Síkirándulás

Élménybeszámoló

2015. február 9-14. Két iskolával együtt érkeztünk meg Krahuléra. A hó meglepően nagy volt. Délután máris elkezdtünk síelni tanulni. Mindenki örült, hogy síelhet. Persze nem ment mindenkinek olyan jól. Akik már tavaly voltak síelni, vagy már tudtak, azok magasabbról is leereszkedhettek. Vacsorát már kaptunk, de nem volt annyira finom. Vacsora után Éva néni különféle programokat szervezett nekünk minden este. Nagyon jól éreztük magunkat ezeken az esti programokon. Akik úgy jelentkeztek a sítúrára, hogy még nem tudtak síelni, hamar megtanultak. Az éjjeli síelésre szinte mindenki kijött. Picit féltünk, de jó buli volt. A túra utolsó napján fájó szívvel összepakoltunk, és elindultunk haza. A buszon a sok újonnan szerzett baráttal felidéztük a vicces pillanatokat. A sítúra szuper volt, reméljük jövőre is ilyen jót síelhetünk.

Kotiers Ráhel Annamária, Hollósi Csaba