SZEPTEMBER
Falunapi fényképverseny, 2015. szeptember 10.
Résztvevők: Gál Levente, 4.o., Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Rancsó Sarolta, 9.o.
Bibliaverseny, Martos
Résztvevők: Kocsis Dóra, Tóth Orsolya, Lajos Ábel (4.o.), Gál Ádám Vajk, Ádám Boglárka, Hovany Dóra (5.o.), Mohoš Viktória, Tárnok Levente, Hovany Márton, Kurina Dóra, Habardik Patrik Dániel, Hencz Annamária (7.o.)
Felkészítő pedagógus: Écsi Gyöngyi
OKTÓBER
Atlétikai nap - 2015.október 2., Izsa
Ádám Boglárka (5.o.) - 40m futás - 3.hely
Gál Ádám Vajk (5.o.) - 40m futás - 2.hely
- krikett dobás - 1.hely
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
XI. Kárpát-medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság, felvidéki forduló-2015.október 16., Komárom
Kálmán Krisztián (8.o.) - birkózás, 63 kg - 1.hely
Kossányi rajzverseny, 1.-4. évfolyam - "Egészséges életmód" - 2015.október 23., Szentpéter
Bakulár Emília (2.o.) - 4.hely
Bencsík Regina (2.o.)
Daniš Dorián (2.o.) - 1.hely
Sipos Fruzsina (2.o.)
Tóth Bence (2.o.)
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta
Baróti Szabó Dávid szavalóverseny, 2015. október 23., Dunaradvány
Daniš Dorián (2.o.) - 3.hely
Gál Ádám Vajk (5.o.) - 2.hely
Kotiers Ráhel Annamária (8.o.) - 3.hely
Gál Réka Ágota (9.o.) - 1.hely
résztvevők: Peredi Abigél (1.o.), Bencsík Regina (2.o.), Czibor Lea (3.o.), Bencsík Jázmin, Vörös Zsófia (5.o.)
Felkészítők: Mgr. Hovany Renáta, Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Hencz Kornélia, Mgr.art.Kiss Szilvia, Mgr. Németh Nóra
Laki Matek, 2015. október 28., Lakszakállas
Csapatverseny: Pákozdi Benedek (6.o.), Hovany Márton (7.o.), Hollósi Csaba (8.o.) - 4.hely
Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János
NOVEMBER
Kincskeresők, regionális értékeket kutató diákok országos konferenciája, 2015. november 11 - 12, Dunaszerdahely
Rancsó Kamilla, Lucza Ákos, 7.o. - A hetényi őnkéntes tűzoltóegylet története - zsűri dícsérete
Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Rancsó Sarolta, 9.o. - A hetényi leventemozgalom története - zsűri dícsérete
Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea
Pislákoló mécses, egyházi szavalóverseny - a hazai és az egyetemes magyarság papköltőinek versei, valamint a magyar és a világirodalom istenes versei, prózái, 2015. november 14., Komárom
Gál Ádám Vajk (5.o.) - a zsüri különdíja
Rancsó Kamilla (7.o.) - 1.hely
Rancsó Sarolta (9.o.) - 1.hely
Gál Réka Ágota (9.o.) - 1.hely
Felkészítő pedagógusok: Mgr. art. Kiss Szilvia, Mgr. Németh Nóra, PaedDr. Rancsó Andrea
Kulcsár Tibor Vers-és Prózamondó Verseny, 2015.november 27., Pozsony
Gál Réka Ágota (9.o.) - 1. hely
Felkészítő pedagógus: Mgr. art. Kiss Szilvia
TUDOK 2015/2016, Kutató Diákok Országos Konferenciája, 2015. november 27, Dunaszerdahely
Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Rancsó Sarolta, 9.o. - A leventemozgalom története régiónkban c. munkájukkal helít álltak a középiskolások között is.
Felkészítők: PaedDr. Rancsó Andrea, Kőrös Zoltán - Fórum Kisebbségkutató Intézet Somorja
DECEMBER
Mikulásváró advent - virágkötészeti verseny - 2015. december 1. - Karva
Hovany Dóra (5.o.) - 3.hely
Vörös Zsófia (5.o.) - részvétel
Mohoš Viktória (7.o.) - részvétel
Felkészítő pedagógus: Ba Keszeg Ildikó
Zsoltáréneklő országos verseny, 2015. december 8.
ARANYSÁVOS MINŐSÍTÉS: Takács Kamilla, Gál Réka Ágota,9.o., Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Kurina Dóra, 7.o.
Felkészítő pedagógus: Nt. Écsi Gyöngyi, Palcsó Anna
Bibliaismereti kerületi verseny, Jóka
2. hely - Hovany Dóra, Lajos Ábel, Tóth Orsolya, Ádám Boglárka
3. hely - Kusala Viktória, György Réka, Krizsan Márk, Hollósy Csaba
résztvevők: Lucza Ákos, Tárnok Levente, Kurina Dóra, Habardik patrik Dániel, Hovany Márton, Mohos Viktóira, Hencz Annamária, 7.o., Vörös Péter, 6.o., Gál Ádám Vajk, 5.o.
Felkészítő pedagógus: Nt. Écsi Gyöngyi, Palcsó Anna
Pitagorasz - iskolai forduló, 2015. december 8., Hetény
3. osztály: Csintalan Kevin, Czibor Lea, Téglás Gergely, Tóth Kira, Trenčík Vanessa
4. osztály: Gál Levente, Jalsovszky Dávid - eredményes, továbbjutott a járási fordulóba, Kocsis Dóra, Lajos Ábel, Pákozdi Máté - eredményes, továbbjutott a járási fordulóba, Tóth Orsolya
5. osztály: Ádám Boglárka, Bakulár Bálint Benjámin, Balogh Attila, Bencsík Jázmin, Gál Ádám Vajk - eredményes, továbbjutott a járási fordulóba, Hovany Dóra, Váczy Klaudia, Vörös Zsófia
6. osztály: Černák Árpád, Ďurčovič Richárd, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Senkár Zoltán Kristóf, Vörös Péter
7. osztály: Daniš Dárius, Geleta Emese, Habardik Patrik Dániel, Hencz Annamária, Hovany Márton - eredményes, továbbjutott a járási fordulóba, Hromádka Steven, Lucza Ákos, Mohoš Viktória, Németh Kristóf, Pálinkás Adrián, Paluk Dávid, Rancsó Kamilla, Tárnok Levente
8. osztály: György Réka, Hollósi Csaba - eredményes, továbbjutott a járási fordulóba, Kotiers Ráhel Annamária, Križan Márk
Felkészítő pedagógus: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János
Karácsonyi virágkötészet - virágkötészeti verseny, 2015. december 10. . Ógyalla
Sztyehlik Dorina (5.o.) - 4.hely
Ádám Boglárka (5.o.) - részvétel
Bencsík Jázmin (5.o.) - részvétel
Geleta Emese (7.o.) - részvétel
Hencz Annamária (7.o.) - részvétel
Rancsó Kamilla (7.o.) - részvétel
Felkészítő pedagógus: BA Keszeg Ildikó
JANUÁR
Matematika Olimpia, járási forduló, 2016. január 19. Komárom
Vörös Zsófia (5.o.) - 9. hely, eredményes
Takács Kamilla (9.o.) - 8. hely, eredményes
Felkészítő pedagógus: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János
Magyar Kultúra Napja, XX. Kárpát - medencei esszéíró verseny a Palóc Társaság szervezésében, 2016. január 22, Budapest
Kotiers Ráhel Annamária,8.o., Rancsó Sarolta, 9.o. - Leventemozgalom a komáromi régióban c. munkájukkal 1. helyet szerezetek / 129 pályamunka közül
Rancsó Kamilla, 7.o. - A hetényi tűzvészek rövid története - zsüri dícsérete
Lucza Ákos, 7.o. - Az önkéntes tűzoltóegylet Hetényen - zsüri dícsérete
Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea
FEBRUÁR
Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, iskolai forduló, 2016.február 5.
I.kategória - vers
ARANYSÁV: Peredy Abigél (1.o.), Daniš Dorián (2.o.), Bencsík Regina (2.o.), Téglás Gergely (3.o.)
EZÜSTSÁV: Tárnok Félix (1.o.), Szabó Fanni (1.o.), Černák Dóra (1.o.), Hencz Krisztián (1.o.), Berényi Attila (1.o.), Csintalan Balázs (1.o.), Rakus Ján (1.o.), Sárai Csongor (1.o.), Sipos Fruzsina (2.o.), Tóth Bence (2.o.), Trenčík Vanessa (3.o.), Tóth Kira (3.o.)
I. kategória - próza
ARANYSÁV: Bakulár Emília (2.o.), Czibor Lea (2.o.)
EZÜSTSÁV: Sinka Csenge (2.o.)
II. kategória - vers
ARANYSÁV: Balogh Attila (5.o.), Bencsík Jázmin (5.o.), Vörös Zsófia (5.o.)
EZÜSTSÁV: Bakulár Bálint Benjámin (5.o.), Čontoš László (5.o.), Fülöp Krisztopher (4.o.), Hencz Kornél (4.o.), Lajos Ábel (4.o.), Sárai Izabella (4.o.), Szabó Edina (6.o.), Tóth Orsolya (4.o.), Váczy Klaudia (5.o.)
II. kategória - próza
ARANYSÁV: Senkár Kristóf Zoltán (6.o.), Ádám Boglárka (5.o.), Hovany Dóra (5.o.)
III. kategória - vers
ARANYSÁV: Kurina Dóra (7.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.), Hencz Annamária (7.o.)
EZÜSTSÁV: Geleta Emese (7.o.), Lucza Ákos (7.o.), Lampert Zsófia (9.o.), Kusala Viktória (9.o.), Tárnok Levente (7.o.), Hovany Márton (7.o.)
III. kategória - próza
ARANYSÁV: Rancsó Sarolta (9.o.), Rancsó Kamilla (7.o.), Mohoš Viktória (7.o.)
Felkészítő pedagógusok: Roszicska Irén, Hovany Renáta, Lucza Enikő, Hencz Ervin, Hencz Kornélia, Kotiers Éva,
Németh Nóra
Zrínyi Ilona Nemzetközi Matematikaverseny, 2016. február 19., Marcelháza
Név |
Évfolyam |
Felkészítő |
Pontszám |
Helyezés/ Résztv.sz* |
Bakulár Emília |
2. osztály |
Mgr. Hovany Renáta |
39 |
64/95 |
Bencsík Regina |
2. osztály |
Mgr. Hovany Renáta |
44 |
48/95 |
Daniš Dorián |
2. osztály |
Mgr. Hovany Renáta |
38 |
67/95 |
Kocsis Dóra |
4. osztály |
Mgr. Lucza Enikő |
20 |
|
Lajos Ábel |
4. osztály |
Mgr. Lucza Enikő |
38 |
82/122 |
Pákozdi Máté |
4. osztály |
Mgr. Lucza Enikő |
76 |
5/122 |
Tóth Orsolya |
4. osztály |
Mgr. Lucza Enikő |
27 |
|
Hovany Dóra |
5. osztály |
Mgr. Lucza Enikő |
68 |
46/82 |
Ďurčovič Richárd |
6. osztály |
Kocsis János |
35 |
|
Kocsis Ádám |
6. osztály |
Kocsis János |
40 |
|
Pákozdi Benedek |
6. osztály |
Kocsis János |
66 |
22/78 |
Vörös Péter |
6. osztály |
Kocsis János |
37 |
|
Geleta Emese |
7. osztály |
Kocsis János |
68 |
24/65 |
Hencz Annamária |
7. osztály |
Kocsis János |
62 |
33/65 |
Hovany Márton |
7. osztály |
Kocsis János |
58 |
41/65 |
Kurina Dóra |
7. osztály |
Kocsis János |
59 |
39/65 |
Tárnok Levente |
7. osztály |
Kocsis János |
61 |
35/65 |
Hollósi Csaba |
8. osztály |
Kocsis János |
70 |
22/68 |
|
|
|
|
|
* A résztvevők számának csak a 70%-a van feltüntetve. |
|
|
MÁRCIUS
Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, körzeti forduló, Marcelháza, 2016. március 2.
ARANYSÁV: Daniš Dorián (2.o.), Czibor Lea (3.o.), Bencsík Jázmin (5.o.), Senkár Kristóf Zoltán (6.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.), Rancsó Sarolta (9.o.)
EZÜSTSÁV: Hovany Dóra (5.o.), Ádám Boglárka (5.o.), Balogh Attila (5.o.), Peredy Abigél (1.o.), Bencsík Regina (2.o.), Téglás Gergely (3.o.), Bakulár Emília (2.o.), Kurina Dóra (7.o.), Hencz Attila (1.o.), Mohoš Viktória (7.o.)
BRONZ: Vörös Zsófia (5.o.), Rancsó Kamilla (7.o.)
Felkészítő pedagógusok: Roszicska Irén, Hovany Renáta, Lucza Enikő, Hencz Ervin, Hencz Kornélia, Kotiers Éva,
Németh Nóra
Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, járási forduló, Komárom, 2016. március 18.
ARANYSÁV: Senkár Zoltán Kristóf (6.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.)
EZÜSTSÁV: Daniš Dorián (2.o.), Bencsík Jázmin (5.o.), Rancsó Sarolta (9.o.)
BRONZ: Czibor Lea (3.o.)
Felkészítő pedagógusok: Hovany Renáta, Lucza Enikő, Hencz Kornélia, Németh Nóra
Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, országos elődöntő, Újvár, 2016. március 25.
ARANYSÁV: Gál Ádám Vajk (5.o.) és Gál Réka Ágota (9.o.) a tavalyi országos helyezésük alapján csak az országos elődöntőn léptek be versenyzőként, ahol aranysávos minősítést érdemeltek ki. Ök képviselik iskolánkat az országos fordulón.
BRONZSÁV: Senkár Zoltán Kristóf (6.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.)
Felkészítő pedagógus: Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Németh Nóra, Mgr. art. Kiss Szilvia
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny, 2016. március 17., Hetény
Helyezés |
Helyezés/Felvidék |
Név |
Osztály |
Pontszám |
Felkészítő tanár |
45 |
45/131 |
Bakulár Emília |
2. |
46,25 |
Hovany Renáta |
79 |
79/131 |
Bencsík Regina |
2. |
36,75 |
Hovany Renáta |
96 |
96/131 |
Daniš Dorián |
2. |
32,25 |
Hovany Renáta |
110 |
110/131 |
Sipos Fruzsina |
2. |
28,25 |
Hovany Renáta |
25 |
25/147 |
Trencsík Vanessa |
3. |
59,5 |
Lucza Enikő |
87 |
87/147 |
Téglás Gergely |
3. |
42,5 |
Lucza Enikő |
96 |
96/147 |
Tóth Kira |
3. |
38,75 |
Lucza Enikő |
118 |
118/147 |
Czibor Lea |
3. |
34,25 |
Lucza Enikő |
139 |
139/147 |
Csintalan Kevin |
3. |
25 |
Lucza Enikő |
9 |
9/143 |
Pákozdi Máté |
4. |
82,25 |
Lucza Enikő |
39 |
39/143 |
Gál Levente |
4. |
63,5 |
Lucza Enikő |
71 |
71/143 |
Lajos Ábel |
4. |
54,25 |
Lucza Enikő |
92 |
92/143 |
Jalsovsky Dávid |
4. |
50,25 |
Lucza Enikő |
117 |
117/143 |
Tóth Orsolya |
4. |
43,5 |
Lucza Enikő |
124 |
124/143 |
Kocsis Dóra |
4. |
39,75 |
Lucza Enikő |
39 |
39/152 |
Ádám Boglárka |
5. |
62 |
Lucza Enikő |
39 |
39/152 |
Bencsík Jázmin |
5. |
62 |
Lucza Enikő |
56 |
56/152 |
Vörös Zsófia |
5. |
57,25 |
Lucza Enikő |
59 |
59/152 |
Gál Ádám Vajk |
5. |
57 |
Lucza Enikő |
84 |
84/152 |
Hovany Dóra |
5. |
47,75 |
Lucza Enikő |
106 |
106/152 |
Sztyehlik Dorina |
5. |
40 |
Lucza Enikő |
130 |
130/152 |
Váczy Klaudia |
5. |
31,25 |
Lucza Enikő |
19 |
19/120 |
Pákozdi Benedek |
6. |
76,75 |
Kocsis János |
81 |
81/120 |
Ďurčovič Richárd |
6. |
49,5 |
Kocsis János |
86 |
86/120 |
Kocsis Ádám |
6. |
48 |
Kocsis János |
93 |
93/120 |
Vörös Péter |
6. |
44,75 |
Kocsis János |
15 |
15/113 |
Hovany Márton |
7. |
74,5 |
Kocsis János |
41 |
41/113 |
Pálinkás Adrián |
7. |
54,75 |
Kocsis János |
54 |
54/113 |
Geleta Emese |
7. |
49 |
Kocsis János |
55 |
55/113 |
Tárnok Levente |
7. |
48 |
Kocsis János |
64 |
64/113 |
Lucza Ákos |
7. |
45,5 |
Kocsis János |
69 |
69/113 |
Hencz Annamária |
7. |
44,5 |
Kocsis János |
74 |
74/113 |
Mohoš Viktória |
7. |
43 |
Kocsis János |
79 |
79/113 |
Daniš Dárius |
7. |
41,5 |
Kocsis János |
84 |
84/113 |
Németh Kristóf |
7. |
37,75 |
Kocsis János |
94 |
94/113 |
Kurina Dóra |
7. |
33,5 |
Kocsis János |
104 |
104/113 |
Rancsó Kamilla |
7. |
30,5 |
Kocsis János |
44 |
44/138 |
Hollósi Csaba |
8. |
67 |
Kocsis János |
129 |
129/138 |
György Réka |
8. |
29,5 |
Kocsis János |
49 |
49/234 |
Takács Kamilla |
9. |
71,25 |
Kocsis János |
110 |
110/234 |
Kopecz Kitty |
9. |
59,25 |
Kocsis János |
161 |
161/234 |
Gál Réka Ágota |
9. |
50,25 |
Kocsis János |
182 |
182/234 |
Mester Jázmin |
9. |
46 |
Kocsis János |
226 |
226/234 |
Kusala Viktória |
9. |
31,75 |
Kocsis János |
Nemzetközi Számítógépes Rajzverseny, 2016. március 21, Pápa
Krizsan Kitty, 3.o. - 9. hely/19- ből
Czibor Lea, 3.o. - 19. hely/19 - ből
Hovany Dóra, 5.o. - 5. hely/33 - ből
Senkár Zoltán Kristóf, 6.o. - 10. hely/33- ből
Csernák Árpád, 6.o. - 24. hely/33- ból
Rancsó Kamilla, 7.o. - 8. hely/29 - ből
Kotiers Ráhel Annamária, 8.o. - 9. hely/29 - ből
Hovany Márton, 7.o. - 11. hely/29 - ből
Hollósi Csaba, 8.o. - 12. hely/29- ből
Tárnok Levente, 7.o. - 13. hely/29 - ből
Lucza Ákos, 7.o. - 15. hely/29 - ből
Krizsan Krisztián Márk, 8.o. - 19. helí/ 29 - ből
György Réka, 8.o. - 20. hely/29 - ből
Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea
1848-as rajzverseny, 2016.március 15., Szentpéter
1.o.: Sinka Csenge - 2.hely
Szabó Fanni - különdíj
További résztvevők: Peredy Abigél, Berényi Attila, Černák Dóra, Hencz Krisztián, Sárai Csongor, Tárnok Félix
2.o.: Résztvevők: Bencsík Regina, Horváth Dianka, Bakulár Emília, Tóth Bence, Szabó Dániel, Daniš Dorián, Sipos Fruzsina
5.o.: Hovany Dóra - különdíj
Felkészítő pedagógus: Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Hovany Renáta
Katedra matematika verseny - elődöntőbe jutott tanulók
Ádám Boglárka (5.o.)
Kocsis Ádám (6.o.)
Pákozdi Benedek (6.o.)
Hovany Márton (7.o.)
Kopecz Kitty (9.o.)
A tavalyi országos döntő I. és II. díjasai egyből az országos döntőbe jutottak:
Hollósi Csaba (8.o.)
Takács Kamilla (9.o.)
Felkészítő pedagógusok: Lucza Enikő, Kocsis János
Pitagorasz, járási forduló, 2016. március 8.-9., Komárom
Pákozdi Máté (4.o.) - eredményes, 17.hely
Hovany Márton (7.o.) - eredményes, 13.hely
Hollósi Csaba (8.o.) - eredményes, 4.hely
További résztvevők: Gál Ádám Vajk (5.o.)
Felkészítő pedagógusok: Lucza Enikő, Kocsis János
ÁPRILIS
Matematika Olimpia - Z6, Z7, Z8 kategória, 2016. április 5.
Hovany Márton |
7. |
10 |
9. eredményes |
Geleta Emese |
7. |
0 |
44. |
Hollósi Csaba |
8. |
18 |
1. eredményes |
Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János
Matematika Katedra ELŐDÖNTŐ, Zselíz, 2016. április 8.
S.sz. |
Név |
Évfolyam |
Összpontszám |
Helyezés |
1. |
Ádám Boglárka |
5. |
5 |
30. |
2. |
Kocsis Ádám |
6. |
3 |
31. |
3. |
Hovany Márton |
7. |
1 |
20. |
4. |
Kopecz Kitty |
9. |
15 |
6. |
Pákozdi Benedek betegség miatt nem vett részt az elődöntőn.
Kopecz Kitty eljutott a dunaszerdahelyi országos döntőbe.
Felkészítő pedagógus: Mgr. Lucza Enikő, Mgr. Kocsis János
Nagy László Szavalóverseny, Pápa, Magyarország, 2016. április 11.
Gál Ádám Vajk (5.o.) - 1. hely
Daniš Dorián (2.o.) - 2. hely
Bencsík Jázmin (5.o.) - 2. hely
Kotiers Ráhel Annamária (8.o.) - 3. hely
Bencsík Regina (2.o.), Téglás Gergely (3.o.), Tóth Kira (3.o.) - résztvevők
Felkészítő pedagógusok: Mgr. art Kiss Szilvia, Hovany Renáta, Hencz Kornélia, Németh Nóra, Lucza Enikő
Harmos Károly rajzverseny (SZMPSZ), 2016. április 11.
1.osztály: Peredy Abigél, Sinka Csenge, Szabó Fanni, Černák Dóra, Berényi Attila, Hencz Krisztián, Tárnok Félix
2.osztály: Bakulár Emília, Bencsík Regina, Daniš Dorián, Sipos Fruzsina, Szabó Dániel
5.osztály: Hovany Dóra
Felkészítő pedagógus: Mgr. Roszicska Irén, Mgr. Hovany Renáta
Médiasztár, országos döntő, Gúta, 2016. április 13.
Résztvevők: Hovany Dóra, Ádám Boglárka (5.o.)
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia
Sajó Károly országos Környezet- és Természetvédelmi Csapatverseny, Gúta, 2016. április 19.
Rancsó Kamilla, Hovany Márton, Lucza Ákos (7.o.) - 5. hely/14 - ből
Habardik Patrik Dániel póttagként részt vett a teljes felkészülésben
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta, PaedDr. Rancsó Andrea
OTTDK- Országos Technikai és Tudományos Diákalkotó Kiállítás, 2016.április 22., Budapest
Hovany Márton (7.o.) - különdíj
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta
"VESMÍR OČAMI DETÍ" - az ógyallai csillagvizsgáló országos rajzversenye, 2016. április 22.
Gál Levente (4.o.) - díjazott munka
Felkészítő pedagógus: Horváth Anita
Dobré slovo "Jó szó" szlovák nyelvű szavalóverseny, kerületi forduló, 2016.április26., Komárom
Gál Réka Ágota (9.o.) - 2.hely
Felkészítő pedagógus: Szilárd Ágnes, Mgr. art. Kiss Szilvia
Dobré slovo "Jó szó" szlovák nyelvű szavalóverseny, országos forduló, 2016. április 27., Komárom
Gál Réka Ágota (9.o.) - 2.hely
Felkészítő pedagógus: Szilárd Ágnes, Mgr. art. Kiss Szilvia
Mérföldkövek, Helytörténészek országos konferenciája, Udvard, 2016. április 30.
Meghívott előadók: Rancsó Sarolta (9.o.), Lucza Ákos (7.o.) - Tarczy-kutatás Hetényen
felkészítő ped.: PaedDr. Rancsó Andrea
Showtime, Látványtánc országos bajnokság, Léva, 2016. április 30 - május 1.
Mohoš Viktória, Hencz Annamária, Kurina Dóra, Rancsó Kamilla (7.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.) - országos 3. hely csapatban
Kotiers Ráhel Annamária, Kurina Dóra - páros látványtánc - 1. hely
Gál Réka Ágota (9.o.) - szólóban 1. hely, ezzel eljutott az Európa Bajnokságra
Felkészítők: Chudá Fatima, Juhásová Lenka /Ógyallai Művészeti Alapiskola/
Édes Gergely Műveltségi Vetélkedő, Madar, 2016. április 29,
Kopecz Kitty, Lampert Zsófia, Rancsó Sarolta (9.o.) - 5. hely
Mester Jázmin (9.o.), Kotiers Ráhel Annamária (8.o.) - résztvevők
Felkészítő ped.: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Kotiers Éva
Tompa Mihály Országos Vers-és Prózamondó Verseny, országos döntő, Rimaszombat, 2016. április 28.-30.
ARANYSÁV: Gál Ádám Vajk (5.o.) - II. kategória, vers - 2.hely és különdíj: "Hazai szerző művét mondó legsikeresebb előadó"
ARANYSÁV: Gál Réka Ágota (9.o.) - III. kategória, vers - 2.hely
Felkészítő pedagógus: Mgr. art. Kiss Szilvia
EZÜSTSÁV: Gál Réka Ágota (9.o.) - VI. kategória, Verséneklők "Nesze Te" tagjaként szerepelt, és a zsüri különdíját kapta "A legjobb zenei ötlet"-ért
Dôvera Cup kispályás foci "D" csoport - selejtező, Hetény, 2016. április 8.
Csapatverseny: Černák Árpád (6.o.), Gál Ádám Vajk (5.o.), Hencz Kornél (4.o.), Hovany Márton (7.o.), Kocsis Ádám (6.o.), Németh Kristóf (7.o.), Pákozdi Benedek (6.o.), Pákozdi Máté (4.o.), Senkár Zoltán Kristóf (6.o.), Tóth Balázs (4.o.) - 2.hely
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
McDonald´s Cup kispályás foci - selejtező, Hetény, 2016. április 28.
Csapatverseny: Csintalan Balázs (1.o.), Fülöp Krisztopher (4.o.), Jalsovszky Dávid (4.o.), Križan Kristóf (4.o.), Pákozdi Máté (4.o.), Ruháš Alex (4.o.), Tóth Balázs (4.o.) - 1.hely
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
MÁJUS
Katedra Matematika DÖNTŐ, Dunaszerdahely, 2016. május 6.
S.sz. |
Név |
Évfolyam |
Összpontszám |
Díj |
Helyezés |
1. |
Hollósi Csaba |
8. |
46 |
II. |
6. |
2. |
Kopecz Kitty |
9. |
12 |
- |
21. |
4. |
Takács Kamilla |
9. |
39 |
III. |
12. |
Felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János
McDonald´s Cup kispályás foci - járási középdöntő és döntő, Hetény, 2016. május 5.
Csapatverseny: Csintalan Balázs (1.o.), Daniš Dorián (2.o.), Fülöp Krisztopher (4.o.), Jalsovszky Dávid (4.o.), Križan Kristóf (4.o.), Pákozdi Máté (4.o.), Ruháš Alex (4.o.), Tóth Balázs (4.o.) - 3.hely
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
Katedra Alsós Anyanyelvi Verseny, levelezős, 5 forduló
MINIONOK: Tóth Orsolya, Ruhás Alex, Hencz Kornél
KÁD: Kocsis Dóra, Lajos Ábel, Fülöp Krisztopher
KISOKOSOK: Pákozdi Máté, Sárai Izabella, Gál Levente
Felkészítő pedagógus: Hencz Ervin
Katedra Alsós Anyanyelvi Verseny, országos forduló, Dunaszerdahely, 2016. május 9.
KÁD csapat: Pákozdi Máté, Kocsis Dóra, Lajos Ábel 5.hely/14-ből
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
Mozaik Tanulmányi Verseny - TÖRTÉNELEM, 5 fordulós
Rancsó Kamilla, 7.o. - 225. hely/450- ből
Lucza Ákos, 7.o. - 240. hely/450- ből
Habardik Patrik Dániel, 7.o. - 268. hely/450 - ből
Rancsó Sarolta, 9.o. - 260/330- ból
Felkészítő pedagógus: Rancsó Andrea
Tehetségtábor Galánta, 2016. május 17.
Lucza Ákos, Rancsó Kamilla, 7.o., Kotiers Ráhel Annamária, 8.o., Rancsó Sarolta, 9.o. - meghívott előadók
XII. Regionális Atlétikai Nap, Búcs, 2016. május 16.
Mohoš Viktória (7.o.) - összesített 2.hely /60m futás - 2.hely, 300m futás - 3.hely, távolugrás - 1.hely, magasugrás - 3.hely/
Daniš Dárius (7.o.) - összesített 6.hely /60m futás - 2.hely, 300m futás - 2.hely, távolugrás - 3.hely/
Kálmán Krisztián - 60m futás - 2.hely
Hencz Annamária - magasugrás - 2.hely
Résztvevők: Hovany Dóra (5.o.), Kocsis Ádám (6.o.), Kurina Dóra, (7.o.), Hollósi Csaba, György Réka, Kotiers Ráhel (8.o.)
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
Diákolimpia 2015/16, Atlétika négytusa, Bátorkeszi, 2016.május 31.
Kálmán Krisztián (8.o.) - 5.hely
Résztvevők: Danis Dárius, Mohos Viktória, Hencz Annamária (7.o.)
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
JÚNIUS
Duna Menti Tavasz, a gyerek bábosok, színjátszók és hagyományőrzők éves seregszemléje,
2016.június 2.-3., Dunaszerdahely
Színjátszók között aranysávos minősítés: A Hetényi Református Gyülekezet Tábita Színpadának a József és testvérei című előadásért (rendezte: Écsi Gyöngyi, jelmeztervező: Kotiers Éva)
A zsűri különdíja: Gál Ádám Vajknak, a Hetényi Református Gyülekezet Tábita Színpada tagjának a kiváló színészi alakításért
A színjátszócsoport tagjai: Tóth Orsolya, Lajos Ábel (4.o.), Bakulár Bálint Benjámin, Ádám Boglárka, Hovany Dóra, Gál Ádám Vajk (5.o.), Vörös Péter (6.o.), Hovany Márton, Habardik Patrik Dániel, Lucza Ákos, Tárnok Levente, Rancsó Kamilla, Mohos Viktória, Hencz Annamária, Kurina Dóra, Geleta Emese (7.o.), Križan Krisztián Márk, Hollósi Csaba, Kotiers Ráhel Annamária, György Réka (8.o.), Gál Réka Ágota (9.o.)
Felkészítő pedagógus: Écsi Gyöngyi lelkész asszony
SZÉCHENYI ISTVÁN KÉPZŐMŰVÉSZETI VERSENY, a Hidaskürti Magán Szakközépiskola kerületi rajzpályázata, 2016. június 6.
Kotiers Ráhel Annamária, 8.o. - Széchenyi portré - 1. hely
Ádám Boglárka, 5.o. - A reformkor divatja - 6. hely
résztvevők: Hovany Dóra, Gál Ádám Vajk (5.o.), Szabó Edina, Bolla Dóra (6.o.), Rancsó Kamilla, Hencz Annamária, Lucza Ákos, Mohos Viktória (7.o.),
Felkészítő pedagógus: Ba. Keszeg Ildikó
Madari Kupa, 2016. június 7., Madar
Résztvevők: Kálmán Krisztián, Hollósi Csaba (8.o.), Danis Dárius, Kurina Dóra, Mohos Viktória, Hencz Annamária (7.o.), Kocsis Ádám (6.o.), Gál Ádám Vajk, Hovany Dóra (5.o.)
Felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
"Pro Patria et Libertate", Kupanap, 2016. június 10., Hetény
Kálmán Krisztián (8.o.) - 3.hely IDŐ: 5:34
Csapatversenyben Kálmán Krisztián (8.o.), Danis Dárius (7.o.), Mohos Viktória (7.o.) - 6.hely IDŐ: 19:22
Résztvevők:
5.o.: Gál Ádám Vajk, Hovany Dóra, Vörös Zsófia, Bencsík Jázmin, Bakulár Bálint, Pataki Viktor, Čontoš László
6.o.: Kocsis Ádám, Hromádka Kristopher, Černák Árpád, Szabó Edina, Senkár Kristóf, Pákozdi Benedek, Bolla Dóra, Ďurčovič Richárd, Vörös Péter DICSÉRETES AZ EGÉSZ OSZTÁLY RÉSZVÉTELE
7.o.: Daniš Dárius, Mohoš Viktória, Hovany Márton, Hromádka Steven, Tárnok Levente, Hencz Annamária
8.o.: Pluhár György, Hollósi Csaba, Kálmán Krisztián
9.o.: Senkár Kornél, Szkaliczki Bálint, Takács Kamilla
TIT - Tehetséggondozó Tanulmányi Verseny, nemzetközi szintű levelezős verseny történelemből
Horváth Dániel (9.o.) - 6.hely
Felkészítő pedagógus: Szilárd Ágnes
COM - DANCE, városi modern-és divattánc verseny, 2016. június 18, Komárom
Gál Réka Ágota (9.o.) - 1.hely
Felkészítő pedagógus: Fatima Chudá /Ógyallai Művészeti Alapiskola/
Showtime, Látványtánc Európa - bajnokság, Léva, 2016. június 30.
Gál Réka Ágota (9.o.) - junior akrobatikus látványtánc kategória, szóló 1. hely, Európa-bajnoki aranyérem
Felkészítők: Chudá Fatima, Juhásová Lenka /Ógyallai Művészeti Alapiskola/