Január

Vigyázz, kész, pénz!!!

A alapiskolások pénzügyi oktatását célzó állami kezdeményezésre válaszolva a 2012/2013 - as tanévben is megrendeztük a "Vigyázz, Kész, Pénz!" c. pénzügyi napunkat, melynek célja a gyerekek pénzügyi ismereteinek bővítése, elmélyítése.

A programban résztvevő gyerekeknek 3 csoportban tartottunk foglalkozást. Az 1 - 3. osztályosoknak Téglás Erika tanító néni készített játékos feladatokat. A 4 - 6. osztályosoknak Rancsó Andrea, a  7 - 9 - nek pedig Kotiers Éva tanító néni készítte elő a pénzügyi terepet!

Az órák után a diákok megkapták a "Tarczy iskola pénzügyi szakértője" emléklapot, mellyel igazolhatták, hogy már több hasonló jellegű oktatási napon vettek részt.

Remélhetőleg felcseperedő tanulóink már megfontoltabban tudnak bánni a kezük ügyébe kerülő készpénzzel és jó befektetésekkel gyarapítják majd a családi kasszát!

Rancsó Andrea