám

7. osztály

Kocsis János

64

26/61

Pákozdi Benedek

7. osztály

Kocsis János

73

17/61

Senkár Zoltán Kristóf

7. osztály

Kocsis János

62

30/61

Vörös Péter

7. osztály

Kocsis János

50

 

Geleta Emese

8. osztály

Kocsis János

49

 

Hencz Annamária

8. osztály

Kocsis János

43

 

Hovany Márton

8. osztály

Kocsis János

64

30/74

Kurina Dóra

8. osztály

Kocsis János

64

29/74

Tárnok Levente

8. osztály

Kocsis János

41

 

         

* A résztvevők számának csak a 70%-a van feltüntetve.

   

 

Felkészítő pedagógus: Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János

 

 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny, 2017.március 16., Hetény

Helyezés Helyezés/Felvidék Név Osztály Pontszám Felkészítő tanár
42 42/163 Sinka Csenge 2. 39 Roszicska Irén
87 87/163 Rakus Ján 2. 32 Roszicska Irén
93 93/163 Szabó Fanny 2. 30 Roszicska Irén
125 125/163 Berényi Attila 2. 24 Roszicska Irén
40 40/190 Sipos Fruzsina 3. 55,75 Lucza Enikő
60 60/190 Bencsík Regina 3. 52 Lucza Enikő
94 94/190 Daniš Dorián 3. 43,75 Lucza Enikő
153 153/190 Bakulár Emília 3. 34,75 Lucza Enikő
31 31/175 Téglás Gergely 4. 61,5 Lucza Enikő
66 66/175 Trencsík Vanessa 4. 51,75 Lucza Enikő
85 85/175 Czibor Lea 4. 47,5 Lucza Enikő
95 95/175 Vadkerti Bence 4. 45 Lucza Enikő
124 124/175 Tóth Kira 4. 39,5 Lucza Enikő
7 7/178 Pákozdi Máté 5. 90,5 Lucza Enikő
33 33/178 Jalsovsky Dávid 5. 65,25 Lucza Enikő
105 105/178 Kocsis Dóra 5. 43,5 Lucza Enikő
149 149/178 Lajos Ábel 5. 31 Lucza Enikő
160 160/178 Gál Levente 5. 25,5 Lucza Enikő
160 160/178 Tóth Orsolya 5. 25,5 Lucza Enikő
30 30/182 Gál Ádám Vajk 6. 78,25 Kocsis János
56 56/182 Vörös Zsófia 6. 65 Kocsis János
80 80/182 Bencsík Jázmin 6. 57,25 Kocsis János
91 91/182 Hovany Dóra 6. 54 Kocsis János
140 140/182 Ádám Boglárka 6. 38,25 Kocsis János
154 154/182 Váczy Klaudia 6. 34,5 Kocsis János
182 182/182 Sztyehlik Dorina 6. 14,5 Kocsis János
20 20/129 Pákozdi Benedek 7. 66,25 Kocsis János
68 68/129 Ďurčovič Richárd 7. 43,5 Kocsis János
78 78/129 Kocsis Ádám 7. 40,5 Kocsis János
114 114/129 Vörös Péter 7. 29 Kocsis János
127 127/129 Senkár Zoltán Kristóf 7. 19,25 Kocsis János
45 45/128 Hovany Márton 8. 62 Kocsis János
51 51/128 Daniš Dárius 8. 60,25 Kocsis János
55 55/128 Tárnok Levente 8. 59 Kocsis János
56 56/128 Mohoš Viktória 8. 58,75 Kocsis János
111 111/128 Pálinkás Adrián 8. 38,25 Kocsis János
118 118/128 Németh Kristóf 8. 34,25 Kocsis János
42 42/290 Hollósi Csaba 9. 65,75 Kocsis János

 

Felkészítő pedagógus: Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János

 

 Pitagorasz, járási forduló, Komárom

Résztvevők: Pákozdi Máté (5.o.), Gál Ádám Vajk, Vörös Zsófia, Ádám Boglárka (6.o.), Pákozdi Benedek, Kocsis Ádám (7.o.), Hovany Márton (8.o.)  -  3.hely, eredményes

Felkészítő pedagógus: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János 

 

Katedra Matematikaverseny, elődöntő, Dunaszerdahely

Résztvevők: Lajos Ábel (5.o.), Ádám Boglárka (6.o.)

Továbbjutók: Vörös Zsófia (6.o.), Hovany Márton (8.o.)

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János

 

Katedra Matematikaverseny, országos döntő, 2017.május 9., Dunaszerdahely

Vörös Zsófia (6.o.)  -  sikeres feladatmegoldó -  helyezés a későbbiekben

Hovany Márton (8.o.)  - III.díj, 10.hely

Hollósi Csaba (8.o.)  -  II.díj, 10.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

 

Matematika Olimpia Z6,  Z7, Z8, járási forduló, Komárom

Vörös Zsófia (6.o.)  -  résztvevő

Hovany Márton (8.o.)  -  eredményes, 14.hely

Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János

Ajánlatunk

Kapcsolat

  • Základná škola Lajosa Tarczyho s vyučovacím jazykom maďarským Chotín
    Školská 332
    946 31 Chotín
  • Igazgató:
    0908454733
    +421908 454 733

Fényképalbum

Menü:

Menü: