Diákolimpia - országos multimediális seregszemle, Dunaszerdahely, 2014. szeptember 10 - október 4.
Lucza Ákos, 6.o. - Ez igen - Könyvtári nap a Tarczyban - résztvevő
Rancsó Kamilla, 6.o. - Láss csodát - A virágról - résztvevő
Rancsó Sarolta, 8.o. - Ez igen - Halloween a Tarczyban - országos 7. helyezett
Tanka Anna, 9.o. - Ez igen - Egy év a Tarczyban - résztvevő
felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea
Pátka, Kispályás barátságos labdarúgótorna, 2014. szeptember 19.
2. hely/3 - ból:
U12: Kis Dominik, Csernák Árpád, Pákozdi Benedek, Hovany Márton, Danis Dáriusz, Németh Kristóf, Krizsan Márk
U14: Fehérvári Bence, Bokros Márió, Vágner István, Androvics János, Juhász Adalbert Áron, Lucza Levente
felkészítő: Pákozdi Péter, Hencz Ervin,
Mezei futás, Komárom, 2014. szeptember 24.
Czibor Kinga, 9.o. - 35. hely/80 - ból
Gál Réka Ágota, 8.o. - 8. hely/ 80 - ból
Bokros Márió, 8.o. - 25. hely/ 80 - ból
Takács Dániel, 9.o. - 50. hely/80 - ból
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
Baróti Szabó Dávid Szavalóverseny, Dunaradvány, 2014. október 17
Gál Réka Ágota, 8.o. - 1. hely
Kotiers Ráhel Annamária, 7.o. - 3. hely
Geleta Emese, 6.o. - 3. hely
Gál Ádám Vajk, 4.o. - 2. hely
Czibor Lea, 2.o. - eredményes szavaló
felkészítő pedagógusok: Mgr. Téglás Erika, Mgr. Hencz Kornélia, Mgr. Kotiers Éva, Mgr. Németh Nóra, Mgr. Csintalan Márta
Tanka Anna, 9.o., Rancsó Sarolta, 8.o., Senkár Kornél, 8.o. - csapatversenyben 2. hely/7 csapatból
felkészítő pedagógus: Mgr. Sukola Anita
Rancsó Sarolta, 8.o. - 2. hely
Tanka Anna, 9.o. - 3. hely
felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea, Mgr. Sukola Anita
Kossányi - kupa, asztalitenisz, Szentpéter, 2014. november 6
Juhász Adalbert Áron, Bokros Márió, Hollósi Csaba, Pluhár György - részvétel
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
Kossányi kispályás Focitorna, 2014. november 11., Szentpéter
Juhász Adalbert Áron, Vágner István Androvics János, Bokros Márió, Kis Dominik, Fehérvári Bence, Hollósi Csaba, Križan Márk - 4. hely
felkészítő: Hencz Ervin
Kincskeresők, helyi értékeket kutató diákok országos konferenciája, Dunaszerdahely, 2014. november 12 - 13
Rancsó Kamilla, Lucza Ákos, 6.o. - Hetényi leányleveneték elhurcolásának története
Kotiers Ráhel Annamária,7.o., Rancsó Sarolta, 8.o. - Hetényi leveneték a második világháború végén
a munkákat a kiemelkedő színvonaló kutatási munkák közé sorolták
Felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea
Kincskeresők, logókészítő országos verseny, Dunaszerdahely, 2014. november 13.
Országos eredményes pályázók: Geleta Emese, Lucza Ákos, Hovany Márton, Hencz Annamária, Rancsó Kamilla, Szalai Zója Lili, Bolla Dóra, Szabó Edina, Lampert Zsófia, Kis Dominik, Takács Kamilla
Rajzverseny, Pápa, 2014. november 18.
Bakulár Emília, Danis Dorián, Tóth Bence, Tóth Kira, Czibor Lea, Steiner Márk, Csintalan Kevin, Téglás Gergely
felkészítő pedagógus: Mgr. Hovany Renáta
Őszi hangulatban, Virágkötészeti verseny, 2014. november 19, Karva
Gál Réka Ágota, 8.o. - Őszi csokor, 3. hely,
Rancsó Sarolta, 8.o., Hozák Bettina, 9.o. - eredményesen képviselték iskolánkat
felkészítő pedagógus: Ba. Keszegh Ildikó
Laki Matek, 2014. október 29. Lakszakállas
Csapatverseny 3. helyezés (14 csapatból)
Csapatot Hovany Márton (6. osztály), Hollósi Csaba (7. osztály) és Takács Kamilla (8. osztály) alkotta.
felkészítő: Mgr. Kocsis János
Pislákoló mécses, katolikus szavalóverseny, 2014. november 22, Komárom
Gál Réka Ágota, 8.o. - 2. hely
Gál Ádám Vajk, 4.o. - 3. hely
felkészítő: Mgr.art. Kis Szilvia
XIX. Kárpát - medencei honismereti verseny, 2014. november 22., Szabadka (Szerbia)
Hozák Bettina, Czibor Kinga, Tanka Anna, 9.o. - 10. hely / 24 csapatból
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia, PaedDr. Rancsó Andrea
Kulcsár Tibor szavalóverseny, 2014. november 28., Pozsony
Gál Réka Ágota, 8.o. - 1. hely
felkészítő pedagógus: Mgr. art. Kis Szilvia, Mgr. Németh Nóra
TUDOK 2014/2015, Dunaszerdahely, 2014. november 28.
Rancsó Sarolta, 8.o. - Színház az egész Hetény! - 3. hely, ezzel bejutott a Miskolcon megrendezendő nemzetközi nagydöntőbe.
felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea
Teremfoci - Szentpéter - FC Hetény, 2014. november 29, Szentpéter
Bokros Márió, Vágner István - legjobb kapus, Androvics János, Horany Márton, Králik Dáriusz, Kálmán Marcel
3. hely
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
PITAGORASZ, ISKOLAI FORDULÓ 2015 december 10-én és 11-én
Az iskolai forduló résztvevői:
3. osztály |
Gál Levente, Jalsovszky Dávid, Pákozdi Máté, Sárai Izabella, Tóth Orsolya |
4. osztály |
Ádám Boglárka, Gál Ádám Vajk, Hovany Dóra, Váczy Klaudia |
5. osztály |
Ďurčovič Richard, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek,Senkár Zoltán Kristóf Szalai Zója Lili, Vörös Péter |
6. osztály |
Daniš Dárius, Geleta Emese, Habardik Patrik Daniel, Hencz Annamária, Hovany Márton, Lucza Ákos, Mohoš Viktória, Pálinkás Adrián, Paluk Dávid, Tárnok Levente |
7. osztály |
György Réka, Hollósi Csaba, Kotiers Ráhel Annamária , |
8. osztály |
Bokroš Márió, Gál Réka, Kopecz Kitty, Kusala Viktória, Lampert Zsófia, Mester Jázmin, Rancsó Sarolta, Szkaliczki Bálint, Takács Kamilla |
eredményes megoldók:
Pákozdi Máté |
Ádám Boglárka |
Gál Ádám Vajk |
Hovany Dóra |
Hovany Márton |
Geleta Emese |
Lucza Ákos |
Hollósi Csaba |
Takács Kamilla |
Bokroš Márió |
Mester Jázmin |
Kopecz Kitty |
Bolla Edina, 9.o. - különdíj
Gál Réka Ágota, Rancsó Sarolta, 8.o. - sikeres résztvevők
felkészítő: BA Keszegh Ildikó
ZRÍNYI ILONA NEMZETKÖZI MATEMATIKAVERSENY 2015. február 20.Marcelháza
|
Név |
Évfolyam |
Felkészítő |
Helyezés/ Résztv.sz* |
|
Pákozdi Máté |
3. osztály |
Mgr. Csintalan Márta |
7/76 |
|
Ádám Boglárka |
4. osztály |
Mgr. Csintalan Márta |
|
|
Pákozdi Benedek |
5. osztály |
Mgr. Csintalan Márta |
|
|
Kocsis Ádám |
5. osztály |
Mgr. Csintalan Márta |
30/49 |
|
Geleta Emese |
6. osztály |
Kocsis János |
|
|
Hencz Annamária |
6. osztály |
Kocsis János |
|
|
Hovany Márton |
6. osztály |
Kocsis János |
34/62 |
|
Kurina Dóra |
6. osztály |
Kocsis János |
44/62 |
|
Tárnok Levente |
6. osztály |
Kocsis János |
58/62 |
|
Hollósi Csaba |
7. osztály |
Kocsis János |
19/52 |
|
Takács Kamilla |
8. osztály |
Kocsis János |
19/50 |
|
|
|
|
|
|
* A résztvevők számának csak a 70%-a van feltüntetve. |
|
Magyar Kultúra Napja, Kárpát - medencei XIX. esszéíró pályázat a Palóc Társaság szervezésében, 2015. január 18., Budapest
Lucza Ákos, Rancsó Kamilla, 6.o. - 3. hely
Kotiers Ráhel Annamária, 7.o. - dícséret
Hozák Bettina, 9.o.
felkész. ped.: PaedDr. Rancsó Andrea
Szép Magyar beszéd, járási verseny, 2015. február 13., Komárom
Gál Ádám Vajk, 4.o. - járási 3. hely/10 versenyzőből
felkészítő ped.: Mgr. Csintalan Márta
Tompa Mihály Országos vers- és prózamondó verseny iskolai fordulója, Hetény, 2015. február 24.
továbbjutók a körzeti versenyre:Ádám Boglárka, Bolla Edina, Czibor Lea, Danis Dorián, Geleta Emese, Hencz Kornél, Hovany Márton, Kotiers Ráhel, Lampert Zsófia, Lucza Ákos, Mohos Viktória, Rancsó Sarolta, Senkár Kristóf Zoltán, Takács Kamilla, Téglás Gergely, Váczy Klaudia
A listához még számítsuk hozzá a kiemelt Gál Rékát és Gál Ádámot!
Felkészítő pedagógusok: Hovany Renáta, Roszicska Irén, Csintalan Márta, Kotiers Éva, Hencz Kornélia, Németh Nóra
Bibliaverseny Jóka, 2015. március 7
kerületi verseny: nagyok A csapata - Gál Réka Ágota, Lucza Levenete, Pluhár Katalin, Krizsan Márk, Bolla Edina - I. hely
B csapat: Hencz Annamária, Habardik Patrik Dániel, Hovany Márton, Kurina Dóra, Tűrnok Levenete - 10. hely
kicsik A csapata: Balogh Attila, Ádám Boglárka, Gál Ádám Vajk, Hencz Kornél, Tóth Orsolya - I. hely
B csapat: Bakulár Bálint, Hovany Dóra, Lajos Ábel, Krizsan Kristóf, Váczy Klaudia, Vörös Péter - 5. hely
felkészítő: Nt. Écsi Gyöngyi
Tompa Mihály Országos vers- és prózamondó verseny körzeti fordulója, Marcelháza, 2015. március 11.
Araranysávos, továbbjutók a járási versenyre: Bolla Edina, Czibor Lea, Geleta Emese, Hovany Márton, Kotiers Ráhel, Mohos Viktória, Rancsó Sarolta, Téglás Gergely
Ezüstsávos: Danis Dorián, Lampert Zsófia, Lucza Ákos, Senkár Kristóf Zoltán, Takács Kamilla,Váczy Klaudia
Bronzsávos: Ádám Boglárka, Hencz Kornél,
A listához még számítsuk hozzá a kiemelt Gál Rékát és Gál Ádámot!
Felkészítő pedagógusok: Hovany Renáta, Roszicska Irén, Csintalan Márta, Kotiers Éva, Hencz Kornélia, Németh Nóra
PITAGORASZ, JÁRÁSI FORDULÓ 2015 március16.- 17 Komárom
Név |
Évfolyam |
Helyezés |
Pákozdi Máté |
3. |
11. eredményes |
Gál Ádám Vajk |
4. |
23. |
Hovany Márton |
6. |
12. eredményes |
Hollósi Csaba |
7. |
14. |
Takács Kamilla |
8. |
12. eredményes |
Bokroš Márió |
8. |
31. |
Tarczy vetéledő (Hetény - Pápa), Hetény, 2015. március 19.
1. hely: Rancsó Kamilla, Lucza Ákos, HHabardik Patrik Déniel
2. hely: Gál Réka Ágota, Lampert Zsófia, Rancsó Sarolta
3. hely: Hencz Annamária, Mohos Viktória, Tárnok Levente
5. hely: Kotiers Ráhel Annamária, György Réka, Fábrik Henrietta
6. hely: Hollósy Csaba, Horváth Dániel, Krizsan Krisztián Márk
felkészítő pedagógus: Rancsó Andrea, Boros Ágnes, Hencz Kornélia
KENGURU NEMZETKÖZI MATEMATIKAVERSENY 2015. március 19
Helyezés |
Helyezés/Felvidék |
Név |
Osztály |
Felkészítő tanár |
27 |
27/137 |
TRENCSíK VANESSA |
2. |
Mgr. Roszicska Irén |
79 |
79/137 |
TÉGLÁS GERGELY |
2. |
Mgr. Roszicska Irén |
80 |
80/137 |
TÓTH KIRA |
2. |
Mgr. Roszicska Irén |
98 |
98/137 |
CZIBOR LEA |
2. |
Mgr. Roszicska Irén |
10 |
10/127 |
PÁKOZDI MÁTÉ |
3. |
Mgr. Csintalan Márta |
18 |
18/127 |
RUHÁŠ ALEX |
3. |
Mgr. Csintalan Márta |
20 |
20/127 |
JALSOVSKY DÁVID |
3. |
Mgr. Csintalan Márta |
39 |
39/127 |
GÁL LEVENTE |
3. |
Mgr. Csintalan Márta |
39 |
39/127 |
LAJOS ÁBEL |
3. |
Mgr. Csintalan Márta |
118 |
118/127 |
KOCSIS DÓRA |
3. |
Mgr. Csintalan Márta |
70 |
70/121 |
ÁDÁM BOGLÁRKA |
4. |
Mgr. Csintalan Márta |
76 |
76/121 |
HOVANY DÓRA |
4. |
Mgr. Csintalan Márta |
97 |
97/121 |
GÁL ÁDÁM VAJK |
4. |
Mgr. Csintalan Márta |
33 |
33/106 |
ĎURČOVIČ RICHARD |
5 |
Mgr. Csintalan Márta |
53 |
53/106 |
KOCSIS ÁDÁM |
5. |
Mgr. Csintalan Márta |
69 |
69/106 |
SENKÁR ZOLTÁN KRISTÓF |
5. |
Mgr. Csintalan Márta |
72 |
72/106 |
PÁKOZDI BENEDEK |
5. |
Mgr. Csintalan Márta |
97 |
97/106 |
VÖRÖS PÉTER |
5. |
Mgr. Csintalan Márta |
37 |
37/114 |
HOVANY MÁRTON |
6. |
Kocsis János |
48 |
48/114 |
GELETA EMESE |
6. |
Kocsis János |
49 |
49/114 |
KURINA DÓRA |
6. |
Kocsis János |
73 |
73/114 |
DANIŠ DÁRIUS |
6. |
Kocsis János |
91 |
91/114 |
PÁLINKÁS ADRIÁN |
6. |
Kocsis János |
98 |
98/114 |
HENCZ ANNAMÁRIA |
6. |
Kocsis János |
104 |
104/114 |
NÉMETH KRISTÓF |
6. |
Kocsis János |
109 |
109/114 |
TÁRNOK LEVENTE |
6. |
Kocsis János |
113 |
113/114 |
MOHOŠ VIKTÓRIA |
6. |
Kocsis János |
9 |
9/124 |
HOLLÓSI CSABA |
7. |
Kocsis János |
35 |
35/124 |
KOTIERS RÁHEL ANNAMÁRIA |
7. |
Kocsis János |
60 |
60/124 |
KRIŽAN MÁRK KRISZTIÁN |
7. |
Kocsis János |
93 |
93/124 |
GYÖRGY RÉKA |
7. |
Kocsis János |
25 |
25/105 |
BOKROŠ MÁRIÓ |
8. |
Kocsis János |
38 |
38/105 |
GÁL RÉKA ÁGOTA |
8. |
Kocsis János |
50 |
50/105 |
KOPECZ KITTY |
8. |
Kocsis János |
78 |
78/105 |
LAMPERT ZSÓFIA |
8. |
Kocsis János |
88 |
88/105 |
RANCSÓ SAROLTA |
8. |
Kocsis János |
94 |
94/105 |
MESTER JÁZMIN |
8. |
Kocsis János |
102 |
102/105 |
KUSALA VIKTÓRIA |
8. |
Kocsis János |
46 |
46/294 |
HOZÁK BETTINA |
9. |
Kocsis János |
136 |
136/294 |
CZIBOR KINGA |
9. |
Kocsis János |
220 |
220/294 |
TANKA ANNA |
9. |
Kocsis János |
TUDOK, XV. Kutató Diákok Országos (Kárpát - medencei) Konferenciája, 2015. március 20 - 21, Kecskemét
Rancsó Sarolta, 8.o. - zsűri dícserete
felkészítő pedagógus: Rancsó Andrea
Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó verseny járási fordulója, 2015. március 23., Komárom
aranysávos: Gál Réka Ágota, Gál Ádám Vajk, Rancsó Sarolta
ezüstsávos: Téglás Gergely, Czibor Lea, Geleta Emese, Mohos Viktória, Hovany Márton, Kotiers Ráhel Annamária, Bolla Edina
felkészítő pedagógus: Roszicsk Irén, Hencz Kornélia, Hovany Renáta, Kotiers Éva, Németh Nóra
MATEMATIKA OLIMPIA - Z6, Z7, Z8 KATEGÓRIA 2015.április 8. Komárom
Név |
Évfolyam |
Helyezés |
|
Hovany Márton |
6. |
22. eredményes |
|
Geleta Emese |
6. |
32. |
|
Hollósi Csaba |
7. |
3. eredményes |
|
Takács Kamilla |
8. |
3. eredményes |
Dobré slovo, járási szlovák szavalóverseny, 2015. március 24, Komárom
Gál Réka Ágota, 8.o. - 1. hely
Geleta Emese, 6.o. - 4. hely
felkészítő pedagógus: Szilárd Ágnes
Médiasztár, Országos 5 fordulós levelezős verseny, 2015. március
Meghívást kaptak az országos döntőre:
Rancsó Kamilla, Geleta Emese, 6.o., Rancsó Sarolta, 8.o., Tanka Anna, Hozák Bettina, Bolla Edina, 9.o.
Sikeres megoldó: Hencz Annamária, 6.o.
felkészítő pedagógus: Hencz Kornéllia, Németh Nóra
VI. Médiasztár országos tehetséggondozó diákújságíró – verseny, 2015. március 31, Gúta
Geleta Emese, 6.o. - I. katagória Médiasztár
sikeresen szerepeltek: Rancsó Kamilla, Bolla Edina, Tanka Anna, Hozák Bettina, Rancsó Sarolta
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia, Mgr. Németh Nóra
Számítógépes rajzverseny a Paint programban, 2015. március 31., Pápa
Kotiers Ráhel Annamária, 7.o. - megosztott 2. hely/18
Fábrik Henrietta, 7.o. - megosztott 3. hely/18
Lucza Ákos, 6.o. - 14. hely/37 Habardik Patrik Dániel, 6.o. - 23. hely/37 Tárnok Levente, 6.o. - 28. hely/37 Rancsó Kamilla, 6.o. - 29. hely/37 Bolla Dóra, 5.o. - 30. hely/37 Kocsis Ádám, 5.o. - 31. hely/37 Szabó Edina, 5.o. - 34. hely/37 Hencz Annamária, 6.o. - 35. hely/37
felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea
Dovera Kupa, 2015. április 9. Marcelháza
körzeti II. hely: Hollósi Csaba, Králik Dárius, Hovany Márton, Németh kristóf, Danis Dárius, Kocsis Ádám, Pákozdi Benedek, Gál Ádám Vajk, Csernák Árpád, Senkár Zoltán Kristóf, Hencz Kronél, Tóth Balázs
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin, Pákozdi Tihamér
Nagy László Szavalóverseny, 2015. április 11., Pápa
Danis Dárius, 1.o. - különdíj
Hencz Kornél, 3.o. - 2. hely
Gál Ádám Vajk, 4.o. - 1. hely
Kotiers Ráhel Annamária, 7.o. - 2. hely
Gál Réka Ágota, 8.o. - 1. hely
Téglás Getgely, 2.o., Geleta Emese, 6.o. - résztvevől
Felkészítő pedagógusok: Hovany Renáta, Klucsár Irén, Kis Szilvia, Kotiers
Körzeti kidobócska verseny, 2015. április 24, Komárom
körzeti 2. hely: Ádám Boglárka, Bolla Dóra, Fábrik Henrietta, Geleta Emese, György Réka, Hencz Annamária, Hovany Dóra, Kotiers Ráhel, Kurina Dóra, Mohos Viktória, Rancsó Kamilla, Szabó Edina
felkészítő ped.: Mgr. Hencz Ervin
Tompa Mihály Vers- és Prózamondó verseny kerületi fordulója, 2015. április, Komárom
Gál Réka Ágota, Gál Ádám Vajk - aranysávos minősítés, továbbjutó az országos döntőre
Rancsó Sarolta - ezüstsávos
felkészítő: Mgr. Art. Kiss Stilvia, Mgr. Németh Nóra
Toll és Hárfa, énekverseny és műveltségi vetélkedő, 2015. április, Madar
Czibor Kinga, Hozák Bettina, Pluhár Katallin - 4. hely
Tóth Orsolya - különdíj
Ádám Boglárka, Váczy Klaudia, Hovany Dóra, Ondró ildikó, Kurina Dóra, Habardik patrik Dániel, Mohos Viktória, Kotiers Ráhel Annamária, Gál Réka Ágota, Takács Kamilla
felkészítő pedagógus:Mgr. Szikárd Ágnes, Mgr. Kotiers Éva
XX. Országos Tudományos és Technikai Diákalkotó Kiállítás, 2015. április 18., Budapest, ( Kossuth Klub Budapest )
Hovany Márton, Danis Dárius, 6.o. - különdíj
Felkészítő pedagógus: Kotiers Éva, Rancsó Andrea, Hovany Renáta
„Jednota futbal cup” – járási bajnokság részvétel 2015.04.08.
Androvics János, Németh Máté, Vágner István, Králik Dáriusz, Bokros Márió, Križan Márk, Kálmán Krisztián
Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, országos döntő, 2015. április 24 - 26.
Gál Réka Ágota - aranysávos, I. hely
Gál Ádám Vajk - aranysávos, I. hely
felkészítő pedagógus: Mgr.Art. Kiss Szilvia
Sajó Károly Környezetvédelmi csapatverseny, országos döntő, 2015. április 23, Gúta
Rancsó Sarolta, 8.o., Tanka Anna, 9.o., Bolla Edina, 9.o. - 8. hely/19 csapatból
felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea
KATEDRA MATEMATIKAVERSENY, Levelezős versenyen (5 forduló) résztvevő tanulók:
Hovany Márton – 6. osztály
Hollósi Csaba – 7. osztály
Kopecz Kitty, Takács Kamilla – 8. osztály
Hozák Bettina – 9. osztály
Valamennyi versenyző továbbjutott a zselízi döntőbe. Hollósi Csaba a tavalyi eredménye alapján a döntőbe került.
KATEDRA ELŐDÖDÖNTŐ 2015. április 10. Zselíz
Név |
Évfolyam |
Helyezés |
Hovany Márton |
6. |
1. |
Kopecz Kitty |
8. |
15. |
Takács Kamilla |
8. |
9. |
Hozák Bettina |
9. |
12. |
Minden versenyző eljutott a dunaszerdahelyi országos döntőbe.
McDonald s Cup, 2015. április 23., Hetény
járási bajnoki döntő résztvevői: Danis Dorián, Gál Ádám Vajk, Gál Levente, Hencz Kornél, Hovany Dóra, Jalsovszky Dávis, Krizsan Kristóf, Pákozdi Máté, Sárai Izabella, Tóth Balázs
felkészítő: Mgr. Hencz Ervin, Pákozdi Tihamér
Mérföldkövek, országos helytörténész konferencia, 2015. május 1., Udvard
Lucza Ákos, Rancsó Kamilla, 6.o. - Leventeleányok
Kotiers Ráhel Annamária, 7.o., Rancsó Sarolta, 8.o. - Leventék a II. VH - ban
felkészítő pedagógus: PaedDr. Rancsó Andrea
Országos népdaléneklő verseny Felsőszeli, 2015. május
Tóth Orsolya, Czibor Lea - résztvevők
felkészítő pedagógus: Nt. Écsi Gyöngyi
KATEDRA DÖDÖNTŐ 2015. május 7. Dunaszerdahely
Név |
Évfolyam |
Díj |
Helyezés |
Hovany Márton |
6. |
III. |
13. |
Hollósi Csaba |
7. |
II. |
11. |
Kopecz Kitty |
8. |
III. |
16. |
Takács Kamilla |
8. |
II. |
10. |
Hozák Bettina |
9. |
I. |
6. |
felkészítő pedagógus: Mgr. Kocsis János
Meseládikó, Ógyalla, 2015. május 12
Csontos László, Hovany Dóra, Gál Ádám Vajk, Ádám Boglárka, 4.o. - 4. hely/8 csapatból
felkészítő pedagógus: Mgr. Csintalan Márta
Katedra országos anyanyelvi vetélkedő döntője, Dunaszerdahely, 2015. május 7.
Gál Levente, Pákozdi Máté, Hencz Kornél, 4.o. - 8. hely
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
Katedra 5 fordulós történelmi levelezős verseny, 2015. április
Horváth Dániel, 8.o. - országos 32. hely
felkészítő pedagógus: Mgr. Szilárd Ágnes
Katedra felső tagozatos anyanyelvi vetélkedő országos döntője, 2015. május 16, Dunaszerdahely
Rancsó Sarolta, Kopecz Kitty, Gál Réka Ágota, 8.o. - 8. hely / 19 csapatból
Felkészítő pedgógus: Mgr. Németh Nóra
Jókai és kora, országos irodalmi vetékedő döntője, 2015. május 15., Komárom
Tanka Anna, Hozák Bettina, Pluhár Katalin, 9.o. - 4. hely
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Kornélia
XXI. Regionális Atletikai Nap, 2015. május 28., Búcs
Fődíj, vándorserleg: Kálmán Krisztián
Kálmán Krisztián, 7.o. - 60m futás - 1. hely, 300m futás - 2. hely, távolugrás - 1. hely, magasugrás - 1. hely, dobás - 2. hely,
Pluhár György, 7.o. - dobás 3. hely
Mohos Viktória, 6.o. - 60m futás - 3. hely, 300m futás - 3. hely, távolugrás - 2. hely, dobás - 3. hely
Németh Máté, 9.o. - 60m futás - 3. hely, 300m futá - 2. hely
Gál Réka Ágota, 8.o. - 60m futás - 3. hely, 300m futás - 2. hely, távolugrás - 3. hely, magasugrás - 3. hely
4x150m váltófutás: Németh Máté, Gál Réka Ágota, Mohos Viktória, Kálmán Krisztián - 2. hely
EnviART 2015, Föld napja alkalmából meghirdetett országos pályázat, 2015. május 22, Dunaszerdahely
Danis Dárius, Hovany Márton, Tanka Anna, Bolla Edina, Rancsó Sarolta - résztvevők
Madari próba, 2015. május, Madar
A csapat: Németh Máté, Kálmán Krisztián, Czibor Kinga, Gál Réka Ágota - I. hely
B csapat: Pluhár György, Bokros Márió, Mohos Viktória, Rancsó Kamilla - III. hely
egyéniben: Németh Máté - I. hely, Gál Réka Ágota - II. hely
résztvevők: Hovany Márton, Hovany Dóra, Danis Dárius, Kurina Dóra
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
Mozaik tanulmányi verseny, 5 fordulós, levelezős
Fábrik Henrietta 7.a Anyanyelv (7-8.) 16p - kétforduló után 115 hely
György Réka 7.a Anyanyelv (7-8.) 22p - két forduló után 95 hely
Habardik Patrik Dániel 5. Történelem (5-6.) 17p - két forduló után 286 hely/ 499 - ből
Hollósi Csaba 7.a Anyanyelv (7-8.) 16p - két forduló után 113 hely
Horváth Dániel 7. Történelem (7-8.) 25p - három forduló után 178 hely/ 398 - ból
Kotiers Ráhel Annamária 7.a Anyanyelv (7-8.) 10p - egy forduló után 129 hely
Králik Dárius 7.a Anyanyelv (7-8.) 11p - egy forduló után 125 hely
Krizan Krisztián Márk 7.a Anyanyelv (7-8.) 16p két forduló után 116. hely
Lucza Ákos 5. Történelem (5-6.) 45p - 4 forduló után 145hely/ 499 - ből
Rancsó Kamilla 5. Történelem (5-6.) 40p - 4 forduló után 184hely/ 499 - ből
DMT, országos fesztivál, 2015. június 4 - 6, Dunaszerdahely
ezüstsávos minősítés: Gál Réka Ágota, Krizsan Márk, György Réka, Kotiers Ráhel, Hencz Annamária, Kurina Dóra, Hovany Márton, Tárnok Levente, Ádám Boglárka, Hovany Dóra, Tóth Orsolya, Lajos Ábel, Gál Ádám Vajk
felkészítő pedagógus: Nt. Écsi Gyöngyi
Pro Patria Kupa, Hetény, 2015. június 12.
I. hely - Gál Réka Ágota, Bokros Márió, Németh Máté csapat
egyéniben Gál Réka Ágota 2. hely
Németh Máté - 1. hely, új rekord!!!!
Mohos Viktória - 4., Fábrik Henrietta - 6., Rancsó Kamilla - 10., Kotiers Ráhel Annamária - 12., Geleta Emese - 14., Bolla Dóra - 15., Szabó Edina - 16.,
Pluhár Gyögy - 6., Kálmán Krisztián - 8., Bokros Márió - 11., Fehérvári Bence - 14., Danis Drius - 16., Senkár Kornél - 17., Hovany Márton - 18., Vágner István - 21., Králik Dárius - 23., Kocsis Ádám - 24., Szkaliczki Bálint - 25., Senkár Kristóf - 26., Molnár Attila - 27., Cernák Árpád - 28., Tárnok Levente - 29., Pákozdi Benedek - 30., Durcovic Richárd - 31., Vörös Péter - 32.
felkészítő pedagógus: Mgr. Hencz Ervin
Kaszás Attila Szavalóverseny, 2015. június 13, Komárom
Gál Réka Ágota, 8.o., Gál Ádám Vajk, 4.o. - aranysávos minősítés
Czibor Lea, 2.o. - ezüstsávos minősítés
felkészítő pedagógus: Mgr.Art. Kiss Szilvia, Mgr. Roszicska Irén